E>
TELEVISIE 19
RTL 7/
Vèronica
I CANVAS
The 80s: decade that made
us - masters of the universe
De invasie
Een nieuw begin
Holland doc: fallen city
WOENSDAG 15 MEI 2013
08:30 RTL Z Voorbeurs 09:00
RTL Z Nieuws 09:20 Business
Linked 12:20 RTL Z Beurs
spel 12:40 RTL Z Nieuws 13:20
De Succesfactor 13:40 RTL Z
Nieuws 14:20 Watt Nu?! 14:40
RTL Z Nieuws 15:20 Wekelijks
gesprek met de minister van Fi
nanciën 15:30 RTL Z Opening
Wall Street 15:35 Business-
Channel.nl 15:50 RTL Z Ope
ning Wall Street 16:00 RTL Z
Nieuws 16:20 Bedrijf In Beeld
16:40 RTL Z Nieuws
06:00 Ochtend Fit 06:31 RTL
Telekids 10:00 Tel sell 15:01
RTL Telekids 17:20 Malai-
ka 17:50 Goede Tijden, Slech
te Tijden
06:55 Move that body 07:25
Born2Cook 08:00 Tommy Tele
shopping 11:00 Astro TV 13:00
Tommy Teleshopping 14:00
Move that body 14:30 Born-
2Cook 15:05 MasterChef UK
16:00 Every day gourmet with
Justine Schofield 16:30 Sma
ken verschillen 17:00 My kit
chen rules
06:00 Zender uit de ether
06:20 Disney XD: Amazing
Spiez!, Het Speelplein, Phineas
Ferb, The suite life on deck,
Pair of kings, Ranger dierenjour-
naal vanuit Emmen, Phineas
Ferb, Amazing Spiez!, Davin-
cibles, Casper's griezelschool,
Rekkit Rabbit, Quack Pack, De
Vervangers, Phineas Ferb,
Ranger dierenjournaal vanuit
Emmen, Zeke Luther, Kickin'
it, Pair of kings, Randy Cunning
ham, ninja op school, Lab Rats,
Crash Bernstein, Randy Cun
ningham, ninja op school, Side
kick, Het Speelplein, Kickin' it,
Lab Rats, The suite life on deck,
Pair of kings, Just kidding
09:00 Radio 2 op één 12:00
Lentebeelden 12:20 Dagelijkse
kost 12:35 Blokken 13:00 Het
journaal 13:30 Het Weer 13:35
ledereen beroemd 13:55 Thuis
14:20 Clips 14:30 Sporza: De
Ronde van Italië 17:30 Clips
17:35 Buren
06:00 De Ochtend 09:00 Ter-
Zake 09:35 Reyers Laat 10:15
Lentebeelden 12:30 Zen
der uit de ether 13:55 Login
14:18 100" 14:22 Villa Politica
15:56 100" 15:58 Moonligh
ting 16:43 100" 16:46 In Euro
pa 17:22 In Europa
18:00 Autodieven Betrapt!, Re- 18:15 The Bold And The Beau-
ality tiful, Soapserie
18:30 Politie Op Je Hielen, Serie 18:40 The Ellen DeGeneres
reportages Show, Talkshow
19:30 Stop! Politie, Reality 19:35 Dr. Phil, Talkshow
20:00 UEFA Europa League Fi- 20:30 Flodder III, Filmkomedie
nale: Benfica - Chelsea,
Liveverslag
23:00 Derksen StDick Advo
caat, Interviewprogramma
00:00 Illegal tender, Thriller
02:01 Teleshop 7, Homeshop-
ping
02:02 Nachtlounge - Flirts
actualiteiten sport film
TIPS
18:00 MasterChef UK, Kook-
wed strijd
19:00 Achter gesloten deuren,
