MEDIA 27
RTL7/
yTkonica
I CANVAS
TIPS
Autosport
Motorsport
Studio Sport
Wielrennen
Voetbal
Snooker
Studio Voetbal
ZATERDAG 11 MEI 2013
06:00 Car Tracks 06:30 Och
tend Fit 07:00 Tel Sell 08:45
Car Tracks 09:00 Wereld Van
De Binnenvaart 09:30 Vis TV
10:00 Ondernemend Ne
derland 10:30 Business Class
12:00 Business-Channel.nl
12:30 Mooi Duurzaam Neder
land 13:00 De Succesfactor
13:30 Watt Nu?! 14:00 RTL GP:
Blancpain Series - Italië 15:00
RTL GP: IndyCar - Long Beach
15:30 RTL GP: WTCC - Marok
ko 16:00 RTL GP: GP2 - Span
je 17:00 RTL Transportwereld
17:30 RTL Autowereld
06:31 RTL Telekids 10:31 Tele-
shop 817:15 The Real House
wives Of NYC
07:10 McLeod's daughters
09:00 Tommy Teleshopping
11:00 Astro TV 13:00 Tom
my Teleshopping 14:10 Every
day gourmet with Justine Scho-
field 14:40 McLeod's daughters
16:35 De buitenlandse droom
17:35 Achter gesloten deuren
06:00 Zender uit de ether
06:10 Disney XD: Amazing
spiezf/lron Man armoured ad
ventures, Beywheelz, Ranger
dierenjournaal vanuit Emmen,
Ultimate Spider-man, Super
hero squad, Cow belles, Pair of
kings, Kickin' it, Zeke Luther,
Mr. Young, Kick Buttowski, Si
dekick, Phineas Ferb, Het
Speelplein, De Vervangers, Het
hotelleven van Zack St Cody,
Lab Rats, Pair of kings, De Ver
vangers, Het Speelplein
09:10 Braambos 09:40 Pro
gramma van de PR010:00 Or
thodoxe Eredienst 11:00 De
Zevende Dag 13:00 Het jour
naal 13:30 Het Weer 13:35 Half
uur natuur 14:05 Solomon and
Sheba 16:20 Clips 16:25 Unta
med Americas 17:15 Vlaande
ren vakantieland
09:00 Lentebeelden 12:00
Canvas klassiek 13:00 Canvas
Klassiek 13:34 Zender uit de
ether 14:30 Sporza: De Ronde
van Italië 17:30 Magazinski
18:00 Sport, Levensgevaarlijk!,
Realityprogramma
19:00 Stop! Politie, Reality
18:10 EHBO: Eerste Hulp Bij
Opvoeden
19:05 Jouw Vrouw, Mijn
Vrouw, Reality
18:30 De wereld rond in 80
dates, Datingprogramma
19:30 Grenzeloos verliefd, Rea
lityprogramma
18:00 Veronica Formule 1
19:00 Border security
19:35 Pawn Stars
18:00 Het journaal
18:10 Groenland
18:30 Dagelijkse kost
19:00 Het journaal - sportwee
kend
19:55 Het Weer
18:00 Panorama (h)
19:05 Wild Wales
O
O
00
20:00 Covert One: The Hades
Factor, Thriller
20:00 Crime Scene Investigati
on, Misdaadserie
20:55 Crime Scene Investigati
on, Misdaadserie
21:50 CSI: New York, Misdaad-
20:30 Sabotage, Entertainment-
programma
21:30 Mobbed, Realityprogram
ma
20:30 Nikita, Crimeserie
21:25 Arrow, Actieserie
20:00 Zoo: Achter de scher
men
20:25 De neus van Pinokkio
21:25 Flikken Maastricht
20:00 Het journaal
20:15 Anneliezen
20:40 De Canvasconnectie
21:10 Ricky Gervais Stand-Up
Show
23:30 1000 Ways To Die, Re
ality
22:45 Law Order: Special
Victims Unit, Misdaad
serie
23:30 Law Order: Special
Victims Unit, Misdaad-
22:25 Because I said so, Roman
tische komedie
22:15 NCIS, Detectiveserie
23:10 Las Vegas, Dramaserie
22:15 Het journaal laat
22:30 Het Weer (h)
22:35 Franse tuinen
23:35 De Zevende Dag (h)
22:25 More than This: The Sto
ry of Roxy Music
23:15 Braambos (h)
23:45 Programma van de PRO
(h)
00:00 Business Class
01:30 Teleshop 7, Homeshop-
ping
01:31 Nachtlounge - Flirts
actualiteiten sport film
00:26 Stoute Meiden TV
02:01 Tommy Teleshopping
00:25 Mijn nieuwe liefde is be
roemd, Candidprogramma
00:55 Ken ik jou niet ergens
van?, Candidprogramma
01:25 FlashForward (h), Actie
serie
02:20 Astro TV, Interactieve
show
00:05 Veronica's nachtwacht,
Entertainmentprogramma
00:35 InsideGamer, Gamepro-
gramma
00:55 Nachtprogrammering:
Nachtclub live
03:55 Hart van Nederland (late
editie)
01:35 Journaallus (h)
00:05 Canvaslus (h)
■i OVERIGE JESS
Live: GP3, tweede race Spanje.
