Jannetje Johanna op 't Hof tante Jenny Cornelis van Veelen Kees Cornelia Levina Simonse Plantefeber Anna Elisabeth Vos-Wolfson W' iVfliK D-irtJütöiuisJijiü Pim Adriaanse Maria van Dalen - Geene (lJgnsgnljnq.nl zaterdag 11 mei 2013 familieberichten! 39 Bedroefd geven wij u kennis dat na een langdurige ziekte van ons is heengegaan mijn lieve man, mijn vader, schoon vader en mijn lieve zoon Petrus Johannes Sijs Peter echtgenoot van Karin Broeken in de leeftijd van 52 jaar. Karin Sijs-Broeken Sharon en Hans Bep Sinke Wij bedanken dr. Lankhorst en de medewerkers van Zorgstroom voor alle zorg die zij aan Peter hebben gegeven. 4331 TD Middelburg, 9 mei 2013 Nieuwe Oostersestraat 31 Dinsdag 14 mei om 12.30 uur wordt er een samenkomst gehouden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de crematie zal plaatsvinden. In de samenkomst is er gelegenheid afscheid te nemen van Peter en zullen wij hem gedenken. Na de samenkomst bent u in de gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Intens verdrietig geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze lieve moeder en trotse oma. We zullen haar oprechte betrokkenheid missen en zijn dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft. Jenny echtgenote van Jan G. de Rijcke overleden te Terneuzen op 3 januari 1996 Vlissingen, 27 maart 1932 Terneuzen, 9 mei 2013 Terneuzen Jolanda en Tom Aarts Martine en Roon Robin Jan Soltau (BRD)Jan de Rijcke en Jean Vanessa Terneuzen, Churchilllaan 644 correspondentieadres: Jolanda Aarts-de Rijcke Zaanstraat 17 4535 GL Terneuzen De afscheidsdienst, welke gehouden wordt in uitvaart centrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, vindt plaats op woensdag 15 mei om 11.00 uur. Als je je kind verliest zijn daar geen woorden voor. Intens verdrietig ben ik om jou te laten gaan Peter Dag zoon. Ik zal je nooit vergeten, je blijft voor altijd in mijn hart. Liefs je moeder Verdrietig neem ik afscheid van mijn lieve Zierikzee Maryan van Bakel Stil en verslagen zijn wij, nu onze lieve zwager en oom Adri Jansen zo plotseling is overleden. Hoek: Frans en Willy Hoek: Gelein en Tannie Veere: Kees en Jopie Terneuzen: Nelly Neven en nichten Hoek, 9 mei 2013 Wie in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven, en een ieder, die leeft en in Mij gelooft, zal in eeuwigheid niet sterven. Johannes 1125 b en 26 Na een moeilijke levensavond, is in zijn Heer en Heiland ontslapen Rotterdam, 18 september 1949 f Burgh, 8 mei 2013 Gerda van Veelen-Regouw Marco en Saskia Jim, Isa Tom en Patricia Armin Rocko en Barnie Boeijesbosch 24 4328 LP Burgh-Haamstede De dienst van Woord en gebed zal gehouden worden dinsdag 14 mei in de Hervormde kerk te Burgh, Burghsering 33, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Burgh. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Schouwse Hoeve", Daleboutsweg 2 b te Burgh. - Na een lang en prachtig leven hebben wij afscheid genomen van onze zorgzame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe sinds 21 december 1986 van Willem Geerard Simonse Kortgene Middelburg 26 april 1917 5 mei 2013 Middelburg: Leen Simonse Middelburg: Jan Simonse Klein- en Achterkleinkinderen Correspondentieadres: L.J.W. Simonse Gerbrandylaan 148 4333 BM Middelburg Op verzoek van de overledene heeft de begrafenis in besloten kring plaatsgevonden. Graag willen wij het verplegend personeel van afdeling 't Stranghe uit Verpleeghuis Buitenrust bedanken voor de liefdevolle verzorging van onze moeder. In het bijzonder willen wij dr. De iaet bedanken voor de goede zorgen. Leven is als sneeuw Je kunt het niet bewaren Bedankt voor de zorgzame, lieve en fantastische tijd die ik (wij) van u ruim 50 jaar mocht ervaren Oma Simonse-Plantefeber Oma is in haar slaap overleden op zondag 5 mei 2013 op 96-jarige leeftijd. Het was een eer om u gekend te hebben. Rust zacht lieve oma Axel: Conny en Jan Hanegraaf-Simonse Vincent t Oscar Jessica Vincent Ce n'est pas le temps qui passe C'est nous qui passons Na een kort ziekbed is in Amsterdam overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder sinds 1991 weduwe van A.I. Vos, voormalig huisarts te Wolphaartsdijk. Rotterdam Amsterdam 19 januari 1912 7 mei 2013 Middelburg Fred Vos Anja van Geèst Dordrecht Evert Vos Ellen Vos-Thiels De Bilt Marianne Vos Abcoude Liesbeth Bruynzeel-Vos Dirk Bruynzeel Amsterdam Eleonore Vos Daan Vunderink Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Mw J.E. Vos, Banstraat 33 hs, 1071JW Amsterdam De crematieplechtigheid vindt in besloten kring plaats.^ Zijn plaats is leeg. Zijn stem is stil. Een ieder die hem kende, weet wat dit zeggen wil... Een hand, een woord, een kaart, een gebaar... Het deed ons goed na het plotseling overlijden op 20 maart van Wij willen u daar hartelijk voor bedanken. Renée en Janneke Vlissingen, mei 2013 - pimrenee@gmail.com Voor de vele blijken van belangstelling en het warme medeleven, tijdens het ziek zijn en na het overlijden van onze lieve vader, schoon vader en opa Wannes Corré willen wij u hartelijk danken. Kinderen, kleinkinderen en verdere familie Kleverskerke, mei 2013 In ons verdriet om het heengaan van onze lieve ma, oma en oma-oma mochten wij uw hartelijk medeleven ondervinden. Wij willen u hiervoor oprecht bedanken. Kinderen en kleinkinderen^ Heel hartelijk dank voor al het medeleven wat wij ontvingen na het overlijden van Marius Deurloo Het heeft ons goed gedaan. Namens de familie: Johan van Sabben Goes, mei 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 39