t IHensenlinq.nl familieberichten I 39 Janna Koeman-Poleij Mina Stokx - Capello Rien Bras Rinus v.d. Linde Maatje Blaakman - de Vos donderdag 16 mei 2013 Onverwachts is overleden onze neef Bezige handen, nu gevouwen en stil Een leven vol ijver, zo was je wil Nu heb je rust, met lichaam en geest Vaak zullen wij denken aan wat is geweest Dankbaar voor wat zij voor ons en anderen heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze zorgzame moeder, meelevende oma, overgrootmoeder en buurvrouw Janna Koeman-Poleij Weduwe van Hubrecht A. Koeman sinds 10 februari 1981 Yerseke, 1 januari 1917 Yerseke, 14 mei 2013 Terneuzen: Leo Koeman Antoinet en Jens Charlotte, Floris, Pieter Ellen en Ferdi Stan, Mees Marknesse: Wim en Gré Koeman-Vermue Huubjan, in herinnering Remko Joeri en Jellien Made, Inthe Hoogeveen: Bram en Janny Koeman-Aarnoutse Flu bert en Conny - Chantee, Kiki Arianne en Bas Bram Breda: Licia Koeman en Frits Kok Wijnand en Lenneke Ruben, Christian Debora Berber en Pascal Finn Alkmaar: Ella en Ko Meulbroek-Koeman Frank en Deborah Johan Levi,Loïs Marco en Tessa Yerseke: Freek en Riet Zoeteweij Correspondentieadres: Ella Meulbroek, Muiderwaard 64,1824XX ALKMAAR De dankdienst, geleid door ds. C. Bijman, wordt gehouden op zaterdag 18 mei om 13:30 uur in de Gereformeerde kerk, Damstraat 20 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 13:00 - 13.20 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid om te condoleren en elkaar te ontmoeten in bovengenoemde kerk. Wanneer u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Verdrietig om het verlies delen wij u mee dat God heeft thuisgehaald onze geliefde zus, schoonzus en tante Yerseke: P. Hovestadt-Poleij Middelburg: M. Joosse-Poleij P. Joosse Goes: P.J. Poleij M.C. Poleij-Staal neven en nichten Yerseke, 14 mei 2013 Zaandam15 mei 2013 Intens verdrietig en verslagen delen wij mede dat, na een kortstondig, ernstig ziektebed, is overleden onze lieve en onvergetelijke dochter, (schoon)zus, tante en kleindochter Angelique Werkman-van der Have echtgenote van Frank en moeder van Lotte, Amber en Marijn Ze mocht slechts 40 jaar worden Zierikzeè: Leen en Adri van der Have Bergen op Zoom: Carola Burgh-Haamstede: Mirelle en Mariko Kaj en Yse Burgh-Haamstede: J. van der Have-Jonker Zierikzee: C.L. Stoel-van Felius Correspondentieadres: Fam. van der Have Deurloostraat 9 4301 W Zierikzee Thuis in haar geliefde huisje is na een voltooid leven waarin vreugde en verdriet haar deel waren, overleden onze lieve moeder, onvergetelijke oma en oma-oma echtgenote van Jan Stokx 26-2-1963 22 mei 1917 's-Heerenhoek 14 mei 2013 Jan en Marijke Corina, Bart, Lieke, Jorn, Kim Jeannette en Gert, Yorrick, Ilse Jean-Marie en Wendy Cathrien en Rinus Johan en CarinRick Peter en Anita, Kim, Meivin, Nicole Miranda en Gerrie Marietje en Wim Frank en Manon Carmen en Harold Corrie Rinus en Gré Jolanda en Jacco, Merijn, Anne Jeanine en Antoine, Julia, Jens Els en Bas Mare en Bianca Eddy en Rendy, Fien Deken Tomaslaan 7 4453 AK 's-Heerenhoek Onze moeder en oma is thuis. U kan daar afscheid van haar nemen op vrijdag 17 mei van 19.00-20.00 uur. De eucharistieviering wordt gehouden op zaterdag 18 mei om 10.30 uur in de parochiekerk H. Willibrordus te's-Heerenhoek. Aansluitend zullen we haar begraven op het R.K. kerkhof aldaar. Hierna is er gelegenheid de familie te condoleren in 'de Jeugdhoeve'. Wij bedanken de medewerkers van 'AHevo' en 'PrivaZorg' voor de liefdevolle verzorging. in de leeftijd van 59 jaar. Wij wensen Riek, Willy en Hans, en Marja veel sterkte toe. Barneveld: J. Bouman-de Visser Aagtekerke: N. Bouman-de Visser neven en nichten mei 2013 Geschokt zijn wij door het zeer plotselinge overlijden van onze goede vriend Rien Bras verloofde van Marja. Goes, 13 mei 2013. Hannie en Kees Maljaars Beethovenlaan 67 4462 JD Goes Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Rien Bras Wij wensen zijn familie en verloofde heel veel sterkte toe. Werkbegeleiding en collega's Werkleerbedrijf Goes Goes, 15 mei 2013 We zijn geschrokken door het plotselinge overlijden van Rien Bras Onze gedachten gaan uit naar zijn vriendin en familie. We wensen hen veel sterkte. Namens Gors Medewerkers ambulante begeleiding Na een vriendschap van bijna 40 jaar is overleden onze altijd zeer behulpzame vriend Altijd stond hij voor ons klaar. Wij wensen Jopie, Adri en-verdere familie veel sterkte toe met dit verlies. Frans en Betsie Fabian en Maartje Bernadette Kasander Duinstraat 16A 4371 AZ Koudekerke Met verdriet hebben we afscheid moeten nemen van onze geliefde schoonzus in de leeftijd van 95 jaar. Veere, 13 mei 2013 Adrie Blaakman Koos Blaakman - de MunclC Lieve papa, alweer 7 jaar een enorm gemis En lieve mama, jou missen we al weer anderhalf jaar 16 mei 2007 Willem Brasser 16 mei 2013 31 december 2011 Ina Brasser-Tissink 16 mei 2013 Nekie en Veertje

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 39