Gedramatiseerde reality
19:55 Overspel in de liefde,
Scripted realityserie
20:30 666 Park Avenue, Fanta-
syserie
21:25 Beauty and the Beast,
Fantasyserie
23:00 RTL Sneak Preview: Leve
Boerenliefde, Vooruitblik
23:05 Sex And The City, Komi
sche dramaserie
23:35 The Ellen DeGeneres
Show, Talkshow
00:00 Stoute Meiden TV
00:30 Judge Maria Lopez, Re
ality
00:55 Stoute Meiden TV
02:01 Tommy Teleshopping
22:20 The closer, Dramaserie
23:15 Cold case, Detectiveserie
00:05 Revenge, Dramaserie
01:00 My kitchen rules (h),
Kookprogramma
02:00 Smaken verschillen (h),
Culinair programma
02:25 Astro TV, Interactieve
show
02:55 666 Park Avenue (h),
Fantasyserie
18:00 World's craziest fools
18:05 Veronica presents:
#Kansloos
18:15 That 70's Show
18:40 Rules of engagement
19:10 According to Jim
19:35 Two and a half men
20:00 The big bang theory, Co
medy
20:30 Criminal minds, Misdaad
serie
21:25 Criminal minds, Misdaad
serie
22:20 Flashpoint, Misdaadserie
23:15 Arrow, Actieserie
00:05 The clash of the cover-
bands, Muziekprogramma
01:00 Nachtprogrammering:
Nachtclub live
04:00 Hart van Nederland (late
editie)
18:00 Het journaal
18:00100"
18:12 Het Weer
18:02 Smack the Pony
18:15 Dagelijkse kost
18:35 100"
18:30 Blokken
18:37 Via Canvas: Bigger, Bet
19:00 Het journaal
ter, Faster, More: Brain
19:40 ledereen beroemd
Doping
19:30100"
19:32 Login
20:00 Joker+ en Lotto
20:00 TerZake
20:05 Het Weer
20:30 Sporza: UEFA Europa
20:10 Thuis
League
20:35 Voor hetzelfde geld
21:25 CaféCorsari
22:15 Het journaal laat
22:50 Reyers Laat
22:30 Eén met de natuur: 24/7
23:30 Villa Politica (h)
Wild
23:22 Winst Joker+ en Lotto
23:23 Keno
23:24 Euromillions
23:25 Het Weer (h)
23:30 Dagelijkse kost (h)
23:45 ledereen beroemd (h)
00:05 Journaallus (h)
01:05 Canvaslus(h)
00
In een tv-week over de jaren tach
tig kun je niet voorbijgaan aan co
caïne, kunstenaars, politici, zaken
lui en beurshandelaren.
National Geographic Channel, 21.00 uur
Rapper Brownie Dutch gaat met
collega's Murda 1\irk, Negativ en
Kleine Viezerik op zoek naar geest
verwanten in Giethoorn.
Nederland 3, 21.15 uur
Angela Groothuizen heeft de afge
lopen weken heel wat vrouwen ge
holpen. In de voorlopig laatste afle
vering gaan nog één keer alle rem
men los, ditmaal voor een moeder
die zichzelf verwaarloost.
RTL 4, 21.30 uur
Op 12 mei 2008 maakte een zware
aardbeving een einde aan het le
ven van 90.000 mensen in de Chi
nese provincie Sichuan. Een nieu
we enclave verrijst dicht bij de ver
nielde plattelandsstad Beichuan.
