MEDIA 25
rtl7/7
Veronica
I CANVAS
n
Autosport
Wielrennen
Autosport
SPARTA: achter de poorten
van het kasteel
Sportjournaal
Voetbal
Voetbal
ZATERDAG 11 MEI 2013
06:01 Teleshop 713:00 Onder
nemend Nederland 13:30 De
Succesfactor 14:00 Mooi Duur
zaam Nederland 14:30 Vis TV
15:00 RTL GP: WTCC-Italië
15:30 RTL GP: IndyCar - Alaba
ma 16:00 RTL GP: Rally Report
16:30 Leven Als Een Prof 17:00
RTL Transportwereld 17:30
SPARTA: Achter De Poorten Van
Het Kasteel
06:00 Ochtend Fit 06:31 RTL
Telekids 10:31 Teleshop 8
17:05 Glee
07:05 McLeod's daughters
08:55 Tommy Teleshopping
10:55 Astro TV 12:55 Tommy
Teleshopping 13:55 McLeod's
daughters 15:40 Fix this kit
chen 16:10 Het blok Austra
lië 17:10 Extreme home ma
keover
06:01 Disney XD: Skunk Fu!,
Amazing spiez, Iron Man ar
moured adventures, Motor
city, Pokémon Black White:
Rivaliserende lotsbestemmin
gen, Slugterra, Phineas Ferb,
The suite life on deck, Crash
Bernstein, Pair of kings, Kickin'
it, Zeke Luther, Mr. Young,
Kick Buttowski, Sidekick, Phi
neas Ferb, Het Speelplein, De
Vervangers, Het hotelleven van
Zack Cody, Lab Rats, Pair of
kings, Mr. Young, Kick Buttow
ski, Sidekick, De Vervangers,
Het Speelplein
09:00 Lentebeelden 11:30 Fans
of Flanders 11:55 Groenland
12:15 Regionale televisie 12:45
De vrije markt 13:00 Het jour
naal 13:30 Het Weer 13:35 Vil
la Politica 14:05 Clips 14:30
Sporza: De Ronde van Italië
17:30 Buren 17:55 KijkUit!
09:00 TerZake 09:35 Lente-
beelden 12:30 Zender uit de
ether 14:23 Canvas klassiek
15:23 Canvas Klassiek 15:57
The House of Sand 17:47 Bon
jour Congo
18:00 Schrootjagers, Reality
18:30 Schrootjagers, Reality
19:00 Stop! Politie, Reality
18:05 X Factor, Talentenjacht
19:00 De verbouwing, Woon-
programma
18:00 World's craziest fools
18:10 Storage wars
19:10 American pickers
18:00 Het journaal
18:10 Vlaanderen vakantieland
19:00 Het journaal
19:30 Het Weer
19:35 ledereen beroemd
18:45 Fans of Flanders (h)
19:10 How Nature Works
O
00
20:00 Rising sun, Actiefilm
20:00 Asterix en de Olympi
sche Spelen, Filmkomedie
20:00 FlashForward, Actieserie
20:55 FlashForward, Actieserie
21:55 The sentinel, Actiefilm
20:05 Pawn Stars, Realitypro-
gramma
21:00 Hardcore pawn, Reality
20:05 Joker+ en Lotto
20:10 Zoo Australië
20:35 Beste Vrienden
21:25 Het verloren voorwerp
21:55 Downton Abbey
20:00 Het journaal
20:10 Vranckx
20:40 The Inspector Lynley
Mysteries
22:35 Sahara, Oorlogsfilm
22:30 De Vierde Man, Thriller
22:00 The town, Dramafilm
22:45 Het journaal laat
23:05 Het Weer (h)
23:10 Profilage
22:10 Inspector Winter
23:10 Lemon Tree
IN
00:45 Airplane II: The sequel,
Filmkomedie
02:15 Nachtlounge - Flirts
actualiteiten sport film
00:40 Saving Grace, Dramaserie
01:31 Stoute Meiden TV
02:00 Tommy Teleshopping
00:05 Outbreak, Thriller
02:30 Astro TV, Interactieve
show
03:00 Het blok Australië (h),
Klusprogramma
03:50 Extreme home make
over (h), Reality program-
00:35 Veronica film, Filmpro
gramma
01:05 Nachtprogrammering:
Nachtclub live
04:05 Hart van Nederland (late
editie)
00:00 ledereen beroemd (h)
00:30 Journaallus (h)
00:55 Canvaslus (h)
5 VANDAAG
Live: Formule laatste vrije trai
ning GP Catalunya (Spanje).
