De leukste SINGLEREIZEN... SPORT 31 Van Sprundel geeft titel cachet KRAS.NL BOEK ONLINE of bel 0900-9697 a boekt u bij KRAS.NL! Sl 1 Vo V a' i 899 StefCoetheer verkeert in topvorm Van der Mast op podium in Surftour Leander Hamelink rijdt naar zege Riddersma zevende tijdens toernooi Lyon Davy Cunst fietst naar derde plaats Van Schoonhoven net naast podium DINSDAG 14 MEI 2013 Prijzen zijn per persoon tenzij anders vermeld. Prijzen zijn exclusief reserveringskosten en Calamiteitenfonds. *a j Yoga in de Drunense Duinen LzJ9l Vertrek: 14/6, 13/9 en 18/10 - ontbijt, lunch enciïSeP*^ Heerlijk weekend vol ontspanning en wandelingen o.l.v. professionele Yoga-begeleiding. Zie www.kras.nl/22742 jfd*I Fietsen in het Loiredal (o491 Vertrek: 1/6 t/m 14/9 - ontbijt en diner Gevarieerde fietsroutes met de mooiste plekjes door het sprookjesachtige Loiredal! Zie www.kras.nl/22759 Tussen Rome Napels tZ^91 Vertrek: 20/5 t/m 7/10 - ontbijt en diner Een reis met prachtige natuur, indrukwekkend Pompeii, Napels en fascinerend Rome! Zie www.kras.nl/22789 Authentiek Turkije Vertrek: 21/6 t/m 4/10 - ontbijt en diner Op naar het gastvrije Turkije! Optioneel voordelig excursiepakket bij te boeken. Zie www.kras.nl/22638 V /iffir'j H Fietsen Donau, Wenen Wienerwald (7°9| Vertrek: 8/6 en 20/7 - ontbijt en diner Een absoluut fietsparadijs. Met verblijf in een 4-sterren hotel beoordeeld met een 8,1! Zie www.kras.nl/22616 MIDDELBURG - Niek van Sprundel mag zichzelf opnieuw Zeeuws topscorer noemen. De aanvaller van Aardenburg gaf zijn overwin ning op de laatste speeldag extra cachet door nog 's twee keer te scoren. Daarmee bracht hij zijn to taal op 33 goals. Dat is één meer dan het aantal waarmee hij drie jaar geleden topscorer werd. Aan de laatste twee goals beleefde Van Sprundel overigens niet veel plezier, want zijn club verloor met 7-5 van RCS. Daardoor moet Aardenburg de nacompetitie nog in om lijfsbehoud in de tweede klasse zeker te stellen. De eventue le goals die Van Sprundel daarin maakt, tellen niet meer mee voor het PZC-topscorersklassement. De prijs wordt uitgereikt bij de wedstrijd van het Zeeuws elftal te gen FC Twente op 6 juli in Middel burg. Arvin de Witte (WHS) is tweede geworden, Andrew Wes- beek (Schoondijke) derde. Cöte d'Azur op zijn best Vertrek: 14/6 t/m 27/9 - ontbijt en diner Bezoek h§t Vorstendom Monaco en de bruisende badplaatsen St. Tropez en Nice! Zie www.kras.nl/22756 Wandelen en/of excursies Madeira Vertrek: 23/5 t/m 19/9 - ontbijt Reis naar eigen wens samen te stellen. Verblijf in een 5-sterren hotel beoordeeld met een 8,7! Zie www.kras.nl/12440 De Griekse Cycladen Vertrek: 8/6, 31/8 en 14/9 - ontbijt Eilandhoppen over Santorini, Naxos en Paros, met blauwe baaien, haventjes en witte dorpen. Zie www.kras.nl/22682 KONINGSHOOIKT Stef Goetheer won in het Bel gische Koningshooikt beide manches bij de nationalen. De motorcrosser uit Sint Jansteen leidde in de eerste manche van start tot finish. In de tweede manche was Andy Mezzauilla hem even te snel af, maar in de eerste ronde was de zaak weer rechtgezet. Bij een wedstrijd voor MCLB in Oostrozebeke werden Jordi van de Wiele (St.Jansteen) bij de Inters MX 2 en Dee-Jay Bij- vank (Terneuzen) bij de junio ren MX 2 derde in het dagklas sement. Van de Wiele werd in de eerste en tweede manche derde. Bijvank eindigde eerst als der de en later werd hij vierde. MIDDELBURG Pascal van der Mast uit Kou- dekerke heeft sterk gepres teerd tijdens de NK surftour in Scheveningen. De 22-jari- ge Van der Mast deed mee in de categorie 'Open men'. Hij haalde de finale en daar in werd de Koudekerkenaar tweede. In de categorie junio ren deden twee Zeeuwen mee, de achttienjarige Jorn van Keulen