Nederland 2, 23.00 uur
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland NU 07:20 Het Weer
07:23 Zeeuws Goud 07:35 Regioned
07:45 Editie 2013 07:54 Verzeeu-
wigd 07:58 Zeeland in vogelvlucht
08:00 Herhaling programmering
07:00-07:58 09:00 Zeeland NU
09:20 Het Weer 09:23 Zeeuws Goud
09:35 Regioned 09:45 Editie 2013
09:54 Verzeeuwigd 09:58 Zeeland in
vogelvlucht 10:00 Herhaling pro
grammering 09:00-09:58 11:00 Om
roep Zeeland Tekst-tv 18;00 Zeeland
NU 18:23 Het Weer 18:29 De Zeeu
wse Top 4018:41 Regioned 18:51
Verzeeuwigd 18:55 Zeeland in vo
gelvlucht 19:00 Herhaling program
mering 18:00-18:55 20:00 Zeeland
NU 20:23 Het Weer 20:29 De Zeeu
wse Top 40 20:41 Regioned 20:51
Verzeeuwigd 20:55 Zeeland in vo
gelvlucht 21:00 Herhaling program
mering 20:00-20:55 22:00 Zeeland
NU 22:23 Het Weer 22:29 De Zeeu
wse Top 40 22:41 Regioned 22:51
Verzeeuwigd 22:55 Zeeland in vo
gelvlucht 23:00 Zeeland NU 23:23
Het Weer 23:29 De Zeeuwse Top 40
23:41 Regioned 23:51 Verzeeuwigd
23:55 Zeeland in vogelvlucht 00:00
Zeeland NU
Buitenlan
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 Fake Britain
11:00 Homes Under the Hammer
12:00 The Sheriffs Are Coming 12:45
Saints and Scroungers 13:15 Bargain
Hunt 14:00 BBC News at One 14:30
Regional News and Weather 14:45
Doctors 15:15 Escape to the Country
16:00 Perfection 16:45 The Hairy Bik
ers' Food Tour of Britain 17:30 Put
Your Money Where Your Mouth Is
18:15 Pointless 19:00 BBC News at
Six 19:30 Regional News and Weath
er 20:00 The One Show 21:00
Watchdog 22:00 The Apprentice
23:00 BBC News at Ten 23:25 Re
gional News and Weather 23:35 A
Question of Sport 00:05 Wild Hogs
01:40 Weatherview 01:45 BBC News
BBC2
07:00 Homes Under the Hammer
08:00 The Sheriffs Are Coming 08:45
Saints and Scroungers 09:15 The A to
Z of TV Gardening 10:00 The Great
British Sewing Bee 11:00 Deadly 60
on a Mission 11:30 Great British Rail
way Journeys 12:00 BBC News 12:30
Daily Politics 14:00 My Life in Books
14:30 The Weakest Link 15:15 Clas
sic Mastermind 15:45 The Great Brit
ish Bake Off 16:45 Restoration Road
show 17:15 Planet Earth 18:15 Flog
It! 19:00 Eggheads 19:30 The Chefs
Protege 20:00 Antiques Road Trip
21:00 Auction Hero 22:00 Bankers:
Risking It All 23:00 The Apprentice:
You're Fired 23:30 Newsnight 00:20
Keeping Britain Alive: The NHS in a
Day
ARD
09:00 Tagesschau 09:05 Rote Rosen
09:55 Sturm der Liebe 10:45 Brisant
11:00 Tagesschau 11:05 ARD-Buffet -
Leben geniefêen 12:00 Tagesschau
12:15 ARD-Buffet - Leben genie-
Ren 13:00 ZDF-Mittagsmagazin
14:00 Tagesschau 14:10 Rote Rosen
15:00 Tagesschau 15:10 Sturm der
Liebe 16:00 Tagesschau 16:10 Leo
pard, Seebar Co. 17:00 Tagesschau
17:15 Brisant 18:00 Verbotene Liebe
18:50 Heiter bis tödlich: München 7
19:45 Wissen vor 8 Werkstatt 19:50
Wetter vor acht 19:55 Börse vor acht
20:00 Tagesschau 20:15 Mobbing
21:45 Anne Will 22:45 Tagesthemen
