Col Of 0 familieberichten IDensenlinq.nl familieberichten I 35 MIA REINDERS-VENROOIJ Charles Roose Charles Roose Charles Roose Maria Hendrika Karkdijk Marieke Leijn de Visser Jannetje (Roos) Wisse - van Opbergen Paulina Maljaars-Louws Magdalena van Pagee-de Goffau Lieve Harm, j Schouwen-Duiveland (0111) 45 07 17 dinsdag 14 mei 2013 We hebben met pijn in ons hart afscheid genomen van onze lieve, humorvolle, authentieke, originele, kleurrijke mama, schoonmoeder en oma Weduwe van Klaas Reinders 's-Hertogenbosch, 9 april 1926 Vlissingen, 11 mei 2013 Klaas Dee Robert Simone Marianne, Eline, Victor, Fred, Lucca, Maik, Nadia, Kenwy Er is gelegenheid om afscheid te nemen op vrijdag 17 mei van 12.30 tot 13.00 uur in het uitvaartcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend om 14.00 uur zal de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in grand café Raymondo, Boulevard Evertsen 2-8 te Vlissingen. Correspondentieadres: Suze Groeneweglaan 34,4385 KC Vlissingen. Email: klreinders@zeelandnet.nl Met diepe bewondering voor zijn moedige lange zware strijd, maar toch ook zo betrokken in ons leven, geven wij intens verdrietig kennis, dat wij nu afscheid moeten nemen van mijn lieve man en vader echtgenoot van Olga Irene Pieronne Jacoba Roose - Snijdelaar 22 november 1942 t 12 mei 2013 Yerseke Koudekerke Koudekerke: O.I.P.J. Roose - Snijdelaar Koudekerke: Peter Alexander Roose Charles is thuis. Dishoekseweg 20 4371 NC Koudekerke Op donderdag 16 mei om 13.00 uur nemen wij afscheid van hem tijdens een samenzijn in de Klimop, Kerkstraat 2 te Koudekerke, waarna wij hem zullen begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats aan de Biggekerksestraat waar omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Klimop. Zij die geen kaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onze dank gaat uit naar Dr. L.G.M. Kerkhofs, Personeel Dagbehandeling Oost 4, het team van Zorgstroom, Huisartsenpraktijk en praktijk voor Fysiotherapie te Koudekerke. Na een moedig gedragen lijden hebben wij afscheid moeten nemen van onze dierbare broer, zwager j en oom in de leeftijd van 70 jaar. Zwaar valt ons dit verlies. P.L. Roose R. Roose - v.d. Meer René Roose Zierikzee, 12 mei 2013. Met verdriet hebben we afscheid genomen van onze zwager en oom Astrid en Jan Borg-Snijdelaar Ingrid en Adriaan Platje-Snijdelaar Paulina en Abraham Teclegiorgis-Snijdelaar Neven en nichten Koudekerke, 12 mei 2013 Psalm 42 Met veel verdriet delen wij u mee dat na een langdurige, ernstige ziekte door de Heere uit ons gezin is weggenomen onze dierbare, dappere dochter en zus in de leeftijd van 18 jaar. Jan en Madeleen Karkdijk-Walhout Joanne Esther 12 mei 2013 Vroonlandseweg 74 4421 GL Kapelle De rouwdienst zal worden gehouden op D.V. vrijdag 17 mei in de Petrakerk, Goessestraatweg 18 te Kapelle en vangt aan om 13.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. Gelegenheid tot condoleren D.V. donderdag 16 mei van 19.30 tot 21.00 uur in een van de zalen van de Petrakerk en na de begrafenis. Liever geen bloemen. Ons bereikte het droevige bericht dat de heer C.M. Padmos is overleden. De heer Padmos is van 1950 tot en met 1991 in dienst geweest bij de voormalige gemeente Brouwershaven, nu onderdeel van de gemeente Schouwen- Duiveland. In deze lange periode heeft hij, naast diverse andere functies, de functie vervuld van gemeente secretaris van de voormalige gemeente Brouwershaven. Daarnaast was de heer Padmos drager van de eremedaille in goud, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. We wensen zijn naaste familie veel kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Burgemeester en wethouders van de gemeente Schouwen-Duiveland, M.K. van den Heuvel, G.C.G.M Rabelink, gemeentesecretaris burgemeester Met droefheid ontvingen wij het bericht dat is overleden onze betrokken neef Wij wensen Jo, kinderen, klein- en achterkleinkinderen sterkte toe om dit verlies te dragen. P. Geschiere-Bosselaar Aagtekerke P. Bosselaar Aagtekerke L. Bosselaar Aagtekerke S. Bosselaar Aagtekerke fam. van de Velde Dordrecht fam. van de Velde Warmenhuizen fam. Kampman Koudekerke fam. Wagenaar Domburg fam. Willemstein Domburg fam. van de Velde Middelburg fam. van der Wijst Middelburg In de leeftijd van 102 jaar hebben we afscheid moeten nemen van, mijn moeder, schoonmoeder, oma, overgroot- oma en bed overgrootoma Nel en David Kleinkinderen Achterkleinkinderen Liam Onze dank gaat uit naar Stichting werkt voor ouderen en de zorgzusters, voor de liefdevolle verzorging die zij heeft mogen ontvangen. Vlissingen, 11 mei 2013 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 16 mei van 11.00 tot 11.20 uur in Uitvaartcentrum Overtoom - Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 16 mei om 12.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Correspondentieadres: Adriaen van de Vennestraat 26,4384 SP Vlissingen Onze dank gaat uit naar ieder die medeleven betoonde na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze lieve moeder, oma en oma "zeeland" Het is ons tot steun geweest. Piet Maljaars Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, mei 2013 Voor de vele en hartelijke bewijzen van deelneming die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder betuigen wij u onze oprechte dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, mei 2013 18-11-1988 Harm van Os Wat vliegt de tijd. Het wordt nooit meer zoals het was en daar lopen we nog dagelijks tegenaan. Al is het 5 jaar geleden toen je uit ons leven verdween, wij, ma, pa, Frank en Leonie, blijven je missen, vooral je glimlach, grappen en grollen en vooral je armen om ons heen. Hopelijk heb je vrede gevonden waar je bent en we moeten wachten om je weer te mogen zien. 14-05-2008 §/C Uitvaartverzorging Vy M. de Bruijne - t f Voor een zorgzame begeleiding rondom de uitvaart Dag en nacht bereikbaar op: www.uitvaartschouwenduiveland.nl Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 f Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl 4

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 35