BBC 2, 10.55 uur
Live: 8e etqppe Ronde van Italië.
Eurosport, 14.30 uur
FIA WTCC, Indycar, Rally report.
RTL 7, 15.00 uur, 15.30 uur en 16.00 uur
Realityserie over de oudste prof
club van Nederland.
RTL 7, 17.30 uur
Aandacht voor de actuele sport.
Nederland 1, 18.50 uur en 23.35 uur
Live: EK onder 17 jaar (Slowakije),
poulewedstrijd Italië-Rusland.
Eurosport, 19.30 uur
Match of the Day, met samenvat
ting van Aston Villa-Chelsea.
BBC 1, 00.00 uur
LEVISIE
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland NU 07:23 Het Weer
07:26 Trugkieke 07:36 Regioned
07:45 Zeeuwen Down Under 07:54
Verzeeuwigd 07:58 Zeeland in vo
gelvlucht 08:00 Herhaling program
mering 07:00-07:58 09:00 Zeeland
NU 09:23 Het Weer 09:26 Trugkieke
09:36 Regioned 09:45 Zeeuwen
Down Under 09:54 Verzeeuwigd
09:58 Zeeland in vogelvlucht 10:00
Herhaling programmering 09:00-
09:58 11:00 Omroep Zeeland Tekst-
tv 18:00 Zeeland NU 18:09 Zeeland
de week 18:29 Zeeuws Goud 18:42
De Zeeuwse Top 40 18:54 Verzeeu
wigd 18:58 Zeeland in vogelvlucht
19:00 Herhaling programmering
18:00-18:58 20:00 Zeeland NU
20:09 Zeeland de week 20:29
Zeeuws Goud 20:42 De Zeeuwse Top
40 20:54 Verzeeuwigd 20:58 Zee
land in vogelvlucht 21:00 Herhaling
programmering 20:00-20:58 22:00
Zeeland NU 22:09 Zeeland de week
22:29 Zeeuws Goud 22:42 De Zeeu
wse Top 40 22:54 Verzeeuwigd 22:58
Zeeland in vogelvlucht 23:00 Zeeland
NU 23:09 Zeeland de week 23:29
Zeeuws Goud 23:42 De Zeeuwse Top
40 23:54 Verzeeuwigd 23:58 Zeeland
in vogelvlucht 00:00 Zeeland NU
Buitenfan
BBC1
07:00 Breakfast 11:00 Saturday
Kitchen 12:30 Football Focus 13:00
BBC News 13:10 Regional News
and Weather 13:15 Formula 1:The
Spanish Grand Prix - Qualifying 15:15
Rugby League Challenge Cup 2013
17:30 Geen info beschikbaar 19:10
BBC News 19:20 Regional News and
Weather 19:30 Doctor Who 20:15
The National Lottery: Who Dares
Wins 21:05 The Voice UK 22:10
Casualty 23:00 BBC News 23:20
Match of the Day 23:50 Geen info
beschikbaar
BBC2
07:40 Geen info beschikbaar 10:55
Formula 1 2013 12:15 Geen info
beschikbaar 12:35 Indian Food Made
Easy 13:05 Just a Minute 13:35 Geen
info beschikbaar 19:00 Flog It! 20:00
Geen info beschikbaar 21:30 Dad's
Army 22:00 Geen info beschikbaar
23:30 The United States of Television:
America in Primetime 00:30 Geen
info beschikbaar
ARD
07:10 Paula und die wilden Tiere
07:35 motzgurke.tv 08:05 Checker
Can 08:30 Neuneinhalb 08:40 Der
Sattelclub 09:50 neuneinhalb 10:00
Tagesschau 10:03 Wie erziéhe
ich meine Eltern? Von Vatern und
Töchtern 10:30 tierisch gut! 11:15
Von und zu lecker 12:00 Tagesschau
12:03 Der letzte Trapper 13:30
Vollweib sucht Halbtagsmann 15:00
Tagesschau 15:03 Tim Malzer kocht!
