TELEVISIE 19
MMHE23Ma
RTL7/
Veronica
I CANVAS
tweede halve finale
Metropolis
Zembla: wild west op zee
Keuringsdienst van waarde
DONDERDAG 16 MEI 2013
08:30 RTL Z Voorbeurs 09:00
RTL Z Nieuws 09:20 Business-
Channel.nl 09:40 RTL Z Nieuws
10:20 Bedrijf In Beeld 10:40
RTL Z Nieuws 11:20 Business
Linked 14:20 RTL Z Beursspel
14:40 RTL Z Nieuws 15:30 RTL
Z Opening Wall Street 15:35
De Succesfactor 15:50 RTL
Z Opening Wall Street 16:00
RTL Z Nieuws 16:20 Watt Nu?!
16:40 RTL Z Nieuws
06:00 Ochtend Fit 06:31 RTL
Telekids 10:00 Tel sell 15:01
RTL Telekids 17:20 Malai-
ka 17:50 Goede Tijden, Slech
te Tijden
06:55 Move that body 07:25
Born2Cook 08:00 Tommy Tele
shopping 11:00 Astro TV 13:00
Tommy Teleshopping 14:00
Move that body 14:30 Born-
2Cook 15:05 MasferChefUK
16:00 Every day gourmet with
Justine Schofield 16:30 Sma
ken verschillen 17:00 My kit
chen rules
06:00 Zender uit de ether
06:20 Disney XD: Amazing
Spiez!, Het Speelplein, Phineas
Ferb, The suite life on deck,
Pair of kings, Ranger dierenjour-
naal vanuit Emmen, Phineas
Ferb, Amazing Spiez!, Davin-
cibles, Casper's griezelschool,
Rekkit Rabbit, Quack Pack, De
Vervangers, Phineas Ferb,
Ranger dierenjournaal vanuit
Emmen, Zeke Luther, The
suite life on deck, Phineas
Ferb, Kickin' it, Amazing Spiez!,
Davincibles, Kick Buttowski,
Randy Cunningham, ninja op
school, Sidekick, Het Speel
plein, Kickin' it, Lab Rats, The
suite life on deck, Pair of kings,
Just kidding
09:00 Radio 2 op één 12:00
Lentebeelden 12:20 Dagelijkse
kost 12:35 Blokken 13:00 Het
journaal 13:30 Het Weer 13:35
ledereen beroemd 13:55 Thuis
14:20 Clips 14:30 Sporza: De
Ronde van Italië 17:30 Clips
17:35 Buren
06:00 De Ochtend 09:00 Ter-
Zake 09:25 Reyers Laat 10:05
Lentebeelden 12:30 Zender
uit de ether 13:55 Login 14:18
100" 14:22 Villa Politica 16:13
100" 16:16 Moonlighting
17:02 100" 17:05 In Europa
18:00 Autodieven Betrapt!, Re
18:15 The Bold And The Beau
18:00 MasterChef UK, Kook-
18:00 World's craziest fools
18:00 Het journaal
18:00100"
ality
tiful, Soapserie
wedstrijd
18:05 Veronica presents:
18:12 Het Weer
18:02 Smack the Pony
18:30 Politie Op Je Hielen, Serie
18:40 The Ellen DeGeneres
19:00 Achter gesloten deuren,
#Kansloos
18:15 Dagelijkse kost
18:35 100"
reportages
Show, Talkshow
Gedramatiseerde reality
18:15 That 70's Show
18:30 Blokken
18:37 Planet Ant: Life Inside
19:30 Stop! Politie, Reality
19:35 Dr. Phil, Talkshow
19:55 Overspel in de liefde,
18:40 Rules of engagement
19:00 Het journaal
the Colony
Scripted realityserie
19:10 According to Jim
19:40 ledereen beroemd
19:03 100"
19:35 Two and a half men
19:32 Login
20:00 RTL 7 Darts: Premier
20:30 I think I love my wife, Ro
20:30 Grenzeloos verliefd, Rea
20:05 The big bang theory, Co
20:00 Het Weer
20:00 TerZake
League Finale, Verslag
mantische komedie
lityprogramma
medy
20:05 Thuis
20:40 Wild Arabia
21:30 De wereld rond in 80
20:30 The Librarian: Quest for
20:35 12 Points
21:35 Panorama
dates, Datingprogramma
the Spear, Avonturenfilm
21:00 Eurovisiesongfestival
23:30 Jupiler Play-Offs, Verslag
22:20 Sex And The City, Komi
22:30 Hell's Kitchen, Realitypro
22:20 Jensen Later, Talkshow
23:00 Het journaal laat
22:30 Reyers Laat
sche dramaserie
gramma
23:00 The great Gatsby: The
23:14 Keno
23:10 De uil van Athena
22:55 The Ellen DeGeneres
23:25 Achter gesloten deu
making of, Making of
23:15 Het Weer (h)
Show, Talkshow
ren (h), Gedramatiseer
23:15 Wegmisbruikers, Reality
23:20 Dagelijkse kost (h).
