Voltallig bestuur wsv Scharendijke stapt op Wilt u een,betere nachtrust? v molenaar 4 i i 16 SCHOUWEN-DUIVELAND Zierikzeeënaar slaat huisraad kort en klein Filmtheater fizi presenteert Eenakteravond v.a. Het paarden men-evenement van Oosterland is aantrekkelijk voor beginnend paard en menner. r Paarden op hol van Oosterland naar Zierikzee MEN-EVENEMENT Bel gratis 0800-27 40 400 Comfortbedden Bel gratis 0800-27 40 400 voor een gratis uitgebreide brochure Bon voor gratis uitgebreide brochure! fl ZIERIKZEE - Een 30-jarige inwoner van Zierikzee is zaterdagavond tij dens een ruzie in de relationele sfeer door het lint gegaan. Hij vernielde huisraad in zijn wo ning. Onder meer een flatscreen televisie en laptop moesten het ontgelden. Zijn huisgenoten ont vluchtten de woning tijdens zijn woedeuitbarsting. De gealarmeerde politie gaf de dronken man de kans om met een opgetrommeld familielid mee te gaan zodat de andere bewoners terug konden keren naar het huis. Dat weigerde de man en daarop is hij aangehouden. De Zierikzeeënaar verzette zich vervolgens hevig tegen zijn aan houding en moest onder dwang worden geboeid. Daarbij raakte een agent gewond aan zijn hand, hij moest naar de huisartsenpost voor behandeling. De 30-jarige man heeft inmiddels een verklaring afgelegd en kon zondagmiddag weer naar huis. door Melita Lanting SCHARENDIJKE - Het voltallige be stuur van Watersportvereniging Scharendijke stapt op. Het bestuur heeft aan de leden kenbaar ge maakt tijdens de algemene leden vergadering in juni af te treden. De reden is het conflict met het be stuur van de stichting jachthaven Scharendijke. Deze stichting be heert de onlangs geprivatiseerde jachthaven. „Ons rest niets anders dan opstap pen", zegt voorzitter Cees van Toor van de Watersportvereni ging. „Wij hebben geen vertrou wen in het stichtingsbestuur." Het stichtingsbestuur houdt zich volgens de vereniging niet aan de statuten. Op haar beurt zegt het bestuur van de stichting weer dat de bestuursleden van de vereni ging 'niet professioneel zijn'. Door als voltallig bestuur van de vereniging op te stappen wordt ook het bestuur van de stichting gedwongen de taken neer te leg gen. Dat is statutair zo geregeld. Ondertussen heeft al het geruzie tussen beide besturen geleid tot onrust onder de ouders van kinde ren die deze zomer meedoen aan de CWO zeilinstructieweken van de watersportvereniging. Dat is volgens Pieter Meuzelaar, jeugdcommissaris van de water sportvereniging, niet nodig. De jeugdweken gaan volgens hem door. „We willen de kinderen niet teleurstellen." De organisatie is helemaal rond. Toch moet Meu zelaar gezien de recente gebeurte nissen nog wel een hele kleine slag om de arm houden. Want ook hij stapt tijdens de ALV op. De zeilinstructieweken in Scha rendijke worden van 22 juli tot en met 2 augustus gehouden. Het is de elfde keer dat de vereniging de ze zeilweken voor de jeugd op touw zet. Het doel is niet alleen bedoeld om de kinderen te leren zeilen, maar ook om ze het ple zier van het varen bij te brengen. ZIERIKZEE - Filmtheater fiZi houdt donderdag 16 mei de jaarlijkse to neelavond met een selectie uit het Eenakterfestival van het Zeeuws Centrum voor Amateurtheater. De avond wordt gehouden in po dium De Weverij in Zierikzee. Het programma biedt dit keer weer een mix aan thema's. Toneelvereniging Heer Hendrik voert met Attitude een groepje vrouwen aan de Spaanse kust ten tonele. Bij Theatergroep Intermezzo blijkt Laura-Fay in MisCom moei te te hebben de mensen in haar omgeving te begrijpen. Theatergroep Zierik snijdt op lu dieke wijze het probleem van de opwarming van de aarde aan met Puf