Colofon de emotie.. familieberichten Wat blijft is Familieberichten O H1gnsenlinq.nl familieberichten I 35 Eduardus Totté Maria Hendrika Karkdijk Marieke Ui 1 De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Bijvoorbeeld met een van de volgende vragen: Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? fa milieberi chtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant dinsdag 14 mei 2013 Niet geheel onverwacht ging een bijzonder mens van ons heen,we zijn blij hem gekend te hebben. Eet- Drinckerij Nobel: Edwin Mandy voorheen café Modern: Corry Sjaak Ward...Bedankt en Saluü! Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Toon Hermans Bedroefd, maar dankbaar dat hij uit zijn lijden is verlost, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve broer, schoonbroer en oom Eduardus George Totté Eddy Hij overleed in de leeftijd van 75 jaar. Graauw: Willy en Jet Totté-van Immerseel neven en nichten 11 mei 2013 Correspondentieadres: Rozenstraat 33,4569 AT Graauw U kunt afscheid nemen van Eddy in het uitvaartcentrum van DELA Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 16 mei van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 17 mei om 12.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Een woord van dank aan de huisartsen en het verplegend personeel van 'Antoniuste Kloosterzande voor hun goede en liefdevolle verzorging. Psalm 42 Met veel verdriet delen wij u mee dat na een langdurige, ernstige ziekte door de Heere uit ons gezin is weggenomen onze dierbare, dappere dochter en zus in de leeftijd van 18 jaar. Jan en Madeleen Karkdijk-Walhout Joanne Esther 12 mei 2013 Vroonlandseweg 74 4421 GL Kapelle De rouwdienst zal worden gehouden op D.V. vrijdag 17 mei in de Petrakerk, Goessestraatweg 18 te Kapelle en vangt aan om 13.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. -Gelegenheid tot condoleren D.V. donderdag 16 mei van 19.30 tot 21.00 uur in een van de zalen van de Petrakerk en na de begrafenis. Liever geen bloemen. Voor de vele en hartelijke bewijzen van deelneming die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Magdalena van Pagee-de Goffau betuigen wij u onze oprechte dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, mei 2013 Telefoon: 0800 - 44 44 000 Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 69