23:50 Judge Maria Lopez, Re
de reality
programma
23:35 ledereen beroemd (h)
ality
23:55 Journaallus (h)
O
O
00
fM
n
00:30 28 weeks later, Horrorfilm
02:20 Teleshop 7, Homeshop-
ping
02:21 Nachtlounge - Flirts
actualiteiten sport film
00:15 Stoute Meiden TV
02:00 Tommy Teleshopping
00:20 Revenge (h), Dramaserie
01:15 My kitchen rules (h),
Kookprogramma
02:10 Smaken verschillen (h),
Culinair programma
02:40 Astro TV, Interactieve
show
03:10 Grenzeloos verliefd (h),
Realityprogramma
00:10 Veronica dance, Muziek
programma
04:10 Hart van Nederland (late
editie)
00:20 Villa Politica (h)
02:15 Canvaslus(h)
TIPS
igfe
lin
Rechtstreekse uitzending van de
tweede halve finale in Malmö.
Met om 20.30 uur een voorbe
schouwing door bekende Neder
landse songfestivalliefhebbers.
Nederland 1, 21.00 uur, Eén, 21.00 uur
De goudprijs is gekelderd, maar
het edelmetaal blijft wereldwijd
bekoren. Zo blijkt de goudkoorts
nog springlevend in Pakistan, in
de riolen onder de bedrijven van
de goudsmeden.
Nederland 3, 21.00 uur
Bijvangst op een vissersboot gaat
vaak dood overboord. Bij een mo
derne supertrawler van 140 meter
is de bijvangst alarmerend groot.
Nederland 2, 21.10 uur
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland NU 07:20 Het Weer
07:23 De Zeeuwse Top 40 07:35 Re-
gioned 07:45 Zeeuws Goud 07:57
Verzeeuwigd 08:00 Herhaling pro
grammering 07:00-07:57 09:00 Zee
land NU 09:20 Het Weer 09:23 De
Zeeuwse Top 40 09:35 Regioned
09:45 Zeeuws Goud 09:57 Verzeeu
wigd 10:00 Herhaling programmering
09:00-09:57 11:00 Omroep Zeeland
Tekst-tv 18:00 Zeeland NU 18:23 Het
Weer 18:29 Zeeuwen Down Under
18:38 Regioned 18:48 Verzeeuwigd
18:52 Zeeland in vogelvlucht 19:00
Herhaling programmering 18:00-
18:52 20:00 Zeeland NU 20:23 Het
Weer 20:29 Zeeuwen Down Under
20:38 Regioned 20:48 Verzeeuwigd
20:52 Zeeland in vogelvlucht 21:00
Hferhaling programmering 20:00-
20:52 22:00 Zeeland NU 22:23 Het
Weer 22:29 Zeeuwen Down Under
22:38 Regioned 22:48 Verzeeuwigd
22:52 Zeeland in vogelvlucht 23:00
Zeeland NU 23:23 Het Weer 23:29
Zeeuwen Down Under 23:38 Re
gioned 23:48 Verzeeuwigd 23:52
Zeeland in vogelvlucht 00:00 Zeeland
NU
Buiteman
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 Fake Britain
11:00 Homes Under the Hammer
12:00 The Sheriffs Are Coming 12:45
Saints and Scroungers 13:15 Bargain
Hunt 14:00 BBC News at One 14:30
Regional News and Weather 14:45
Doctors 15:15 Escape to the Country
16:00 Perfection 16:45 The Hairy Bik
ers' Food Tour of Britain 17:30 Put
Your Money Where Your Mouth Is
18:15 Pointless 19:00 BBC News at
Six 19:30 Regional News and Weath
er 20:00 The One Show 20:30 East-
Enders 21:00 Waterloo Road 22:00
Britain's Biggest Hoarders 23:00 BBC
News at Ten 23:25 Regional News
and Weather 23:35 Question Time
00:35 This Week 01:20 Holiday
Weatherview 01:25 BBC News
BBC2
-
07:05 Homes Under the Hammer
08:05 The Sheriffs Are Coming 08:50
Saints and Scroungers 09:20 The A to
Z of TV Gardening 10:05 Italy Un
packed 11:05 Great British Railway
journeys Goes to Ireland 11:35
HARDtalk 12:00 BBC News 12:30
BBC World News 13:00 Daily Politics
14:00 My Life in Books 14:30 The
Weakest Link 15:15 Classic Master
mind 15:45 The Great British Bake
Off 16:45 Restoration Roadshow
17:15 Planet Earth 18:15 Flog It!