en Pegel, een waggelende onder neming. Tenslotte geeft Theater Santiago een mooi beeld van Sjaak, die fiet send op weg is naar Santiago de Compostella. De eenakteravond begint om 20.00 uur. Elektrisch verstelbaar 3 comfortzones Ideale instaphoogte Makkelijk uitrijdbaar voor bed opmaken Veel 50-plussers hebben regelmatig slaapproblemen. Het te lang gebruiken van een matras is hier een grote oorzaak van. Zonder dat u het weet, slaapt u misschien op een bed dat lichamelijke klachten veroorzaakt of Versterkt. Dit ver oorzaakt kramp in de kuiten en benen, stramme ledematen en vermoeidheid 's morgens bij het opstaan. Niet fit dus! Een goed bed kan uw leven veranderen. Wilt u een gratis Molenaar thuisadvies? 290 Hoogwaardig 1-persoons Multiverstelbare elektrische Hoogwaardige 1-persoons ledikant in diverse kleuren 1-persoons lattenbodem pocketveermatras Bijpassende laden-, linnen-, en/of nachtkastje Opvouwbare scootmobielen Vaste scootmobielen O Trapliften O Scootmobielen O Bedden O Sta-op stoelen O Fietsen Mevr Dhr Comfortbedden j Trapliften Vrijblijvend thuisadvies? Naam Adres Postcode Plaats Telefoon E-mail wk20 Ml Wij komen graag bij u langs voor een gratis demonstratie bij u thuis. Sta-op stoelen Winkels bij u in de buurt Best Eindhovenseweg 30 Capelle a/d Ijssel Hoofdweg 4 Roosendaal Oostplein 17a Wateringen Gravenzandseweg 28 Bel voor meer info en openingstijden of kijk op onze site. Molenaar bevindt zich in een Prominent winkel. Zonder postzegel naar: Molenaar, Antw. nr. 506, 8070 VB Nunspeet A www.molenaarwelztjn.nl K Telefoon 0800-27 40 400 WELZIJNSPRODUCTEN info® molenaar welzijn .nl Voor door Melita Lanting OOSTERLAND - „Kijk, hier is je helm. Goed vasthouden en je moet er om denken dat je goed druk op de armen houdt, anders klap je tegen de rug van Jan-Leen aan." Het zijn even snelle instruc ties voor een rondje door de wa terbak. Hup, achter in de wagen en weg. De twee pony's hebben er zin in. Ze kunnen niet wachten tot ze weer mogen lopen. Alsof ze graag willen laten zien hoe snel ze deze hindernis kunnen nemen en ze willen dan ook veel harder dan menner Jan-Leen Boot uit Burgh- Haamstede ze toestaat. Met een ongeoefende gast in de wagen doet hij het rustiger aan. Desondanks is het spectaculair. Hindernis drie in Oosterland is er een van draaien en keren en een paar maal door het water. De po ny's hebben er geen angst voor. Ze vliegen het water door zonder in te houden. Achterin de wagen wordt het erg nat. Het water spat hoog op en de modder vliegt in het rond. Het geeft een indruk van wat de rijders iedere week of veertien dagen moeten voelen als ze een marathon rijden, en dat is niet verkeerd. Het was zaterdag de achtste editie van het paarden men-evenement in Oosterland. Een initiatief van de Rotary's Schouwen-Duiveland en Zierikzee wat is uitgegroeid tot een populair evenement voor ruiters én publiek. Inmiddels is de organisatie mede in handen van de Fok- en Menvereniging Schouwen-Duiveland. „En dat was ook precies de bedoeling", OOSTERLAND - Twee paarden zijn zaterdag aan het begin van de avond op hol geslagen langs de N59. De dieren waren ontsnapt vanaf het terrein van het men- evenement in Oosterland. Ze draafden naar Zierikzee. Bij de ro- j tonde Zierikzee gingen de paar den naar Noorderpolder. Daar kwamen ze op een grasveld een beetje tot rust. Eén paard kon ge pakt worden. Het andere paard - een hengst - ontsnapte opnieuw en draafde weer richting rotonde. Daar werd het dier uiteindelijk ge vangen. De ontsnapping leidde tot overlast voor het verkeer, 4 maar liep zonder ongelukken af.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 46