Willem 34 Ifamilieberichten mens9nlinq.nl OysrJsdsfi Catharina van Asperen-Boeije Amelia Theresea van Duijne Marie Ghijsels - van de Wege Jaap Ghijsels Charles Heron Lauret dinsdag 14 mei 2013 Tel uw zegeningen, tel ze één voor één Na een zorgzaam leven, is op 87 jarige leeftijd overleden, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgroot- oma weduwe van Adrianus van Asperen Ze heeft geleefd in vertrouwen op God. Zwiggelte Alewijn van Asperen en Annelies Kok Apeldoorn Geeske en Jan-Heiko Owen Bremen Hella en Sipko Groningen Leonie UtrechtJessy en Jasper Ko van Asperen f Axel, 12 mei 2013 correspondentieadres Klateringerweg 6 9433 TB Zwiggelte Vrijdag 17 mei is er van 13.30 - 13.50 uur gelegenheid de familie te condoleren in de Protestantse kerk, Koestraat te Axel, waarna om 14.00 uur de afscheidsdienst zal worden gehouden, (parkeergelegenheid op het Kennedyplein) Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Westsingel. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in Restaurant 'het Wapen van Axel', Kanaalkade 3. Onze dank gaat uit naar het personeel van 'De Vursschevoor hun inzet en goede zorg. Bedroefd, maar dankbaar dat zij uit haar lijden is verlost, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Trees Bondowoso, Indonesië 18 december 1933 t Terneuzen 11 mei 2013 Willy Frederik Sumampouw t Middelburg: Albert en Stephania Sumampouw-Gommers Dewy en Dyron, Devano Joeri en Wendy Middelburg: Irene Sumampouw Middelburg: Sandra en Sam Telussa-Sumampouw Ricardo, Jeffrey New York, USA: Rita Sumampouw en Mare Orenstein Boskoop: Juna en Kees Metiary-Sumampouw Joram en Lisa Daud Middelburg: Esther en Kim Reijnierse-Sumampouw Wessel, Noa Zeewolde: Tessa Sumampouw en Jan Bout Djoy, Zoey Kleijn, Joris Bout Correspondentieadres: Belfort 114336 JK Middelburg U kunt afscheid nemen van tante/oma Trees in Rouw- centrum Middelburg, Buitenhovelaan 1 te Middelburg, op donderdag 16 mei van 19.00 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 17 mei om 15.30 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Mochten wij iemand vergeten zijn persoonlijk te berichten, beschouwt u deze aankondiging dan als zodanig. Met droefheid om haar heengaan, maar tevens met grote dankbaarheid voor de vele jaren die zij in ons midden mocht zijn geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, overgrootoma weduwe van In de gezegende leeftijd van 91 jaar Breskens: Jan en Coby Ghijsels - Boers Jacky en Claudia Robin, Remy, Ricky Jan en Petra Jelmer, Jarno Breskens: Hannie en Petrus Gernaert - Ghijsels Anja en Danny Noa, Nikki Marco Correspondentieadres: Scheldekade 32-401 4511 AW Breskens De begrafenis in Breskens, heeft in besloten kring plaatsgehad. Klein Omaatje Rust zacht Jan, Petra, Jelmer, Jarno, Anja, Danny, Noa, Nikki Marco Sterven doe je niet ineens, maar elke dag een beetje. En alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelfs ontgaan, je zegt:Ik ben wat moe!' Maar op een keer, dan ben je aan het laatste beetje toe. Toon Hermans Verdrietig, maar tevens vervuld van mooie herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn man, (schoon)vader en onze trotse opa - Charel - echtgenoot van Jozina Catharina Jansen in de leeftijd van 86 jaar. Terneuzen J.C. Lauret-Jansen Terneuzen Edwin en Mariëlle Yorick en Manon Britt Terneuzen, 13 mei 2013 Correspondentieadres: Langs de Kreek 19 4535 CA Terneuzen De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 17 mei om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Onze die altijd en overal - elke dag weer - het leven heeft vastgelegd - is niet meer. Hij is 59 jaar geworden. Saskia Moniek en Berry, Charona, Cees Linda en Lex, Angela W.H. Mieras-Honders Bram en Marion Maaike en Martin, Femke, Ruben t, Lucas, Sara Erica en Peter Sander Eugene en Lenie Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van Willem te nemen op donderdag 16 mei om 12.45 uur in dorpshuis 'De Griffioen', Oostkerkestraat 24 te Wolphaartsdijk. Aansluitend begeleiden we hem naar de begraaf plaats te Wolphaartsdijk. Nadien ontmoeten we elkaar weer in 'De Griffioen' en is er gelegenheid tot condoleren. 12 mei 2013 Blauwewijk 8, 4471 RW Wolphaartsdijk Wij zijn onze huisarts dokter H. Slager bijzonder dankbaar voor zijn goede zorgen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 68