19:00 Eggheads 19:30 The Chef's
Protege 20:00 The Dambusters: 70
Years On 21:00 Bradford: City of
Dreams 22:00 The Tube: An Under
ground History 23:00 Watson Oliv
er 23:30 Newsnight 00:20 Dam
Busters: The Race to Smash the Ger
man Dams 01:20 Keeping Britain
Alive: The NHS in a Day
ARD
09:00 Tagesschau 09:05 Rote Rosen
09:55 Sturm der Liebe 10:45 Brisant
11:00 Tagesschau 11:05 ARD-Buffet -
Leben genielSen 12:00 Tagesschau
12:15 ARD-Buffet - Leben genie-
Ren 13:00 ZDF-Mittagsmagazin
14:00 Tagesschau 14:10 Rote Rosen
15:00 Tagesschau 15:10 Sturm der
Liebe 16:00 Tagesschau 16:10 Leo
pard, Seebar Co. 17:00 Tagesschau
17:15 Brisant 18:00 Verbotene Liebe
18:50 Heiter bis tödlich - Zwischen
den Zeilen 19:45 Wissen vor 8 Werk-
statt 19:50 Wetter vor acht 19:55
Börse vor acht 20:00 Tagesschau
20:15 Mordkommission Istanbul -
Der Preis des Lebens 21:45 Kontraste
22:15 Tagesthemen 22:45 Die Frem-
de 00:35 CIVIS Medienpreis 2013
01:45 Tagesschau 01:55 Mordkom
mission Istanbul - Der Preis des Le
bens
ZDF
07:00 ZDF-Morgenmagazin 09:00
Heute 09:05 Voile Kanne - Service
taglich 10:30 Notruf Hafenkante
11:15 SOKO Köln 12:00 Heute 12:10
Drehscheibe Deutschland 13:00 ZDF-
Mittagsmagazin 14:00 heute - in
Deutschland 14:15 Die Küchen-
schlacht 15:00 Heute 15:05 Topf-
geldjager 16:00 heute - in Europa
16:10 Soko Kitzbühel 17:00 Heute
17:10 Hallo Deutschland 17:45 Leute
heute 18:05 SOKO Stuttgart 19:00
heute 19:20 Wetter 19:25 Notruf Ha
fenkante 20:15 Mein Vater, seine
Freunde und das ganz schnelle Geld
21:45 heute-journal 22:15 Maybrit
Miner 23:15 Markus Lanz 00:30 heute
nacht 00:45 Magnum
WDR
07:20 Schooltelevisie 08:20 Planet
Wissen 09:20 Eins zu eins - Gesprach
aus Düsseldorf 09:45 hier und heute
10:00 WDR Europaforum 2013 - Zu-
kunft Europa! 12:45 WDR aktuell
13:00 Servicezëit 13:30 In aller
Freundschaft 14:15 WDR Europafo
rum 2013 - Zukunft Europa! 16:00
WDR aktuell 16:15 daheim unter-
wegs 18:00 Lokalzeit 18:05 hier und
heute 18:20 Servicezeit 18:50 Aktu-
elle Stunde 19:30 Lokalzeit 20:00 Ta
gesschau 20:15 Tatort: Vergessene
Erinnerung 21:45 WDR aktuell 22:00
frauTV 22:30 Menschen hautnah: Wir
Kriegskinder 23:15 7 oderWarum ich
auf der Welt bin 00:40 Erlebnisreisen-
Tipp 01:00 Domian
Discovery
07:20 Nextworld 08:10 Fast n' loud
09:00 Rides 09:50 Really big things
10:40 Food factory 11:30 Biggest and
baddest 12:20 Dual survival 13:10
Die Ludolfs 14:00 I could do that
14:25 How do they do it? 15:15 Dirty
jobs 16:05 Tanked 16:55 American
T rucker 17:20 Fast n' loud 18:10
Food factory 19:05 Really big things
20:00 Auction Kings 21:00 Swim
ming with monsters: Steve Backshall
22:00 Monsters inside me 23:00
Whale wars 00:00 Mythbusters 01:00
Maclntyre: World's toughest towns
01:55 Swimming with monsters: Ste
ve Backshall
National Geographic
07:00 Britain's greatest machines
08:00 The dog whisperer 09:00 Mon
ster fish 10:00 The '80s: The decade
that made us 11:00 The '80s greatest
12:00 The dog whisperer 13:00 Mon
ster fish 14:00 Big, bigger, biggest
15:00 Britain's greatest machines
16:00 The '80s: The decade that
made us 17:00 The '80s greatest
18:00 Wicked tuna 19:00 Bid de
stroy 20:00 The '80s: The decade that
made us 22:00 King of coke 23:00
The '80s: The decade that made us
00:00 King of coke 01:00 Car S O S
Animal Planet TLC
