*38 I familieberichten Addie Pichal - Geelhoedt Addie Pichal Anna Elisabeth Vos-Wolfson Jannetje Johanna op 't Hof tante Jenny Florent Augustinus van Waes Floran Elvira de Schot Cornelia Levina Simonse Plantefeber Esther Nathalia Irma Daeninck zaterdag 11 mei 2013 ni9nseniinq.ni Stil ben je van ons heengegaan Je hebt altijd voor ons klaargestaan Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven Zo was je hele leven Je was een schat voor ons allen Je te moeten missen zal ons zwaar vallen In dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het geheel onverwacht overlijden van onze lieve zorgzame moeder en trotse oma weduwe van Johan Pichal 26 december 1934 Terneuzen 8 mei 2013 Roosendaal: Marian en Leo Kunst-Pichal Ylona, Manon Terneuzen: Kees en Anita Pichal-Lindhout Jennifer, Brett Correspondentieadres: Ferlemanstraat 96 4535 JA Terneuzen Addie is opgebaard in het Monuta uitvaartcentrum, gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 14 mei van 19.00 tot 19.30 uur op onderstaand adres. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 15 mei om 13.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de dienst. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen Geheel onverwacht hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons lid en vrijwilligster Addie is moeder van ons bestuurslid Kees Pichal en oma van onze jeugdleden Jennifer en Brett. Vele jaren was Addie vrijwilligster op allerlei terreinen. Zo was ze jarenlang met haar toenmalige echtgenoot Johan beheerster van onze kantine. Jarenlang maakte ze op maandag de accommodatie schoon. De laatste jaren was ze gastvrouw op zaterdag bij de thuiswedstrijden van de jeugd. Ook verkocht ze tijdens evenementen altijd de lootjes. Wij danken Addie voor haar inzet en haar trouw voor vv Terneuzen. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe in de komende tijd. Het bestuur van w Terneuzen Terneuzen, 7 mei 2013 Ce nest pas le temps qui passe C'est nous qui passons Na een kort ziekbed is in Amsterdam overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder sinds 1991 weduwe van A.I. Vos, voormalig huisarts te Wolphaartsdijk. Rotterdam Amsterdam 19 januari 1912 7 mei 2013 Middelburg Fred Vos Anja van Geest Dordrecht Evert Vos Ellen Vos-Thiels De Bilt Marianne Vos Abcoude Liesbeth Bruynzeel-Vos Dirk Bruynzeel Amsterdam Eleonore Vos Daan Vunderink Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Mw J.E. Vos, Banstraat 33 hs, 1071JW Amsterdam De crematieplechtigheid vindt in besloten kring plaats.,-- Intens verdrietig geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze lieve moeder en trotse oma. We zullen haar oprechte betrokkenheid missen en zijn dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft. Jenny echtgenote van Jan G. de Rijcke overleden te Terneuzen op 3 januari 1996 Vlissingen, 27 maart 1932 Terneuzen, 9 mei 2013 Terneuzen Jolanda en Tom Aarts Martine en Rooh Robin Jon Soltau (BRD)Jan de Rijcke en Jean Vanessa Terneuzen, Churchilllaan 644 correspondentieadres: Jolanda Aarts-de Rijcke Zaanstraat 17 4535 GL Terneuzen De afscheidsdienst, welke gehouden wordt in uitvaart centrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, vindt plaats op woensdag 15 mei om 11.00 uur. Verdrietig neem ik afscheid van mijn lieve Zierikzee Maryan van Bakel Onze moeder, oma, tante en zus is overleden Els Esther Riesmeijer 11 april 1930 109 mei 2013 Woonachtig te Breskens, Ringlaan 34. De plechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 15 mei om 14.45 uur in het Dorpshuis te Biervliet. Als ik de dingen niet meer weet, als ik de namen niet meer ken en wat ik weet meteen vergeet zodat ik onherkenbaar ben, denk dan aan de weg door mij gegaan. Zo heb ik het niet voor niets gedaan. Met groot verlies, maar vervuld van mooie herinneringen, delen wij u mede dat, na een veelbewogen leven, van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overopa echtgenoot van 21 mei 1920 Aardenburg Coensdike, t 9 mei 2013 Aardenburg: E van Waes-de Schot Uden: Johan en Denise Mischa en Eefje Elise, Lars Nick Aardenburg: Lucie en Lucien Tim en Nancy Joey, Stijn Elton en Nanet Livia Eede: Ben en Tannie Soest: Rob en Ineke Kim en Burneal Jeroen Gaaiperswei 131 4527 HD Aardenburg De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 15 mei om 10.30 uur in de RK kerk H.Maria Hemelvaart te Aardenburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de RK begraafplaats aldaar. Graag schriftelijk condoleren Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Na een lang en prachtig leven hebben wij afscheid genomen van onze zorgzame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe sinds 21 december 1986 van Willem Geerard Simonse Kortgene 26 april 1917 t Middelburg 5 mei 2013 Middelburg: Leen Simonse Middelburg: Jan Simonse Klein- en Achterkleinkinderen Correspondentieadres: L.J.W. Simonse Gerbrandylaan 148 4333 BM Middelburg Op verzoek van de overledene heeft de begrafenis in besloten kring plaatsgevonden. Graag willen wij het verplegend personeel van afdeling 't Stranghe uit Verpleeghuis Buitenrust bedanken voor de liefdevolle verzorging van onze moeder. In het bijzonder willen wij dr. De Laet bedanken voor de goede zorgen. Leven is als sneeuw Je kunt het niet bewaren Bedankt voor de zorgzame, lieve en fantastische tijd die ik (wij) van u ruim 50 jaar mocht ervaren Oma Simonse-Plantefeber Oma is in haar slaap overleden op zondag 5 mei 2013 op 96-jarige leeftijd. Het was een eer om u gekend te hebben. Rust zacht lieve oma. Axel: Conny en Jan Hanegraaf-Simonse Vincent t Oscar Jessica Vincent wÊÊm Een lief en vertrouwd gezicht is stil geworden En haar zorgzame stem is verdwenen Wat zullen we je missen want je betekende tot het laatste moment veel voor ons Je hebt gewacht tot Hemelvaart om de overtocht te wagen, lieve moeder. We danken je voor alles watje voor ons was: een droom van een moeder en een trotse oma. weduwe van Bertrand Hieronymus Josèph Verwulst is op 92-jarige leeftijd rustig ingeslapen op 9 mei 2013 in Rozenoord te Sluis. Ze werd geboren op 28 januari 1921 als dochter van Gustaaf Daeninck en Irma van Hecke. Eede: Monique de Broek-Verwulst André de Broek Lommei (B): Margreet van der Lugt-Verwulst Paul van der Lugt Amersfoort: Femke van der Lugt Lionne Martin-van der Lugt Noor Sterre-van der Lugt 4529 JE Eede, Brieversweg 19a 3920 Lommei (B), Schamprood 112 We willen de medewerkers van de woon cent ra Rozenoord in Sluis en Coensdike in Aardenburg bedanken voor hun langdurige zorgzame en hartelijke verpleging. We nemen afscheid van haar tijdens een viering in de O.L. Vrouw Hemelvaartkerk te Aardenburg op dinsdagmorgen 14 mei om 10.30 uur. Na de viering kunt u de familie condoleren achter in de kerk. Esther zal in besloten kring worden bijgezet in het familiegraf op de Verrijzenishof te Eede. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 116