Colofon Üvsrladsu amilieberichten O d1enseniinq.nl Cornelis de Kraker Cornelis de Kraker Charles Lauret woensdag 15 mei 2013 familieberichten I 39 Marieke Karkdijk Maria Adriana van Hee-Dieleman «Hl VERZORGING Peter Butler Na een periode van afnemende krachten heeft het de HEERE behaagd van onze zijde weg te nemen mijn geliefde man, onze lieve vader, schoonvader, groot- en overgrootvader echtgenoot van Cornelia Klaassen in de leeftijd van 83 jaar. Terneuzen C. de Kraker-Klaassen Terneuzen Jos en Cora de Kraker-Dieleman Jessica Nadine Angela Rosedale Anne-Marie en Kees Pannekoek-de Kraker (BC) Canada John en Leona - Kaylee Case Peter en Sheila - Lauren Cora Jason Marty Duane Terneuzen Wim en Corrie de Kraker-Kemp Kirsten en Richard Claudia 14 mei 2013 Rembrandtlaan 9 4532 HP Terneuzen De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op zaterdag 18 mei om 10.30 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Terneuzen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het kerkgebouw. Geen bloemen. Met droefheid namen wij kennis van het overlijden, op de leeftijd van 83 jaar, van onze geliefde zwager en oom echtgenoot van Cornelia de Kraker-Klaassen De HEERE ondersteune en vertrooste zijn echtgenote, kinderen, klein- en achterkleinkinderen en heilige deze roepstem aan ons aller hart. Terneuzen J. Brouwer-Klaassen G. Klaassen J. Klaassen-Nieuwenhuijse Biezelinge M. Klaassen M. Klaassen-Nieuwenhuijse neven en nichten Terneuzen, 14 mei 2013 Onverwacht hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons oud-lid Charles is de vader van onze secretaris Edwin Lauret en opa van ons seniorenlid Yorick. Charles was oud eerste elftalspeler en trouw supporter van onze vereniging. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe in de komende tijd. Het bestuur van w Terneuzen Terneuzen, 13 mei 2013 Onze moeder, oma en overgrootmoeder is er niet meer. Wij herinneren haar als liefdevol, warm en open met in haar hart altijd een plekje voor ons vrij. Bedroefd geven we kennis van het heengaan van onze moeder, oma en omi Marie de Pun der - Vreeke sinds 1 september 1989 weduwe van Jac. de Punder 's-Heerenhoek, 26 januari 1920 Goes, 13 mei 2013 Heinkenszand: Bep en Hubert Miriam en Pieter Jan, Sam, Robin en Lars Janneke en Johannes, Merijn en Faber Goes: Margriet en Rinus Jacquo en Ria, Erik en Kevin llona en Harold, Luuk en Stan Huybergen: Rineke en Ludo Ad (in liefdevolle herinnering) Ingrid en Eric, Evy en Daan Esther, Kim en Anouk Hoedekenskerke: René (in liefdevolle herinnering) Koos en Kees Remko, Hanna Kwadendamme: Frank en Henny Frank Jeroen en Lisa, Lucas (in liefdei'olle herinnering), Nina, Lieke en Morris Pascal en Samantha Kwadendamme: Tonnie en Ina Monique en Emile, Rachel, Joyce en Lizzy Stefan Goes: Peter en Magda Niek en Hetty, Semmy Rick en Anne Correspondentieadres: Venkel 114451 TM Heinkenszand De uitvaartdienst vindt plaats op donderdag 16 mei in de kerk van de Heilige Bonifacius in Kwadendamme om 13.30 uur. Voorafgaand aan deze dienst kan achter in de parochiekerk tussen 12.45 en 13.15 uur afscheid van onze moeder, oma en grootmoeder worden genomen. De crematie vindt plaats om 15.30 uur in het crematorium in Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in Verenigingsgebouw "De Burcht" te Kwadendamme, gelegenheid tot condo leren. Als familie zijn we veel dank schuldig aan de medewerkers van verpleeghuis Ter Valcke voorde liefdevolle zorg waarmee zij de afgelopen tijd is omringd. Zo jong, zo dapper, zo wilskrachtig. Wij zijn verslagen en verdrietig nu ons buurmeisje is overleden. Wij wensen Madeleen en Jan, Joanne en Esther heel veel sterkte. Niet alle vragen worden beantwoord, maar jullie mogen verder in de wetenschap dat God jullie wil dragen met Zijn liefde en kracht. Kapelle, Vroonlandseweg Fam. Dek Fam. van den Dorpel Fam. van de Vrie Mevr. A. Zandee In liefdevolle herinnering 15-5-2012 15-5-2013 Wij staan niet altijd stil bij het woordje samen. Maar het is een groot gemis als "SAMEN" uitje leven is. A. C. van Hee en kinderen MBttit m Moegestreden is van ons heengegaan mijn lieve man, onze pa en opa Benny Josephus Alouisius Lockefeer echtgenoot van Mieke Lockefeer-Bouchaut Hij overleed in de leeftijd van 76 jaar. Terneuzen: Mieke Lockefeer-Bouchaut Zoë« Hoofdplaat: Patrick Lockefeer en Netty Lense Sluiskil: Corina en Bennie Ivens-Lockefeer Joeri, Dennis, Sven Sluiskil: Saskia en Rinaldo van Geersaem-Lockefeer Gino, Niels, Natasja 13 mei 2013 Diepenbrockstraat 325,4536 GT Terneuzen U kunt afscheid nemen van Benny in het uitvaartcentrum van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op zaterdag 18 mei van 10.15 tot 10.45 uur. De dienst van woord en gebed wordt gehouden op zater dag om 11.00 uur in de aula van genoemd crematorium. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren. Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: tóaalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Sfuittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 63