OvariailHii 38 Ifamilieberichten D H1ensenlinq.nl Melis Hemelrijk Martha van Herpen - Lampers Elizabeth Adriana Koper - Bom -Lies - weduwe van Karei Koper eerder weduwe van Andries Jan Looise donderdag 16 mei 2013 Zo plotseling, zo onverwacht, weg uit ons leven maar nooit meer uit ons hart! Door een tragisch ongeval is veel te vroeg van ons heengegaan Egon Drijdijk Hij was nog maar 43 jaar. lieve man van May Drijdijk-Smedts en geweldige papa van Lars en Tom Merwijckstraat 44 5975 SL Sevenum Wij zijn voor het laatst samen met Egon tijdens de uitvaartdienst op dinsdag 21 mei om 14.00 uur in de parochiekerk van de H.H. Fabianus en Sebastianus te Sevenum. Aansluitend begeleiden we hem naar crematorium Bosch huizen, Spurkterdijk 40 te Oostrum - Venray. In de avondwake van maandag 20 mei om 19.30 uur in bovengenoemde kerk willen we Egon speciaal gedenken. In plaats van bloemen zou Egon een donatie voor Kika- bouw en het Diabetesfonds meer op prijs stellen. Hiervoor zullen in de kerk en in het crematorium collectebussen aanwezig zijn. Wij zijn diepbedroefd en verslagen door het verlies van onze lieve en zorgzame zoon, broer, zwager en oom Egon Drijdijk Pa t en Mam Drijdijk Hans en Heidi Drijdijk-Hemelaar Richard en Wendy, Jayden Andrea en Eddy Veronique en Patrick Jeanette en Harry van den Dries-Drijdijk Marijke, Annemiek, Lisa Rob Drijdijk en Joke van der Waal Lucy en Rinus de Winter-Drijdijk John, Geffrey Anne-Marie en Wini Fonteine-Drijdijk Dennis, Kimberley May, Lars en Tom, we zullen er altijd voor jullie zijn! Veel fijne herinneringen verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart Vol dankbaarheid v.oor alle goede zorgen en liefde die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader, opa, broer, zwager en oom (weduwnaar van Cobi, overleden 2004) in de leeftijd van 80 jaar Middelburg: Jolande en Mozes Pattipeilohy Denise en Charmayne Middelburg: Tim Barry in herinnering Den Helder: Piet en Puck Hemelrijk Wijk bij Duurstede: Constance van Wijk Tonny Willemsz in herinnering Neven en nichten Middelburg, 8 mei 2013 Correspondentieadres: Statenlaan 190, 4336 CN Middelburg De crematieplechtigheid heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. Tevens willen wij de verzorgenden van 'Kranesteijn' afdeling 3, bedanken voor de liefdevolle zorg van onze vader en opa. Overleden is onze bijzondere en lieve tante tante Martha Oost- en West-Souburg, 2 december 1915 t Vlissingen, 14 mei 2013 Familie van Griethuysen Correspondentieadres: Mevrouw D.C. van Griethuysen Het Karveel 48,1398 BX Muiden Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 18 mei van 10.00 tot 10.15 uur in uitvaartcentrum Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20 in Vlissingen. Aansluitend vindt de afscheidsdienst plaats om 10.30 uur in bovengenoemd uitvaartcentrum. Daarna begeleiden wij haar naar haar laatste rustplaats op de Noorderbegraafplaats, Pr. Rooseveltlaan in Vlissingen. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in het uitvaartcentrum. Rectificatie Ons bereikte het droevige bericht dat de heer H. Tees is overleden. De heer Tees is van 1 juni 1991 tot en met 31 december 1996 burgemeester geweest van de voormalige gemeente Westerschouwen, nu gemeente Schouwen-Duiveland. We wensen zijn naaste familie veel kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Burgemeester en wethouders van de gemeente Schouwen-Duiveland, M.K. van den Heuvel, G.C.G.M. Rabelink, gemeentesecretaris burgemeester Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van Mevrouw Trees van Duijne Mevrouw van Duijne was de afgelopen jaren vrijwilliger bij SVRZ locatie 't Gasthuis. Met haar liefdevolle en warme zorg die zij aan onze cliënten in de Thibautstraat gaf, verliezen wij een zeer gewaardeerde collega. We zullen haar erg missen. Wij wensen haar familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens vrijwilligers, cliënten en medewerkers, Peet Kruidenier, locatiemanager SVRZ locatie 't Gasthuis Gabrielle Davits en Rien Heijboer directie SVRZ ^en- moede*/ stesfb altijd te/ wioexy, ah wondt ze/ noxy zo oud. ^je/ hoopl date c^od ham/ spa/ven' may*, omdat je/ uatp kam/ houdt/. fïlaaA/al& de/jonen teMetvqaari, zij ziek/wondt, mae/M/oud, Oiid dab cf^od kaan/ halen/ zat, omdat je/ wm kaan/ koudi/ Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze oma en overoma in de leeftijd van bijna 93 jaar. Daniël en Ineke Meulmeester - Looise André Meulmeester -in liefdevolle herinnering- Claudia, Jessica Sonja John Aarnoutse - Meulmeester Johnny, Sonny Rita en Cor Glimmerveen - Koper Paulien Harry Lars, Kim Suzan Mark Julia, Stan 13 mei 2013 Correspondentieadres: Westerzicht 705 4385 CD Vlissingen Er is gelegenheid afscheid te nemen op vrijdag 17 mei van 9.00 tot 9.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De samenkomst waarin wij haar gedenken zal om 10.30 uur plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft kunt u deze kennisgeving als zodanig beschouwen. We zijn bedroefd om het overfijden van onze vriendelijke en behulpzame buurman Rinus van der Linde We wensen Jopie en de verdere familie sterkte toe om dit grote verlies te dragen. De buren van het pleintje Een bijzonder mens leeft voort, ook als hij niet meer in leven is. Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van Hans Gimbrere A Waalre, 28 november 1940 f Middelburg, 14 mei 2013 Zijn humor en betrokkenheid zullen ons altijd bijblijven. Conny Gimbrere-Smeulders Birgit en Frank Anouk, Daniek, Jelle Karin en Bas Tom, Berend Gimmy Correspondentieadres: Fagotweg 2a 4337 RC Middelburg Hans is overgebracht naar de rouwkamer van Uitvaartzorg Memoriam Walcheren, Fagotweg 2a te Middelburg, alwaar bezoek in overleg mogelijk is. Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in de grote zaal van Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 38 te Koudekerke, zaterdag 18 mei van 10.15 tot 1115 uur. Aansluitend zullen wij Hans gedenken met woorden en muziek tijdens een afscheidsplechtigheid om 11.30 utir, waarna u bent uitgenodigd voor een informeel samenzijn. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van de thuiszorg, de huisarts en de medewerkers van Sint Jans Hospice de Casembroot voor alle steun en liefdevolle zorg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38