23:15 Plusminus 23:45 Die Story im
Ersten 00:30 Nachtmagazin 00:50
Mobbing
ZDF
07:00 ZDF-Morgenmagazin 09:00
Heute 09:05 Voile Kanne - Service
taglich 10:30 Notruf Hafenkante
11:15 SOKO Köln 12:00 Heute 12:10
Drehscheibe Deutschland 13:00 ZDF-
Mittagsmagazin 14:00 heute - in
Deutschland 14:15 Die Kiichen-
schlacht 15:00 Heute 15:05 Topf-
geldjager 16:00 heute - in Europa
16:10 Soko Kitzbühel 17:00 Heute
17:10 Hallo Deutschland 17:40 Leute
heute 18:00 SOKO Wismar 18:50
Lotto Ziehung am Mittwoch 19:00
heute 19:20 Wetter 19:25 Küstenwa-
che 20:15 Mord nach Zahlen 21:45
heute-journal 22:15 auslandsjournal
22:45 ZDFzoom 23:15 Markus Lanz
00:30 heute nacht 00:45 ZDFzeit
01:30 Mord nach Zahlen
WDR
07:20 Schooltelevisie 08:20 Planet
Wissen: Brustkrebs - Der Feind in mir
09:20 Eins zu eins - Gesprach aus Ber
lin 09:45 Warschauer Notizen 10:00
Lokalzeit 10:30 Aktuelle Stunde
11:10 Nashorn, Zebra Co. 12:00
Panda, Gorilla Co. 12:45 WDR aktu-
ell 13:00 Servicezeit 13:30 In aller
Freundschaft 14:15 Mord ist ihr Hob
by - 262. Killerviren 14:58 WDR aktu-
ell 15:00 Planet Wissen 16:00 WDR
aktuell 16:15 daheim unterwegs
18:00 Lokalzeit 18:05 hier und heute
18:20 Servicezeit 18:50 Aktuelle
Stunde 19:30 Lokalzeit 20:00 Tages
schau 20:15 Das NRW Duell 21:00
Die beliebtesten Krimis der Nordr-
hein-Westfalen 21:45 WDR aktuell
22:00 Bericht aus Brüssel 22:15 Der
Fahnder 23:05 Tatort - Blasslila Briefe
00:50 Erlebnisreisen-Tipp 01:00 Do-
mian
Discovery
07:20 Nextworld 08:10 Fast n' loud
09:00 Inside West Coast Customs
09:50 Really big things 10:40 Food
factory 11:30 Wheeler dealers 12:20
Jesse James Outlaw Garage 13:10 Die
Ludolfs 14:00 I could do that 14:25
How do they do it? 15:15 Dirty jobs
16:05 Tanked 16:55 American Truck
er 17:20 Rides 18:10 Food factory
19:05 Really big things 20:00 Auction
Kings 21:00 Dual survival 22:00 Big
gest and baddest 23:00 Whale wars
00:00 Mythbusters 01:00 Maclntyre:
World's toughest towns 01:55 Dual
survival
National Geographic
07:00 Britain's greatest machines
08:00 The dog whisperer 09:00 Mon
ster fish 10:00 The '80s: The decade
that made us 11:00 The '80s greatest
12:00 The dog whisperer 13:00 Mon
ster fish 14:00 Big, bigger, biggest
15:00 Britain's greatest machines
16:00 The '80s: The decade that
made us 17:00 The '80s greatest
18:00 Wicked tuna 19:00 Bid de
stroy 20:00 The '80s: The decade that
made us 22:00 The '80s greatest
23:00 The '80s: The decade that
made us 00:00 The '80s greatest
01:00 Car S.O.S
Animal Planet/TLC
07:20 Four weddings 08:10 Miami
Ink 09:00 DC Cupcakes 09:30 Take
home nanny 10:20 I didn't know I was
pregnant 11:10 Cake boss 12:00 Ani
mal cops Houston 12:50 Breed all
about it 13:15 E-vets: The interns
13:40 Going ape 14:05 Must love
cats 15:00 Four weddings US 15:50
Jon Kate plus 8 16:15 Little people,
big world 16:45 Say yes to the dress