07:20 Four weddings 08:10 Miami
Ink 09:00 DC Cupcakes 09:30 Take
home nanny 10:201 didn't know I was
pregnant 11:10 Cake boss 12:00 Ani
mal cops Houston 12:50 Breed all
about it 13:15 E-vets: The interns
13:40 Going ape 14:05 Must love
cats 15:00 Four weddings US 15:50
Jon Kate plus 816:15 Little people,
big world 16:45 Say yes to the dress
17:10 Snog, marry, avoid? 17:35
Fashion hunters 18:00 Top Chef: Just
desserts 19:00 Miami Ink 20:00 Four
weddings 21:00 My big fat American,
gypsy wedding 22:00 Brides of Bever
ly Hills 22:55 Scorned: crimes of pas
sion 23:45 Disappeared 00:35 True
CSI 01:25 On the case with Paula
Zahn
TV5
08:00 Journal télévisé Radio Canada
08:25 TV5Monde, le journal 08:40
Méditerranéo 09:05 Flash 09:10 Les
p'tits plats de Babette 09:35 Jardins
et loisirs 10:00 Flash 10:05 Chroni-
ques d'en haut 10:30 Nec plus ultra
11:00 Flash 11:05 Port d'attache
11:30 Plus belle la vie 12:00 Flash
12:05 A table! 12:30 Restauration
fran^aise: un pavé dans I'assiette
13:30 Journal télévisé de la RTBF
14:00 Les hauts et les bas de Sophie
Paquin 15:30 Escapade, le magazine
des patrimoines 16:00TV5Monde, le
journal 16:30 Questions pour un
champion 17:00 Flash 17:05 Envoyé
spécial, la suite 17:45 Geopolitis
18:00 TV5Monde, le journal 18:20
L'invité 18:35 Les méchantes 20:00
Mystères maritimes, affaires classées
20:30 Journal de France 2 21:00 Le
père de mes enfants 23:00 TV-
5Monde, le journal 23:10 Journal de
ia RTS 23:40 TV5Monde, le journal
Afrique 00:00 La grande librairie
00:55 Daniel Auteuil, quelques jours
avec lui 01:50 Questions a la une
Comedy Central
07:05 Heidi 07:25 Dommel 07:50
Hey Arnold! 08:15 Boes 08:35 My lit
tle pony 09:00 Married with children
09:50 Spin city 10:35 South Park
12:45 Married with children 13:30
Spin city 14:10 South Park 15:45
Parks and recreation 16:05 The office
16:30 Scrubs 17:10 Friends 18:00
Family guy 18:25 South Park 18:50
The office 19:15 Parks and recreation
19:40 American Dad! 20:00 Family
guy 20:25 South Park 20:55 Scrubs
21:40 Melissa Joey 22:05 Friends
22:55 Married with children 23:45
Spin city 00:30 South Park 00:55
Melissa Joey 01:20 Married with
children
Eurosport
10:30 Get ready for Roland-Garros
10:45 Tafeltennis: WK 12:30 Wiel
rennen: Ronde van Californië 13:15
Wielrennen: Giro d'ltalia 14:15 Tafel
tennis: WK 16:00 Wielrennen: Ronde
van Noorwegen 17:30 Tafeltennis:
WK 19:00 Breaking, weapon, free
style 20:00 Fight club 22:15 Wielren
nen: Giro d'ltalia 23:15 Wielrennen:
Ronde van Californië 01:00 Wielren
nen: Giro d'ltalia 01:30 Zender uit de
ether
CNN -a*
09:30 iReport 10:00 World Business
Today 11:00 World One 11:30 Open
Court 12:00 Amanpour 12:30 CNN
NewsCenter 13:00 Piers Morgan To
night 14:00 News Stream 15:00
World Business Today 16:00 Interna
tional Desk 17:00 Global Exchange
17:45 CNN Marketplace Middle East
18:00 CNN Football Club 18:30
Open Court 19:00 International Desk
20:00 Quest Means Business 20:45
CNN Marketplace Europe 21:00
Amanpour 21:30 CNN NewsCenter
22:00 Connect the World with Becky
Anderson 23:00 Amanpour 23:30
World Sport 00:00 Piers Morgan To
night 01:00 CNN Newsroom Live
from Hong Kong
De slogan Melk is goed voor elk
werd jaren geleden al geschrapt,
want melk bleek geen wonder-
elixer. Maar wat is het kalfjesvoed-
sel dan wel?
Nederland 3, 20.25 uur