Willem 34 Ifamilieberichten (Hens9nlinq.nl Willem Mieras Dag Willem Willem Mieras Willem, Willem Mieras Willem Mieras Amelia Theresea van Duijne Hans Engelmann Nicolaas Johannes van Dijke Nico van Dijke Foort Dominicus dinsdag 14 mei 2013 Onze die altijd en overal - elke dag weer - het leven heeft vastgelegd - is niet meer. Hij is 59 jaar geworden. Saskia Moniek en Berry, Charona, Cees Linda en Lex, Angela W.H. Mieras-Honders Bram en Marion Maaike en Martin, Femke, Ruben t, Lucas, Sara Erica en Peter Sander Eugene en Lenie Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van Willem te nemen op donderdag 16 mei om 12.45 uur in dorpshuis 'De Griffioen', Oostkerkestraat 24 te Wolphaartsdijk. Aansluitend begeleiden we hem naar de begraaf plaats te Wolphaartsdijk. Nadien ontmoeten we elkaar weer in 'De Griffioen' en is er gelegenheid tot condoleren. 12 mei 2013 Blauwewijk 8, 4471 RW Wolphaartsdijk Wij zijn onze huisarts dokter H. Slager bijzonder dankbaar voor zijn goede zorgen. Vertrokken, maar niet weg. Het werk en de vriendschap van zullen ons leven kleur blijven geven. Adriaan en Mieke Bedankt voor de gezellige tijd Dick, Pien, Bauke en Lukas Wij zijn bedroefd over het overlijden van Hij bracht gedurende vele jaren het Bevelandse nieuws voor ons in beeld. We zullen Willem missen. Redactie PZC Jij was het oog en het gezicht van onze redactie; Betrouwbaar, bescheiden en vooral heel erg aardig. We missen je. Nadia Berkelder Frank van Cooten Mieke van der Jagt Luc Oggel Rob Paardekam Claudia Sondervan Veel te vroeg, maar met groot respect moeten we afscheid nemen van de bijzondere fotograaf Nog maar enkele weken geleden presenteerden we zijn fascinerende fotoboek over Argentinië, dat tevens een gedichtenbundel van zijn broer Bram is. We wensen de naasten van Willem veel sterkte. Kick uitgevers - Rotterdam Ruud en Matty Verkamman Willem, je was meer dan een collega. We missen je. Ruben Oreel Lex de Meester Dirk-Jan Gjeltema Mechteld Jansen Bedroefd, maar dankbaar dat zij uit haar lijden is verlost, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Trees A Bondowoso, Indonesië 18 december 1933 t Terneuzen 11 mei 2013 Willy Frederik Sumampouw t Middelburg: Albert en Stephania Sumampouw-Gommers Dewy en Dyron, Devano Joeri en Wendy Middelburg: Irene Sumampouw Middelburg: Sandra en Sam Telussa-Sumampouw Ricardo, Jeffrey New York, USA: Rita Sumampouw en Mare Orenstein Boskoop: luna en Kees Metiary-Sumampouw Joram en Lisa Daud Middelburg: Esther en Kim Reijnierse-Sumampouw Wessel, Noa Zeewolde: Tessa Sumampouw en Jan Bout Djoy, Zoey Kleijn, Joris Bout Correspondentieadres: Belfort 11,4336 JK Middelburg U kunt afscheid nemen van tante/oma Trees in Rouw- centrum Middelburg, Buitenhovelaan 1 te Middelburg, op donderdag 16 mei van 19.00 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 17 mei om 15.30 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Mochten wij iemand vergeten zijn persoonlijk te berichten, beschouwt u deze aankondiging dan als zodanig. Na jaren van lange vriendschap is overleden Willem en Plonie van Oosten Kinderen en kleinkinderen Middelburg, 11 mei 2013 Bedroefd delen we u mee dat op 11 mei 2013 is overleden onze zus en tante cYYlaaAj& in de leeftijd van 87 jaar. Oost Souburg, Zoute Viever: A.J. Goozen G. Goozen - Roose (in herinnering) Oost Souburg, Zoute Viever: A. Barentsen - Goozen L. Barentsen (in herinnering) Neven en nichten Correspondentieadres: M. van Vlierden - Goozen Bergstraat 15 4421 EP Kapelle Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 17 mei van 10.45 tot 1115 uur in de Ark, gelegen naast het kerkgebouw Open Haven, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. De afscheidsdienst zal om 11.30 uur plaatsvinden in bovengenoemd kerkgebouw. Aansluitend zal de dienst om 13.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg worden afgesloten. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Mocht u geen rouwbrief hebben ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. "Gij hebt mijn rechterhand gevat; Gij zult mij leiden door uw raad" Psalm 7323/24 Intens verdrietig omdat we hem moeten missen, maar dankbaar voor de manier waarop hij er voor ons was, geven wij kennis dat onverwacht is overleden onze lieve broer, zwager en oom echtgenoot van Johanna Lagerwaard 12009 in de leeftijd van 85 jaar. Zijn vriendschap voor mens en dier, zijn humor en zijn hulpvaardigheid zullen we missen. W. van Dijke-den Boer F.J. Boogerd-van Dijke A.P. Boogerd neven en nichten Haamstede, 12 mei 2013 Allévo "Duinoord" kamer ZK4 Correspondentieadres: Boomgaardwekken 4 4328 AP Burgh-Haamstede Donderdag 16 mei is er op zijn kamer in "Duinoord" van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen en vrijdag voor aanvang van de dienst. De dienst van Woord en Gebed zal vrijdag 17 mei gehouden worden in de Gereformeerde Kerk aan de Platboslaan te Haamstede, aanvang 13.15 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraafplaats "Vredehof" aan de Oude Lagezoom te Haamstede, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er in uitvaartcentrum "Vredehof", Oude Lagezoom 6 te Haamstede, gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel van Allévo "Duinoord" en Thuiszorg voor de goede zorgen. Onze lieve oom is overleden. Hij stond voor de hele familie klaar om te klussen. Hij was ook een man van "mih mukoare". Een familieman op en top. We zullen hem missen. Frans f en Lineke Beppie en Jan Marjan en Gerard Rob en Ineke Elly en Harry Han en Anneke Rini en Teja Matty en Piet Kees Janneke en Bram Ad f en Elly Frans t Maja en Henk Els en Jan Lia en Kees Eddy Els t en Ron Mary en Freek Steef Kees en Cécile Fred en Titia Wim en Nancy Peter en Jenny achternichten en achterneven Haamstede, 12 mei 2013 We leven mee met onze vrijwilligster Dianne, haar kinderen en verdere familie vanwege het plotseling overlijden van We wensen hen heel veel sterkte toe. Namens vrijwilligers Boterhammenbrigade Lichtstraal, medewerkers BSO Wannes Ko en Kindercentrum Torenlicht. Kinderopvang Walcheren, Edwin van Alphen, directeur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 34