Jan J. Tanis 38 I familieberichten vrijdag 17 mei 2013 H1ensenlinq.nl Abraham Jacobus Oppeneer Hendrik Pieter de Smit ~Henk~ Janna Maatje Bouwense - van der Maale Janny Egon Drijdijk Geertrui Bolier-Hartog V- Met liefde en verdriet hebben wij afscheid genomen van mijn man, onze vader, opa en opa-Goes Kapelle, 28-8-1927 Goes, 16-5-2013 Dini Jaap en Joke Huub Ravelijn de Groene Jager 24 4461 DJ Goes Jan is opgebaard in de familiekamer van het rouwcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar woensdag 22 mei van 12.30 tot 13.00 uur, waarna aansluitend om 14.30 uur de crematieplechtigheid zal plaatshebben in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Door een nacht, hoe zwart, hoe dicht, voert Hij mij in 't eeuwig licht. Gezang 445 Met zeer veel liefde hebben we afscheid genomen van onze bijzondere broer, zwager en oom in de leeftijd van 71 jaar. Martin en Lenie Oppeneer-de Pooter Mare Andre en Dagmar - Lucian, Thirza Jaap Oppeneer en Cob^ in liefdevolle herinnering Tonny en Rita - Tina Janet en Willy Dini en Bas Dieleman-Oppeneer Krijn en Willeke - Anke, Bas, Daan Elsbeth en Rini - Tristan, Rowan Suzan en Peter Tevel-Oppeneer Marinka en Marcel - Caya, Deniz, Fadime Melanie en Peter - Onyx, Asya Correspondentieadres: Molenstraat 20 4571 EZ Axel Zaterdag 18 mei is er vanaf 10.00 uur gelegenheid .om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hugherslüys 22 te Terneuzen, waarna om 10.30 uur de uitvaartdienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in het eerder genoemde uitvaartcentrum. Stichting Tragel was gedurende vele jaren Bram zijn thuis. We zijn hen daarvoor heel erg dankbaar. U kunt deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Axel: Terneuzen: Axel: Middelburg: 14 mei 2013 u Ik ga slapen, ik ben moe, sluit mijn beide oogjes toe. Here houdt ook deze nacht, over Bram getrouw de wacht. Dag lieve Bram, we gaan je missen. Alberto Hans Ankie Wendy Jan Janus Patricia Jeffrey Marijke Sophie Kenny Cliënten en begeleiders Sterredreef 33 Tragel Zorg Al gaande wetend, eens komt alles goed. Rustend na het leven, rusten bij de Bron, van waar lang geleden ook de reis begon. Zacht en kalm is overgegaan mijn liefhebbende partner, onze moeder en oma Cornelia Sara van Tatenhove-Evenblij echtgenote van Daan van Tatenhove Geboren: 1 november 1936 Overgegaan: 15 mei 2013 Kinderen Henny en Frank Yvonne en Dennis Marnie en Theo Johan Kleinkinderen Stefanie Jano Renée Het afscheid en de crematie zullen in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: Oostelijk Bolwerk 654,4531 GW Terneuzen - Beetje bij beetje moest je ons verlaten We konden niet meer met je praten Die blik, die stilte, dat deed zo'n zeer de man van vroeger was je niet meer... We zagen heel goed je stille verdriet maar helpen konden we je niet... Toch nog onverwacht is rustig ingeslapen mijn lieve man, onze pa, opa en opa 'die boven woont' in de leeftijd van 81 jaar Jo de Smit - van Vredegem Ans en Jack Tilroe - de Smit Ferdi en Linda, Damiën, Mick Kapelle, 15 mei 2013 Zorgcentrum 'Cederhof' Correspondentieadres: Bruëlisstraat 148 4421 CV Kapelle Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van de verpleeg unit van Zorgcentrum 'Cederhof' voorde liefdevolle verzorging van Henk. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 21 mei om 15.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijk Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend ontmoeten we elkaar vanaf 16.15 uur voor de condoleance in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. ■■-■li De strijd is gestreden. De Heer heeft tot Zich genomen. 5 juli 1929 116 mei 2013 Kinderen Kleinkinderen Correspondentieadres: Familie Bouwense, p/a Sportlaan 20,4491GL Wissenkerke Op dinsdag 21 mei om 14:00 uur willen wij haar gedenken tijdens de afscheidsdienst in "De Ontmoeting" Havelaarstraat 30 te Colijnsplaat. Aansluitend zal dé begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Colijnsplaat. Na de begrafenis is er in bovengenoemde zaal gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Geheel onverwacht hebben we, na een noodlottig ongeval, afscheid moeten nemen van onze goede vriend, Wij wensen May, Lars, Tom en verdere familie en vrienden heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Arne en Esther, Jonna en Jeroen Tom en Charlotte, Joep, Brechtje en Puck Ovezande, 15 mei 2013 Met grote verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van Cor Padmos Voormalig lid van de Raad van Toezicht van Eilandzorg. Hij heeft in deze hoedanigheid veel voor Eilandzorg betekend. Wij wensen zijn kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Eilandzorg Schouwen-Du iveland Namens de Raad van Bestuur: A.G.M. Pinxteren Medewerkers en vrijwilligers W 1%. Tijdens je leven heb jij je naam zonder meer eer aangedaan. Je liefdewarmte en zorgzaamheid kon je aan vele mensen kwijt. Dat gaf jouw leven grote inhoud, daarom is het voor ons nu zo koud. Wij zullen moeten proberen op fijne herinneringen te teren. Na een langdurige ziekte heeft mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma rustig afscheid genomen van het leven. We zullen haar bijzonder missen. 10 mei 1933 t 14 mei 2013 Kees Bolier Hans Ineke en Richard Patricia en Sander Nathalie Michel Gerrie en Gerard Erik Marijke en Fernando Dhr. C.P. Bolier Van de Spiegelstraat 48 4381 VC Vlissingen Dinsdag 21 mei zal er om 13.00 uur een afscheidsdienst worden gehouden in het Crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Vanaf 12.30 uur is er gelegenheid om afscheid van haar te nemen. Na de afscheidsdienst bent u welkom in d^ koffiekamer om de familie te condoL Geen bloemen Altijd zullen wij van je blijven houden. Sjoerd en Sharmane, Jeroen en Kim Cees en Wini Wouter Arjen 4", Menno Netteke en Cees Femke en Delano, Yfke, Sepp Daan Karin en Jan Sjors Jori Moos Boyke Uitsluitend schriftelijke condoleance. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38