Feiten over de verbouwing van Bilderbeek en Alberti WONEN 5 Martinus Nijhofflaan 54, Kloetinge 329.000 k.k. Steenweg 30, Schore 325.000 k.k. VRIJDAG 10 MEI 2013 keer weer verbazen Hoe lang duurt de verbouwing? In totaal waarschijnlijk veertien maan den. Martijn Bilderbeek en Lieke Alber ti zijn nu zo'n elf maanden bezig en wil len tegen het einde van de zomer hun housewarming geven. Wat viel tegen? Bilderbeek zijn eigen werk in combina tie met de verbouwing was af en toe wel erg zwaar. Daarom moest hij zo nu en dan ook een rustperiode inlassen. Wat viel mee? Ondanks de strenge winter hebben de twee geen last gehad van de vorst. Toen het ging vriezen, konden ze net binnen gaan werken. En toen de vorst stopte, kwam dat ook net goed uit en konden ze spullen binnen zetten. Wat zijn de grootste veranderingen? De keuken en de badkamer zijn het meest aangepast. De keuken was eerst dichtgebouwd en is nu helemaal open. De badkamer was eerst opgesplitst in twee ruimtes en wordt nu één grote badkamer. Ook is ervoor gezorgd dat er meer licht in het huis valt, omdat het eerst wel erg donker was. Vrijstaande woning in de wijk Oostmolenpark. Drie slaapkamers, mooi aangelegde tuinen en een perceelgrootte van 435 vierkante meter. De woning biedt de mo gelijkheid om zonder al te veel aanpassingen een slaap- en badkamer op de begane grond te bouwen. Zeer ruime (750 kubie ke meter), halfvrijstaan- de boerenwoning met aangebouwde schuur/garage. Zeven kamers, waarvan vijf slaapkamers. De wo ning is recentelijk smaakvol gerenoveerd met aandacht voor de authentieke sfeer. Vrij uitzicht op de polders. Er valt erg veel licht binnen na de verbouwing van de keuken. „Hierdoor lijkt het derbeek. foto's Mark Neelemans meteen een stuk groter", zegt Bil- Toen Bilderbeek en Alberti de vijf deuren zagen op de bovenverdieping, wa ren ze om. Martijn Bilderbeek is bezig aan de badkamer.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 49