Eurosport, 09.30 uur
Live: Formule 1 GP van Spanje.
BBC 2, 13.10 uur
Indycar, FIA WTCC, GP2 Spanje.
RTL 7, vanaf 14.00 uur
Live: WK Superbike in Italië.
Eurosport, 12.00 uur en 13.15 uur
Actueel sportnieuws.
Nederland 1, 13.10 uur en 18.10 uur
Live: 9e etappe Ronde van Italië,
ie etappe Ronde van Californië.
Eurosport, 14.30 uur en 23.00 uur
Samenvattingen eredivisieduels.
Nederland 1, 19.00 uur en 20.20 uur
Live: dag 2 van de Legends cup.
Eurosport, 19.30 uur
Talkshow met Jack van Gelder.
Nederland 1,22.15 uur
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland NU 07:09 Zeeland de
week 07:29 Zeeuws Goud 07:42 De
Zeeuwse Top 40 07:54 Verzeeuwigd
07:58 Zeeland in vogelvlucht 08:00
Zeeland NU 08:09 Herhaling pro
grammering 07:09-07:58 09:00 Zee
land Nu 09:09 Zeeland de week
09:29 Zeeuws Goud 09:42 De Zeeu
wse Top 40 09:54 Verzeeuwigd 09:58
Zeeland in vogelvlucht 10:00 Herhal
ing programmering 09:00-09:58
11:00 Omroep Zeeland Tekst-tv
18:00 Zeeland Nu 18:09 Zeeuwen
Down Under 18:18 Trugkieke 18:28
Verzeeuwigd 18:30 Zeeland Nu
18:36 Regioned 18:56 Verzeeuwigd
19:00 Herhaling programmering
18:00-18:56 20:00 Zeeland Nu 20:09
Zeeuwen Down Under 20:18 Trug-
kieke 20:28 Verzeeuwigd 20:30 Zee
land Nu 20:36 Regioned 20:56
Verzeeuwigd 21:00 Herhaling pro
grammering 20:00-20:56 22:00 Zee
land Nu 22:09 Zeeuwen Down Under
22:18 T rugkieke 22:28 Verzeeuwigd
22:30 Zeeland Nu 22:36 Regioned
22:56 Verzeeuwigd 23:00 Zeeland
Nu 23:09 Zeeuwen Down Under
23:18 Trugkieke 23:28 Verzeeuwigd
23:30 Zeeland Nu 23:36 Regioned
BBC1
07:00 Breakfast 10:00 The Andrew
Marr Show 11:00 The Big Questions
12:00 Sunday Politics 13:10 Formula
1The Spanish Grand Prix 16:15
Points of View 17:00 Songs of Praise
17:35 Geen info beschikbaar 18:35
The Diamond Queen 19:35 BBC
News 19:50 Regional News and
Weather 20:00 Countryfile 21:00 An
tiques Roadshow 22:00 Geen info be
schikbaar 23:00 BBC News 23:15 Re
gional News and Weather 23:25
Match of the Day 00:55 Geen info be
schikbaar
BBC2
07:00 This is BBC Two 07:35 Geen
info beschikbaar 09:15 Gardeners'
World 09:45 The A to Z of TV Gar
dening 10:30 Beechgrove Garden
11:00 Saturday Kitchen Best Bites
12:30 Chinese Food Made Easy 13:00
EastEnders 14:45 Geen info beschik
baar 15:45 Triathlon: World Series
16:45 Final Score 18:30 Great British
Food Revival 19:00 Flog It! 20:00
Coast 21:00 Geen info beschikbaar
