fTlensenlinq.nl familieberichten I 37 Foort Dominicus Foort Foort Dominicus Foort Dominicus Foort Dominicus Foort Dominicus zaterdag 11 mei 2013 Intens vedrietig, maar blij hem te hebben gekend, is door een noodlottig ongeval, uit ons leven weggenomen, mijn lieve schoonzoon ,onze zwager en oom. Wij wensen Dianne,Jannieta,Laurina en Foort zijn familie veel sterkte en kracht met dit grote verlies. Lauw Wagenaar in liefdevolle herinnering Annie Wagenaar-Koole Marein Wagenaar en Jody Verhoofstad Rutger en Laslo Gert-Jan en Joanie Wagenaar-v.d. Struijs Nicky, Matthew t, Marlena,Gaby, Chantal Lowi Wagenaar Petra en Johan Wisse-Wagenaar Elise, Yordi Miranda Wagenaar en Johgnyxa, Verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze neef Foort Dominicus We wensen zijn vrouw, dochters en familie veel sterkte met dit grote verlies. Marie van Sluijs-de Visser Jan en Jo van Sluijs Neven en Nichten Door een noodlottig bedrijfsongeval is uit het leven weggerukt onze neef Foort Dominicus in de leeftijd van 44 jaar Wij wensen Dianne, haar kinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Westkapelle Wanne Dominicus Zoutelande Ko en Corrie Dominicus Middelburg Leny Dominicus Middelburg Jo en Corrie Dominicus Neven en nichten Westkapelle, 8 mei 2013 Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van onze goede vriend Zijn jarenlange vriendschap zullen we nooit vergeten. Wij wensen Dianne, Jannieta, Laurina en familie heel veel kracht en sterkte toe. Jan en Ankie Peter en Mariska Verslagen zijn wij door het plotselinge overlijden van onze vriend Wij wensen Dianne, Jannieta, Laurina en verdere familie heel veel sterkte toe. Andrino en Willie Michiel en José Carlo en Lyan Peter en Mariska Marcel en Annelies Jan en Ankie Ko en Kirsten Ko en Carla Ko en Carolien j Johan en Lia Ab en Corina Arjen en Nicky Marco en llona Peter en kinderen Westkapelle, 9 mei 2013 Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzondere man Er zijn geen woorden voor. Tot onze grote ontsteltenis hebben wij, als gevolg van een nootlottig ongeval, afscheid moeten nemen van één van de drijvende krachten van onze vereniging, onze secretaris en actief lid Wat zullen wij zijn inzet en toewijding voor onze vereniging missen. Wij wensen Dianne, Jannieta, Laurina en verdere familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit enorme verlies. Bestuur en leden Westkappelse Ringrijders Vereniging Vol ongeloof en verdriet zijn wij over het plotseling over lijden van onze fijne collega Foort Dominicus Wij verliezen in hem niet alleen een collega en vriend maar ook een vakman wiens kennis en kunde voor ons allen een bron was. Zijn vrouw, dochters, familie en vrienden wensen we veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Van der Peijl Techniek Middelburg B.V. Dick Cees Jos Ivar Simon Peter Frans Arend Angelique Henk Adri Andre Arjen Celina Stef Ronald Anne Monique Kees Gerrit Michael Wim Noël Ferdi Esther Christian Ramon Met grote verslagenheid hebben we kennis moeten nemen van het plotselinge overlijden van Hij is vanaf zijn schooltijd met werken begonnen in de garage van onze pa in de Zuidstraat. We hebben Foort zowel thuis, in zijn vrije tijd als op zijn werk mogen kennen als een initiatief nemende, behulpzame, maar vooral aardige vriend. We zijn erg verdrietig, dat we hem op zo'n jonge leeftijd al moeten missen. Onze gedachten gaan vooral uit naar Dianne, Jannieta, Laurina, vader en moeder Dominicus en verdere familie. We wensen hen veel sterkte toe. Familie Kaland, Jaap, Marleen en Jari Adrie Westkapelle, 8 mei 2013 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Foort Dominicus Foort was bij ons in dienst sinds 1996 als monteur in de buitendienst en stond bekend als een echte vakman. Ons medeleven gaat uit naar zijn gezin en familie. Directie en medewerkers Van der Peijl Groep Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze buurman Foort Dominicus Wij wensen Dianne en de kinderen veel sterkte toe in de komende tijd. Familie Verburg Familie Kaland Familie Huibrechtse R. Avermaet Familie Toutenhoofd Familie Van der Vaart Familie Pouwelse Bij het concert des levens krijgt niemand een program Verdrietig, maar opgelucht dat hij ons los heeft gelaten en met vechten is gestopt, brengen wij u op de hoogte dat mijn man, ons pa, schoonpa en opa is overleden Hubert Eduardus Beulens Ber - Echtgenoot van Gemma Beulens-Coppieters Westdorpe, 29 december 1933 Jenny Beulens Jan van den Oever Mare Xander Stephanie Temeuzen, 9 mei 2013 Westdorpe: Gemma Beulens-Coppieters Heinkenszand: Marleen Hemelsoet-Beulens Peter Hemel soet Eva en Arthur Bas Son en Breugel: Koewacht: Anja Warmenhoven-Beulens Mare Warmenhoven Lisa Mitchell Wij willen de dokters, verplegend personeel van ziekenhuis Zorgsaam en de huisartsen van praktijk Sas van Gent bedanken voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Mevr. G. Beulens-Coppieters Graafjansdijk A 58 4554 AG Westdorpe Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 14 mei van 19.00 tot 19.30 uur in het Monuta Crematorium, Bellamystraat 28c, 4532 CP Terneuzen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 16 mei om 11.30 uur in het Monuta Crematorium te Terneuzen. Aansluitend is er gelegenheid is tot persoonlijk condoleren. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen mag deze advertentie als uitnodiging worden beschouwd. Dag lieve opa Westdorpe Rust zacht Lisa en Mitchell Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van echtgenote van onze collega Dianne Wij wensen Dianne, haar dochters en familie heel veel sterkte toe met dit zware verlies Directie en collega's Kustlicht Zeeland Vakanties Zoutelande, 10 mei 2013 Geschokt en verslagen zijn wij door het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerker en contactpersoon Foort Dominicus We verliezen in hem een kundig en trouw medewerker, en een actief lid van onze Vereniging. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en de rest van de familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit zware verlies. Bestuur en leden van de Zeeuwse Ringrijders Vereniging We zijn geschokt door het zeer plotselinge overlijden van Foort Dominicus Foort was ruim 35 jaar lid van OKK. Hij stond in het midden van de vereniging en er kon altijd een beroep op hem worden gedaan. We verliezen in hem een enthousiaste muzikant en vriend. We zullen hem missen bij OKK! We wensen Dianne, Jannieta Laurina en familie heel veel sterkte toe met dit enorme verlies. Bestuur, dirigenten en leden van muziekvereniging "OefeningKweekt Kunst", Westkapelle. -j» V

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 37