uit Aagtekerke en de veertienjarige Fabian Salawanej uit Middelburg. Sa- lawanej werd derde, Van Keu len vierde. HOUFFALIZE In de omgeving van Houffalize in de Belgische Ardennen heeft biker Leander Hamelink een vierdaagse wedstrijd op zijn naam geschreven. Op de tweede wedstrijddag nam Ha melink de leiding in het alge meen klassement. Die heeft hij in het verdere verloop van de ze Vierdaagse LCMT niet meer afgestaan en zodoende kon hij op de slotdag de gele leider strui definitiefin ontvangst ne men. MIDDELBURG Judoka Sjors Riddersma is als zevende geëindigd tijdens het toernooi om de European Ju niors Cup in Lyon. Riddersma, die judoot bij Budokan, kwam uit in de klasse onder 100 kilo. De achttienjarige Middelbur ger won zijn partij tegen de Fransman Hamel na twee wasa- ri's met een overname en een heupworp. De volgende partij verloor Riddersma van de Rus Khursinov met een straf. In de herkansingen won Riddersma van de Fransman Caron op ip- pon en verloor hij van de Frans man Machtrou. Riddersma pakt met zijn klas sering punten voor de ranking en zal een paar plaatsen stij gen. YERSEKE Wielrenner Davy Gunst van het WWV Vacansoleil BHV Maas team is in het Limburgse Margraten als derde geëindigd in een loodzware uitgave van de omloop van Margraten voor junioren. De Yersekenaar reed half koers met tien andere renners naar de kopgroep toe. Daaruit wisten verschillende renners te ontsnappen, onder wie Gunst. In de eindfase slaagde Gunst er in de derde plaats voor zich op te eisen. MIDDELBURG Gert en Max van Schoonhoven uit Kamperland zijn zaterdag en zondag tijdens een wed strijd om het Nederlands kam pioenschap van de Yamaha R125 Cup op het circuit van Franchorchamps in de top tien geëindigd. Na kwalificaties en wedstrijden stond Gert op een vierde plaats. Broer Max moest genoegen nemen met plaats tien. In het algemeen klasse ment staat Gert nu zesde en Max dertiende. waarom zou je meer betalen Edward de Leng liep bijna 24 uur lang achter elkaar hard. Hij kwam tot een afstand van bijna 175 kilometer. foto Lex de Meester Hoe heb je jezelf voorbereid op deze ultraloop? „Omdat het 24 uur lang duurt, heb je niet alleen te maken met de manier van hardlopen, maar ook met de manier en het tijdstip van eten en drinken. Ik heb een half jaar lang op duurlopen ge traind. Met een rugzak met daar in droog fruit, koekjes en twee li ter drank om liep ik soms van vijf uur 's ochtends tot 's avonds laat. Zo kon ik wennen aan de omstan digheden en de andere manier van lopen vergeleken met bijvoor beeld een marathon." Hoe raakte je aan die andere manier van lopen gewend? „Ik loop marathons, maar ook kor tere afstanden op de baan bijvoor beeld. Ik weet van mezelf dat ik zestien kilometer per uur kan lo pen. Dat mocht ik een half jaar lang dus niet. Ik moest langzamer lopen, zodat ik het langer vol kon houden. Maar ik liep zaterdagmid dag de eerste vier uur bij de beste dertig lopers van de wereld. Mijn start was dus veel te snel en dat zou ik een volgende keer dus an ders in willen delen." Je wilt jezelf dus nog een keer opge ven voor een vergelijkbare wedstrijd? „Ik vind het erg jammer dat ik de tweehonderd kilometer niet heb kunnen halen, dus dat is nog een doel voor mij dat ik ooit nog wil bereiken. Maar ik wil nu eerst wat meer tijd gaan besteden aan de dingen om het hardlopen heen." volop keuze uit meer dan 100 singlereizen vele reizen met 100% vertrekgarantie op uw bestemming vrijwel altijd een 1-persoonskamer zonder toeslag v' compleet verzorgd: verblijf in goede hotels, ontbijt en veelal diner en excursies goed verzorgde reizen met veelal Nederlandssprekende reisleiding

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 31