23:30 Mock the Week Looks Back
At... 00:00 Geen info beschikbaar
ARD
07:15 Willi wills wissen 07:40 Tige-
renten Club 08:40 Tiere bis unters
Dach 10:00Tagesschau 10:03 Der
Froschkönig 11:00 Kopfball 11:30
Die Sendung mit der Maus 12:00 Ta-
gesschau 12:03 Presseclub 12:45
Wochenspiegel 13:15 Der Mann an
ihrer Seite 14:45 Die Frau im roten
Kleid 16:15 Tagesschau 16:30 ARD-
Ratgeber 17:00 W wie Wissen 17:30
Gott und die Welt 18:00 Sportschau
18:30 Bericht aus Berlin 18:49 Ge-
winnzahlen Deutsche Fernsehlotterie
18:50 LindenstraRe 19:20 Weltspie-
gel 20:00 Tagesschau 20:15 Tatort
21:45 Günther Jauch 22:45 Tagesthe-
men 23:05 ttt - titel thesen tempera-
mente 23:35 Unter dir die Stadt
01:18 Tagesschau 01:20 Women on
the Verge of a Nervous Breakdown
ZDF
07:05 Die Biene Maja 07:20 Bibi
Blocksberg 07:45 Bibi und Tina 08:10
Löwenzahn 08:35 Wolfblood - Ver-
wandlung bei Vollmond 08:59 Anders
fernsehen 09:00 sonntags 09:30
Evangelischer Gottesdienst 10:15 Pe
ter Hahne 10:45 Das Superschiff
10:58 Heute 11:00 ZDF-Fernsehgar-
ten 13:15 DerTraum vom Auswan-
dern 14:00 Traumwohnung in der
Traumstadt 14:45 planet e. 15:10
Heute 15:15 Geschichten aus den
Bergen 16:15 Sport Extra 17:00 Heu
te 17:10 ZDF Sportreportage 18:00
ZDF.reportage 18:30 Terra Xpress
19:00 heute 19:10 Berlin direkt
19:28 5-Sterne - Gewinner der Akti-
on Mensch 19:30 Terra X 20:15 Tessa
Hennig: Mutti steigt aus 21:45 heute-
journal 22:00 Lewis 23:30 ZDF-Histo-
ry 00:00 Heute 00:05 Precht 00:50
Lewis
WDR
07:10 Aktuelle Stunde 07:50 Die be-
liebtesten Luxus-Oldtimer der Nordr-
hein-Westfalen 08:35 Ein Fall für die
Anrheiner 09:05 LindenstraRe 09:35
Kölner Treff 11:00 West ART Talk
12:25 West ART Meisterwerke: Trau-
erhalle von Peter Behrens, Hagen
12:30 Frauen, die Prosecco trinken
14:00 Wann ist der Mann ein Mann?
15:30 Viele Wege fiihren nach Sylt -
Der Wasserweg 16:00 Cosmo TV
17:00 GroRstadtrevier 17:45 Ein Fall
für die Anrheiner 18:15 Tiere suchen
ein Zuhause 19:10 Aktuelle Stunde
19:30 Westpol - Politik in Nordrhein-
Westfalen 20:00 Tagesschau 20:15
Frühlingsfit mit "Land und lecker"
21:45 Bundesliga am Sonntag22:15
Zimmer frei! - Prominente suchen ein
Zuhause: Dr. LudgerStratmann 23:15
Die Wiwaldi Show 23:45 Zeiglers
wunderbare Welt des FuRballs 00:15
Rockpalast: Spiritual Beggars/Zodiac
Discovery
07:15 Wheeler dealers 08:05 Chasing
classic cars 08:55 How do they do it?
