Adembenemend Noorwegen |f3ai Lezerskorting bij Movie Park Germany PZC 20 15-daagse autorondreis langs Noorse fjorden en bergen 299,- p.p Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen rondreizen VOORDEEL Ontvang 25% korting op je entree! Adembenemend Noorwegen Hoera, nog meer explosieve actie en nieuwe bewoners in Movie Park! Kortingsbon II®» Lezerskorting bij Movie Park Germany voordeel zaterdag 11 mei 2013 Inclusief ferryovertochten (bij 5 pers.) Geniet twee weken lang van de imposante berggebieden en het overweldigende fjordengebied van Noorwegen. Tijdens deze indrukwekkende reis ziet u o.a. het Hemsedal, de Sognefjord, de gezellige ha venstad Bergen en de uitstekende rots Prekestolen.DeroutegaatviahetHemsedal naar het fjordengebied, waar u verblijft in Vossen Rpldal. Dag 1: Naar Kiel in Duitsland waar u in de mid dag aan boord gaat van de luxe cruiseferry van Color Line naar Oslo. Overnachting aan boord. Afstand Utrecht-Kiel ca. 530 km. Dag 2: U arriveert in de ochtend in Oslo. U ver volgt uw reis naar het Hemsedal waar u 4 nachten verblijft in een appartement van Hemsedal Ski Lodge. Ca. 290 km. Dag 3 t/m 5: Het Hemsedal organiseert een scala aan activiteiten en excursies en met de Hemsedal Card ontvangt u diverse kortingen. Ga mee met de elandsafari, maak een moun- tainbiketocht of een wandeltocht naar één van de 20 bergtoppen rondom Hemsedal. Dag 6: Vandaag maakt u kennis met het flor- dengebied. U rijdt naar Voss waar u 4 nachten verblijft in een appartement van Voss Resort Bavallstunet. Ca. 180 km. Dag 7 t/m 9: Voss ligt zeer centraal in het fjordengebied en ideaal t.o.v. de Hanzestad Bergen, de Sognefjord en de treinrit over één van steilste sporen van Europa, de Flamsbanen. Vanuit Voss kunt u ook deel nemen aan diverse activiteiten, waaronder raften en het maken van gletsjertochten. Dag 10: Naar Roldal, gelegen in het zuide lijk deel van het fjordengebied. U verblijft 4 nachten in een appartement van Roldal. Ca. 135 km. Dag 11 t/m 13: Maak vanuit Roldal dagtochten naar de beroemde Prekestolen nabij Stavanger of de mooie Hardangerfjord. Een bijzondere wandeling maakt u naar de Troll- tunga, een uitstekende rotspunt vanwaar u geniet van een geweldig uitzicht. Dag 14: Naar Oslo waar u in de middag aan boord gaat van de luxe cruiseferry van Color Line naar Kiel. Overnachting aan boord. Ca. 325 km. Dag 15: In de ochtend arriveert u in Kiel. Inclusief: 12 nachten in appartementen op basis van logies 2 nachten aan boord van de ferryover tocht Kiel-Oslo v.v. met Color Line o.b.v. binnen hut en 1 auto (max. 2 m hoog en 5 m lang) Hemsedal Card eindschoonmaak Hemse dal en Roldal per boeking lCapitool reisgids van Noorwegen (of alternatief indien niet voorradig) Exclusief: Calamiteitenfonds 2,50 per boeking) administratiekosten reserveringskosten reis- en/of annuleringsverzekering huis- houdlinnen (zelf meenemen) bedlinnen en handdoeken eindschoonmaak Voss Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel om dezezeeraantrek- kelijk geprijsde aanbieding te boeken. Ga naar uw ANVR reisbureau of bel 0900-8482 (€0,15 p.m.). Vermeld bij reservering het reisnummer LRN007 Bij 5 personen p.p. vanaf 299,- Bij 4 personen p.p. vanaf €359,- Bij 3 personen p.p. vanaf €479,- Bij 2 personen p.p. vanaf 695,- Bij vertrek op vr, za en zo geldt een toeslag. -r ysssg «ïmsékal Dagelijks vertrek in de periode 1 juni t/m 13 oktober Vlak over de grens bij Bottrop worden in Movie Park Germany de grote bioscoop films werkelijkheid. Geniet van meer dan 40 attracties en shows die in het teken van de film staan en ontmoet je favoriete tv-helden zoals SpongeBob en Dora in levende lijve. Ga voor meer informatie en de openings tijden naar www.moviepark.nl Kassaprijzen Lezersprijzen Kinderen t/m 3 jaar gratis gratis 4 t/m 11 jaar en 55+ €28,- €21,- Vanaf 12 jaar €34,- €25,50 Ice Age TM 2013 Twentieth Century Fox Film Corporation. All Rights Reserved. Bezoek de compleet nieuwe stuntshow "Crazy Cops - The Action Stunt Show", met meer stunts, spektakel, humor en nog meer explosies! Wil je actie en adre naline, stort dan vanaf 60 meter hoogte naar beneden in de "High Fall", of draai in de "MPXpress" loopings zonder vaste grond onder je voeten. Het grootste Nickland van Europa krijgt er nieuwe bewoners bij. Duik samen met Cosmo en Wanda in hun doorgedraaide were led in de Fairy World Spin". Begeleid SpongeBob in de "Splash Bash" naar Bikini Bottom of test samen met Jimmy Neutron zijn nieuwste uitvinding de "Atomic Flyer". Bezoek ook de 4-D bioscoop en ga met de geliefde luiaard Sid en zijn vrienden mee op een spannend avontuur in "Ice Age - The 4-D Experience", die ook in het Nederlands wordt getoond. 2013 VIACOM International Inc. All rights reserved. SpongeBob Squarepants is created by Stephen Hillenburg abonnee Op vertoon'van deze coupon aan de kassa van Movie Park Germany ontvangen maximaal 6 personen 25% korting p.p. op de reguliere entreeprijs voor volwassenen en kinderen. Niet inwisselbaar voor contant geld en niet te combineren met andere acties of <w> kortingen of onlinetickets. Verkoop/kopiëren van deze coupon is niet toegestaan. Deze coupon is geldig t/m 30 juni. Erw PLU 3838/KindPlU 3839

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 72