15:30 Exclusiv im Ersten 16:00 Welt-
reisen 16:30 Europamagazin 17:00
Tagesschau 17:03 ARD-Ratgeber
17:30 Sportschau 19:57 Glücksspi-
rale 20:00 Tagesschau 20:15 Donna
Leon - Auf Treu und Glauben 21:45
Ein Fall für Annika Bengtzon 23:15
Ziehung der Lottozahlen 23:20
Tagesthemen 23:40 Das Wort zum
Sonntag 23:45 Der Untergang
ZDF
07:20 Kein Keks für Kobolde 07:45
Das Dschungelbuch 08:101,2 oder 3
08:35 Bibi Blocksberg 09:25 Bibi und
Tina 09:50 Mia and me - Abenteuer
in Centopia 10:35 Dance Academy
- Tanz deinen Traum! 11:00 Heute
11:05 Die Küchenschlacht-derWo-
chenrückblick 13:45 Heute 13:50 Ich
heirate eine Familie 14:40 Rosamun-
de Pilcher: Land der Sehnsucht 16:15
Lafer! Lichter! Lecker! 17:00 Heute
17:05 Landerspiegel 17:45 Men-
schen - das Magazin 18:00 ML mona
lisa 18:35 hallo deutschland - hautnah
19:00 heute 19:20 Wetter 19:25 Der
Bergdoktor 20:15 Willkommen bei
Carmen Nebel 22:45 heute-journal
23:00 das aktuelle sportstudio 00:15
Heute 00:20 The Man with the Gol
den Gun
WDR
07:20 Sehen statt Hören - Ein Wo-
chenmagazin für Hörgeschadigte
07:50 Planet Wissen 08:50 West ART
09:30 Zu alt für die Strafêe - Ein Se-
niorenheim für Obdachlose 10:00 Lo-
kalzeit 10:30 Aktuelle Stunde 11:10
Die Sendung mit der Maus 11:35
Die Sendung mit dem Elefanten - mit
Elternticker 12:00 Quarks Co: Die
Wissenschaft vom Klo 12:45 WDR
Weltweit 13:20 FuRball 3. Liga live:
37. Spieltag 16:05 Von und zu lecker
16:50 FuRball im Westen 17:05
sportlich unterwegs 17:20 Kochen
mit Martina und Moritz 17:50 Einfach
und köstlich - Kochen mit Björn Frei-
tag 18:20 Liebe ohne Grenzen 18:50
Aktuelle Stunde 19:30 Lokalzeit
20:00 Tagesschau 20:15 Kehrtwende
21:45 Stratmanns - Jupps Kneipen-
theater im Pott 22:45 Die LottoKö-
nige 23:15 Frühstücksfernsehen am
Abend 23:45 Satire Gipfel 00:30
Die Rebellen von Oberhausen 01:25
Wannabe
Discovery
07:15 Survivorman 08:05 One car
too far 08:55 American chopper:
Senior vs Junior 09:45 Fifth gear
10:35 Mega engineering 11:25
Treasure quest 13:55 Ed Stafford:
naked and marooned 16:35 How do
they do it? 17:00 Wheeler dealers
17:55 Baggage battles 18:45 Dirty
money 19:10 Auction hunters 20:00
Gold divers 21:00 Fast n' loud 22:00
Fifth gear 23:00 Amish mafia 00:00
American guns 01:00 You have been
warned 01:55 Fast n' loud
National Geographic
07:00 Paranatural 08:00 Megafac-
tories 09:00 Race to the Bottom
of the Earth 11:00 CarS.O.S 12:00
Scam city 13:00 Car S.O.S 16:00 The
dog whisperer 17:00 Race to the
Bottom of the Earth 18:00 To catch
a smuggler 19:00 Bones of the Bud
dha 20:00 In the womb 21:00 Wild
Russia 22:00 De tijd vliegt 23:00
Taboo 00:00 Megafactories 01:00
Abandoned
Animal Planet/TLC
07:15 Panda adventures with Nigel
Marven 08:05 Dogs/Cats/Pets 101
09:00 Made in Chelsea 09:50 Snog,
marry, avoid? 10:40 The Rachel
