t 138 Ifamilieberichten mensenlinq.nll Dveriridexj Janna Koeman-Poleij Janna Koeman-Poleij Rinus v.d. Linde Etiënne Seraphinus August De Roek Mina Stokx - Capello donderdag 16 mei 2013 Bezige handen, nu gevouwen en stil Een leven vol ijver, zo was je wil Nu heb je rust, met lichaam en geest Vaak zullen wij denken aan wat is geweest Dankbaar voor wat zij voor ons en anderen heeft betekend, geven wif u kennis van het overlijden van onze zorgzame moeder, meelevende oma, overgrootmoeder en buurvrouw Weduwe van Hubrecht A. Koeman sinds 10 februari 1981 Yerseke, 1 januari 1917 Yerseke, 14 mei 2013 Terneuzen: Leo Koeman Antoineten Jens Charlotte, Floris, Pieter Ellen en Ferdi Stan, Mees Marknesse: Wim en Gré Koeman-Vermue Fluubjan, in herinnering Remko Joeri en Jellien Marle, Inthe Hoogeveen: Bram en Janny Koeman-Aarnoutse Hubert en Conny Chantee, Kiki Arianne en Bas Bram Breda: Licia Koeman en Frits Kok Wijnand en Lenneke Ruben, Christian Debora Berber en Pascal Finn Alkmaar: Ella en Ko Meulbroek-Koeman Frank en Deborah Johan Levi,Loïs Marco en Tessa Yerseke: Freek en Riet Zoeteweij Correspondentieadres: Ella Meulbroek, Muiderwaard 64,1824XX ALKMAAR De dankdienst, geleid door ds. C. Bijman, wordt gehouden op zaterdag 18 mei om 13:30 uur in de Gereformeerde kerk, Damstraat 20 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 13:00-13.20 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid om te condoleren en elkaar te ontmoeten in bovengenoemde kerk. Wanneer u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Verdrietig om het verlies delen wij u mee dat God heeft thuisgehaald onze geliefde zus, schoonzus en tante Yerseke: P. Hovestadt-Poleij Middelburg: M. Joosse-Poleij P. Joosse Goes: P.J. Poleij M.C. Poleij-Staal neven en nichten Yerseke, 14 mei 2013 Na een vriendschap van bijna 40 jaar is overleden onze altijd zeer behulpzame vriend Altijd stond hij voor ons klaar. Wij wensen Jopie, Adri en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies. Frans en Betsie Fabian en Maartje Bernadette Kasander Duinstraat 16A 4371 AZ Koudekerke We zijn geschrokken door het plotselinge overlijden van Rien Bras Onze gedachten gaan uit naar zijn vriendin en familie. We wensen hen veel sterkte. Namens Gors Medewerkers ambulante begeleiding Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzondere man. Bedroefd, nog niet beseffend wat ons is overkomen, delen wij u mede dat, toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve zorgzame man, vader, schoonvader en opa echtgenoot van Beatrix Magdalena Gelderland *30-10- 1936 Westdorpe t 14-05-2013 Terneuzen Sas van Gent: Bea De Roek-Gelderland Hulst: Karin Yannick Rinke Axel: Christel en Harald Valerie Tobias Familie De Roek Familie Gelderland Sas van Gent, 14 mei 2013. Corr.adres: Steensedijk 26,4564 GM Hulst De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op woensdag 22 mei om 11.00 uur in het crematorium van Temeuzen, aan de Bellamystraat 28c, waar u na afloop de familie kunt condoleren. Pa ligt opgebaard in Familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u dinsdag 21 mei om 18.30 uur afscheid van hem kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Thuis in haar geliefde huisje is na een voltooid leven waarin vreugde en verdriet haar deel waren, overleden onze lieve moeder, onvergetelijke oma en oma-oma echtgenote van Jan Stokx 26-2-1963 22 mei 1917 's-Heerenhoek 14 mei 2013 Jan en Marijke Corina, Bart, Lieke, Jorn, Kim Jeannette en Gert, Yorrick, Ilse Jean-Marie en Wendy Cathrien en Rinus Johan en Carin, Rick Peter en Anita, Kim, Meivin, Nicole Miranda en Gerrie Marietje en Wim Frank en Manon Carmen en Harold Corrie Rinus en Gré Jolanda en Jacco, Merijn, Anne Jeanine en Antoine, Julia, Jens Els en Bas Mare en Bianca Eddy en Rendy, Fien Deken Tomaslaan 7 4453 AK 's-Heerenhoek Onze moeder en oma is thuis. U kan daar afscheid van haar nemen op vrijdag 17 mei van 19.00-20.00 uur. De eucharistieviering wordt gehouden op zaterdag 18 mei om 10.30 uur in de parochiekerk H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Aansluitend zullen we haar begraven op het R.K. kerkhof aldaar. Hierna is er gelegenheid de familie te condoleren in 'de Jeugdhoeve'. Wij bedanken de medewerkers van AHevo' en 'PrivaZorg' voor de liefdevolle verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 76