17:10 Toddlers tiaras 18:00 Top
Chef: Just desserts 19:00 Miami Ink
20:00 Four weddings 21:00 Snog,
marry, avoid? 21:30 Fashion hunters
22:00 Mad fashion 22:55 Scorned:
crimes of passion 23:45 Disappeared
00:35 True CSI 01:25 On the case
with Paula Zahn
TV5
08:00 Journal télévisé Radio Canada
08:25 TV5Monde, le journal 08:40
Wari 09:05 Flash 09:10 Epiceriefine
09:35 Une brique dans le ventre
10:00 Flash 10:05 Littoral 10:30 Nec
plus ultra 11:00 Flash 11:05 Port d'at-
tache 11:30 Plus belle la vie 12:00
Flash 12:05 Curieux Bégin 12:30 Da
niel Auteuil, quelques jours avec lui
13:30 Journal télévisé de la RTBF
14:00 Exils 15:40 Flash 15:45 Ce
n'est pas un film de cow-boy 16:00
TV5Monde, le journal 16:30 Ques
tions pour un champion 17:00 Flash
17:05 Questions a la une 18:00 TV-
5Monde, le journal 18:20 L'invité
18:35 Les hauts et les bas de Sophie
Paquin 20:05 Flash 20:10 Lemons de
style 20:30 Journal de France 2 21:00
Un oeil sur la planète 23:00 TV-
5Monde, le journal 23:10 Journal de
la RTS 23:40 TV5Monde, le journal
Afrique 00:00 Les associés 01:35
Temps présent
Comedy Central
07:05 Heidi 07:25 Dommel 07:50
Hey Arnold! 08:15 Boes 08:35 My lit
tle pony 09:00 Married with children
09:50 Spin city 10:35 South Park
12:45 Married with children 13:30
Spin city 14:10 South Park 15:45
Parks and recreation 16:05 The office
16:30 Scrubs 17:10 Friends 18:00
Family guy 18:25 South Park 18:50
The office 19:15 Parks and recreation
19:40 American Dad! 20:00 Family
guy 20:25 South Park 20:55 Scrubs
21:40 Melissa Joey 22:05 Friends
22:55 Married with children 23:45
Spin city 00:30 South Park 00:55
Melissa Joey 01:20 Married with
children
Eurosport
10:30 Tafeltennis: WK 12:30 Wiel
rennen: Ronde yan Californië 13:15
Wielrennen: Giro d'ltalia 14:15 Tafel
tennis: WK 15:30 Wielrennen: Ronde
van Noorwegen 17:30 Get ready for
Roland-Garros 17:45 Diverse spor
ten: Campus 18:10 Atletiek: Greene
Light 18:25 Wednesday selection
18:30 Maand selectie 18:35 Paarden
sport: FEI Classics 19:30 Maand se
lectie 19:35 Riders club 19:40 Golf:
US PGA Tour 20:35 Golf: Europese
Tour 21:05 Golf: Europese Tour vrou
wen 21:20 Golf club 21:25 Zeilen:
Extreme Sailing Series 21:55 Yacht
Club 22:00 Wednesday selection
22:15 Wielrennen: Giro d'ltalia 23:15
Wielrennen: Ronde van Californië
00:45 Wielrennen: Giro d'ltalia 01:30
Zender uit de ether
CNN
09:30 Inside Africa 10:00 World Busi
ness Today 11:00 World One 11:30
On China 12:00 Amanpour 12:30
CNN NewsCenter 13:00 Piers Mor
gan Tonight 14:00 News Stream
15:00 World Business Today 16:00
International Desk 17:00 Global Ex
change 18:00 World Sport 18:30 On
China 19:00 International Desk 20:00
Quest Means Business 21:00 Aman
pour 21:30 CNN NewsCenter 22:00
Connect the World with Becky An
derson 23:00 Amanpour 23:30
World Sport 00:00 Piers Morgan To
night 01:00 CNN Newsroom Live
from Hong Kong