Zoe project 11:30 Craft wars 12:20
Shocking family secrets 16:30 Take
home chef 17:20 Top Chef: Just des
serts 18:00 Choccywoccydoodah
18:35 The fabulous baker brothers
19:00 Masterchef Ireland 20:00 My
big fat American gypsy wedding
21:00 Medics on call 22:00 Hoarding:
buried alive 22:55 NY Ink 23:45 Mob
wives 00:35 A haunting 01:25 On the
case with Paula Zahn
TV5
07:00 Télématin 08:00 Journal télé-
visé Radio Canada 08:25 TV5Monde,
le journal 08:40 TTC (Toutes taxes
comprises) 09:05 Flash 09:10 Mouk
09:20 Petit lapin blanc 09:25 Les
Sauvenature 09:35 Samson et Néon
09:45 Commandant Clark 10:10
Wakfu 10:35 C'est pas sorcier 11:05
7 jours sur la planète 11:30 La vie
en vert 12:00 Flash 12:05 Journal de
la méditerranée 12:30 Falö 13:00
A table! 13:30 Journal télévisé de la
RTBF 14:10 Peuples du monde 14:40
Rugby 15:30 Flash 15:40 Rugby
16:35 Questions pourun champion
17:05 Flash 17:10 ARTE reportage
18:00 TV5Monde, le journal 18:20 Le
bar de I'Europe 18:30 Thalassa 20:10
Echo-logis 20:30 Journal de France
2 21:00 Les années bonheur 23:00
TV5Monde, le journal 23:10 Journal
de la RTS 23:40 TV5Monde, le journal
Afrique 00:00 Chabada 00:45 Nouvo
01:05 Le sexe autour du monde
Comedy Central
07:00 Dommel 07:25 Dobus 07:35
Samson Gert 08:00 Alfred J. Kwak
08:20 Lucky Luke 08:50 Snorkels
09:00 Scrubs 09:50 Family guy 10:35
Melissa Joey 11:00 The Graham
Norton Show 11:55 Scrubs 12:45
Men at work 13:05 South Park
Weekend 13:06 South Park 19:15
Family guy 20:00 South Park 20:55
Tosh.O 22:05 The Graham Norton
Show 22:55 Anger management
23:20 Married with children 23:45
Melissa Joey 00:35 South Park
01:25 Tosh.O
Eurosport
08:30 The box 08:45 WATTS 09:00
Wielrennen: Giro d'ltalia 10:30
Kanovaren: World Cup Sprint 12:00
Voetbal: EK onder 17 jaar 13:15 Wiel
rennen: Giro d'ltalia 17:30 Snooker:
Legends Cup 19:00 Voetbal: EK on
der 17 jaar 21:15 Vechtsport: Super-
kombat 22:15 Paardensport: Global
Champions Tour 23:30 Horse racing
time 23:45 Fight club 01:30 WATTS
CNN
07:00 World Report 07:15 CNN
Marketplace Africa 07:30 BackStory
08:00 World Report 08:15 CNN Mar
ketplace Middle East 08:30 Business
Traveller 09:00 World Sport 09:30
Winning Post 10:00 The Best of the
Situation Room 11:00 World Report
11:30 The Brief 12:00 Amanpour
12:30 Inside Africa 13:00 Talk Asia
13:30 Eco Solutions 14:00 World
Report 14:30 Inside the Middle East
15:00 News Special 15:30 BackStory
16:00 International Desk 16:30 Afri
can Voices 17:00 CNN Marketplace
Europe 17:15 CNN Marketplace Afri
ca 17:30 The Brief 18:00 World Sport
18:30 Living Golf 19:00 International
Desk 19:30 Inside Africa 20:00 Inter
national Desk 20:30 CNNGo 21:00
Anthony Bourdain: Parts Unknown
22:00 World Report 22:30 News
Special 23:00 Mainsail 23:30 World
Sport 00:00 World Report 00:30
Talk Asia 01:00 World Report 01:30
Amanpour