(Hensenlinc.fi I Abraham Gerrit Vroegop Bram Echtgenoot van Johanna Huiberdina de Vos - - - - - - "Opa" Bram Vroegop Corrie van den Broeke - de Nijs Wim Bruël Nellie Desein - Jansen Edward van Esbroek Bert Harinck Leon Joseph Herwegh zaterdag 11 mei 2013 I 39 Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar dankbaar dat we hem zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame man, vader, schoonvader trotse opa en ouwe opa In de leeftijd van 86 jaar. J.H Vroegop - de Vos Piet Bas Marja Kees en Marleen Ins en Jan Martin en Jolanda 'amara en Erving Ruben Paul Joep Jeroen Jannie en Leo Wesley en Nikita Sem Leroy Allévo zorgcentrum Duinoord, 9 mei 2013 Correspondentieadres: J. Kristelijn, Zandweg 42,4328 BH Burgh Haamstede De begrafenis zal in besloten familiekring plaatsvinden. Liever geen bloemen Op de leeftijd van 86 jaar is de oprichter van "Vroegop Chaletbouw" toch nog plotseling overleden. Hij is voor ons allen een grote inspiratiebron geweest en bleef tot het eind zeer betrokken bij het bedrijf. Wij zullen zijn humor, adviezen en opmerkingen erg mis namens "Vroegop Chaletbouw": Kees en Mar Piet Vroegop John de Vlieger Leon, André, Michel, Aizo, Co, Rick, Henk, Roland, Adri namens "Caravancentrum Oranjezon": Ronald en Anita, Bram, Tommie, Stefanie, Kees In verband met het overlijden van dhr. Vroegop is ons bedrijf "Vroegop Chaletbouw" op dinsdag 14 mei de gehele dag gesloten. Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder en oma betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Peter van den Broeke Jolanda van den Broeke Kevin, Giovanni Axel, mei 2013 Een kaart, een woord van troost, de warmte van uw aanwezigheid, het heeft ons allen goed gedaan. Heel veel dank voor uw blijken van medeleven na het i van onze lieve pa, opa en ouwe opa Jan de Bruijne Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Hoek, mei 2013 Een hand... een woord een kaart, al jullie belangstelling, het doet zo goed als je iemand missen moet. Wij willen iedereen bedanken voor het medeleven na het overlijden van mijn lieve man, vader en opa. Nelly Bruël - Riemens Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, mei 2013 Voor de vele blijken van belangstelling en het warme medeleven, tijdens het ziek zijn en na het overlijden van onze lieve vader, schoon vader en opa Wannes Corré willen wij u hartelijk danken. Kinderen, kleinkinderen en verdere familie Kleverskerke, mei 2013 Heel hartelijk dank voor al het medeleven wat wij ontvingen na het overlijden van Marius Deurloo Het heeft ons goed gedaan. Namens de familie: Johan van Sabben Goes, mei 2013 Herinner mij hoe ik was toen ik alles nog kon. Wij zijn dankbaar voor uw medeleven bij het overlijden van onze ma, schoonma, oma en omaatje Uw kaartjes, telefoontjes en lieve woorden hebben ons goed gedaan. Roland en Jenny Beernaert-Desein Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, mei 2013 Voor uw blijk van medeleven en belangstelling, in welke vorm dan ook aan ons betoond, na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Kornelis Dingemanse -Kees- willen wij u hartelijk dankzeggen. CM. Dingemanse-Geldof Kinderen en kleinkinderen Heinkenszand, mei 2013 Dankbetuiging Daar het ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken voor de overweldigende belangstelling en medeleven welke wij mochten ontvangen na het onverwachte overlijden van mijn onvergetelijke man, onze bijzondere schoonbroer en nonkeltje willen wij u langs deze weg onze hartelijke dank betuigen. Debora van Esbroek-den Doelder en familie Axel, mei 2013 De overweldigende belangstelling na het overlijden van onze vader, opa en vriend hebben ons diep geroerd. Hiervoor onze hartelijke dank. Wij kijken terug op een mooi, persoonlijk en waardig afscheid. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat hij in zijn leven voor velen zoveel heeft betekend. Hubert en Christine Harinck Sarieen en Harry Davidse Jan Willem en Ellen Harinck kleinkinderen E.P. Koole-Ingelse Middelburg, mei 2013 Het heeft ons goed gedaan dat zovelen met ons hebben meegeleefd na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en pit Wij willen u op deze manier heel hartelijk bedanken, en in het bijzonder Dr. Lips, Dr. Heijens, Stichting Thuiszorg en Somatiek 2 Curamus. Fam. Herwegh-Raes Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Sint Jansteen, mei 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 117