with Joep van Deudekom 09:45 Alas
ka's great race 10:35 Biggest and bad-
dest 11:25 Whale wars 12:15 Beyond
survival with Les Stroud 13:05 Alaska:
the last frontier 13:55 Gold divers
14:45 American digger 15:40 Chas
ing classic cars 16:35 South Beach
Classics 17:00 American Trucker
17:55 Fast n' loud 18:45 How do they
do it? 19:10 Mythbusters 20:00 Dual
survival 21:00 Life on a Wire 22:00
World's toughest expeditions with
James Cracknell 23:00 Swimming
with monsters: Steve Backshall 00:00
Monsters inside me 01:00 Amish ma
fia 01:55 Life on a Wire
National Geographic
07:00 Paranatural 08:00 Big, bigger,
biggest 09:00 Bones of the Buddha
10:00 The bombing of Germany
11:00 Strippers: Cars for cash 12:00
Family guns 13:00 Hard Time 14:00
The dog whisperer 16:00 Cesar Mil-
lan's leader of the pack 17:00 Nazi
Underworld 18:00 The world in two
cities 19:00 Wicked tuna 20:00 Car
S.O.S 21:00 The '80s' greatest 22:00
The '80s: The decade that made us
23:00 The '80s' greatest 00:00 The
'80s: The decade that made us 01:00
Car S.O.S
Animal Planet TLC
07:40 Wild animal orphans 08:05
Baby panda's first year 09:00 Myleene
Klass' bumps, babies and beyond
09:50 One born every minute (US)
10:40 A baby story 11:30 I didn't
know I was pregnant 12:20 Secretly
pregnant 13:10 Kate plus 8 13:35 Lit
tle people, big world 14:00 Outra
geous kid parties 14:25 World's
worst mum 15:15 Sister Wives 16:10
World's Oldest Mum 17:05 Shame
about single mums 18:00 High school
mums 19:00 I'm having their baby
20:00 Long Island medium 21:00 My
mum is obsessed 22:00 Shocking
family secrets 22:55 Stalked: some
one's watching 23:45 Deadly affairs
00:35 NY Ink 01:25 On the case with
Paula Zahn
TV5
07:45 Et si vous me disiez la vérité
08:00 Journal télévisé Radio Canada
08:25 TV5Monde, le journal 08:40
Stars parade 09:05 Flash 09:10 Mouk
09:20 Petit lapin blanc 09:25 Lulu
Vroumette 09:35 Samson et Néon
09:45 Commandant Clark 10:10
Wakfu 10:35 Tactik 11:10 Science ou
fiction 11:35 Garden Party 12:00
Flash 12:05 Jourde rugby 12:45 Sau-
veteurs des mers 13:00 Epicerie fine
13:30 Journal télévisé de la RTBF
14:00 Vivement dimanche 15:30
Flash 15:35 Nec plus ultra 16:00 TV-
5Monde, le journal 16:30 Acoustic
16:55 Flash 17:05 Kiosque 18:00 TV-
5Monde, le journal 18:10 Internatio
nales 19:00 Die Alpen von oben
19:55 Flash 20:00 Maghreb-Orient-
Express 20:30 Journal de France 2
21:00 Exils 22:40 Mon dernier role
23:00 TV5Monde, le journal 23:10
Journal de la RTS 23:40 TV5Monde,
le journal Afrique 00:00 Foot! 00:50
Copacabana
Comedy Central
07:00 Nils Holgersson 07:25 Studio
100 Zomerfestival 09:00 Scrubs
09:50 Family guy 10:35 Melissa
Joey 11:00 The Graham Norton Show
11:55 Scrubs 12:45 Anger manage
ment 13:05 South Park Weekend
13:06 South Park 19:15 Family guy
20:00 South Park 20:50 Family guy
21:10 Anger management 21:30
Don't try this at home 22:00 Men at
work 22:30 Melissa Joey 22:55
Married with children 23:45 Spin city
00:35 South Park 01:00 Melissa St
Joey 01:25 Married with children
Eurosport
08:30 Wielrennen: Giro d'ltalia 09:00
GP3: Series 10:00 Kanovaren: World
Cup Sprint 11:00 WATTS 12:00 Su
perbike: WK 13:00 Auto/motorsport:
Dempsey rijdt Le Mans 13:15 Supers-
port: WK 14:30 Wielrennen: Giro
d'ltalia 17:30 Superbike: WK 18:15
Motorsports weekend 18:30 Snoo
ker: Legends Cup 23:00 Wielrennen:
Ronde van Californië 01:00 Motor-
sports weekend 01:15 WATTS 01:30
Zender uit de ether
CNN
07:00 World Report 07:15 CNN Mar
ketplace Middle East 07:30 Talk Asia
08:00 World Report 08:15 CNN Mar
ketplace Europe 08:30 Eco Solutions
09:00 World Sport 09:30 Living Golf
10:00 African Voices 10:30 The Brief
11:00 World Report 11:30 News
Special 12:00 CNN Presents 13:00
Fareed Zakaria GPS 14:00 World Re
port 14:30 CNNGo 15:00 State of
the Union with Candy Crowley 16:00
International Desk 16:30 BackStory
17:00 Global Exchange 17:15 CNN
Marketplace Africa 17:30 Global Ex
change 17:45 CNN Marketplace Mid
dle East 18:00 World Sport 18:30
Mainsail 19:00 International Desk
19:30 African Voices 20:00 Interna
tional Desk 20:30 Inside the Middle
East 21:00 Fareed Zakaria GPS 22:00
World Report 22:30 World Sport
23:00 World Report 23:30 Living
Golf 00:00 CNN Newsroom Live from
Hong Kong