Qyadadan Marinus Benschop Pieter Breas Piet Breas Addy Joosse Addy Joosse Foort Dominicus Foort Pieter Dominicus 13mei 1953- 13mei 2013 Geert van 't Westende en Augusta van 't Westende-Poortvliet vieren hun 60-jarig Huwelijk te Westerzicht 114385 AA Vlissingen Hij omhelsde het leven tot het hem los liet Onze lieve levenspartner, papa, opa Ries is overleden 7 juli 1943 +7 mei 2013 Sluis: Hilde Benschop-Herreman Goedereede: Rien-Jan en Julie Benschop-Plokker Maarten Karei Suze Julius Oegstgeest: Esther Benschop en Frans van Proosdij Céline Eloïse Eugénie Oost-Souburg: Debora Benschop en Leander Osté Sluis, 7 mei 2013 Correspondentieadres: Lange Wolstraat 211 4524 CA Sluis Onze bijzondere dank gaat uit naar dokter J. Lamont en dokter M. Surinx. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op dinsdag 14 mei om 14.00 uur in het crematorium, Zeelaan 2 te Brugge. Voorafgaand bent u in de gelegenheid de familie te condoleren tussen 13.15 en 13.45 uur. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Heel verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen en alles wat hij voor ons heeft gedaan, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en fijne opa Piet 5 oktober 1927 Colijnsplaat f9 mei 2013 Nellie Breas-Serier Gerard in liefdevolle herinnering f 1989 Corrie en Jos Steef Rozenstraat 41 4486 CE Colijnsplaat Woensdag 15 mei om 12.00 uur gedenken we het leven van Piet tijdens een samenkomst in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn zwager en onze oom Wij wensen [tante] Nellie veel sterkte toe. Middelburg C.J.Serier [in herinnering] J.J.Serier Boot St. Laurens Peter en Karin Wisse Serier Wissenkerke Jan-Anton en Ellen Wilderom Serier in herinnering] Serooskerke Jacco Pleune en Conny Serier en kinderen Er is een land van louter licht nooit gaat de gouden dag daar dicht Tot ons verdriet is na een ernstige ziekte toch nog onverwachts overleden onze jongste broer David den Hamer echtgenoot van Gerda Meindertsma 4 oktober 1936 7 mei 2013 Terneuzen: A.P. Loof-den Hamer in herinnering M. Loof in herinnering Terneuzen: P. A. van Hoeve-den Hamer in herinnering G. van Hoeve in herinnering Houten: J.T. Ie Mat-den Hamer R.H. Ie Mat in herinnering Amersfoort: T. Cornelisse-den Hamer P. Cornelisse in herinnering Maasland: G. Marijs-den Hamer P.D. Marijs in herinnering Axel: G.C.P. den Hamer in herinnering C.J.E. Erpelinck in herinnering Uithoorn: J. van Hilten-den Hamer in herinnering A. van Hilten C. van Hilten-Gaasbeek Terneuzen: C.D. den Hamer M.G. den Hamer-Wolfert Naharya Israel: E. Polak Zij die ik liefheb moet ik verlaten om te gaan naar die ik liefhad- Intens verdrietig, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde zus (Adriana Pieternella) 06-09-1944 07-05-2013 Addy's leven stond in het teken van de zorg voor anderen. Wij zullen haar dan ook altijd in die hoedanigheid herinneren. De laatste weken waren alle zorg en aandacht voor haar. Onze grote dankbaarheid gaat hierbij uit naar het medisch en verzorgend personeel van het ADRZ in Goes, afdeling acute opname, afdeling Oost 4 in Vlissingen, haar huisarts Dr. C. Greeve en naar alle medewerkers en vrijwilligers van Hospice Sint Jan de Casembroot. De liefdevolle zorg die zij hier heeft ontvangen hebben wij enorm gewaardeerd. Correspondentieadres: Lammerensteeg 17,4331 MB Middelburg In liefdevolle herinnering haar ouders, haar zussen Liesbeth, Ella en Ria en zwager Adrie Pieter Joosse Greetje en Jan de Graaf-Joosse Geheel overeenkomstig Addy's laatste wens heeft de crematie in zeer besloten kring plaatsgevonden. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, hopen wij op deze manier te bereiken. Je was een bijzonder mens en bent op een .bijzoottere manier vertrokken. Over the rainbow... Je blijft altijd in onze gedachten. Oost-Souburg.: Martin van de Ketterij Hilda Schraa Franklin van de Ketterij Beauty Snowy Diep geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van Foort Dominicus Partner van mijn kleindochter en onze nicht. Wij wensen, Dianne, Jannieta, Laurina en hun naaste familie veel kracht toe om dit zware verlies te kunnen dragen. Middelburg: Opa G. Koole en D. Koole-Filius (in herinnering) Arnemuiden: Nel en Jan Kusse-Koole Serooskerke: Adri en Nelleke Koole-Lokerse Oost-Souburg: Sari en Rinus de Groot-Koole Neven en Nichten 8 mei 2013 Door een noodlottig ongeval is plotseling uit ons midden weggerukt onze lieve zoon, broer, zwager, oom en oud-oom Adrie en Jannie Dominicus-van Sluijs Adri en Ina Jolanda en Alexander, Iris, Noah Frans en Danielle, Julia, Anna, Roos Kees en Ella Rudi en Marleen Marieke en Kris, Emmely, Noémi, llana Johan (in liefdevolle herinnering) Ingrid en René Eline en Michael Melissa Scott Jan en Karien Tristan Lars Westkapelle, 8 mei 2013 You 're so far away why couldn't you stay cause we need you now but we hold on to you, somehow Door een ongeluk is totaal onverwachts van ons weggenomen mijn lieve man en onze lieve papa *17 januari 1969 f8 mei 2013 Dit is niet te bevatten Wat zullen we je vreselijk missen, in alles Dianne Dominicus-Wagenaar Jannieta Laurina Correspondentieadres: Beatrixstraat 77 4361 EG Westkapelle Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid van Foort te nemen op zondag 12 mei, tussen 15.15 en 16.00 uur, in het rouwcentrum aan de Bachweg 2 te Middelburg. Op woensdag 15 mei om 13.30 uur willen we Foort herdenken in een bijeenkomst in Herrijst, Markt 79 te Westkapelle. Omstreeks 15.00 uur zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Westkapelle. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in Herrijst. Iedereen die Foort kende of zich betrokken voelt in bij de familie is welkom. OlL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 36