m Colofon IHensenLinq.nl familieberichten I 43 Jan Athonie Wilderom Jan Anton Wilderom J.A. Wilderom Jan-Anton Wilderom Jan-Anton Wilderom Eric de Poot*»1- Eric de Pooter Van der Hooft Uitvaartzorg amïlieberschteti vrijdag 10 mei 2013 Plotseling is uit de familiekring overleden onze neef Jan-Anton Wilderom in de leeftijd van 58 jaar. Ooms en tantes Wilderom Neven en nichten Kamperland, 6 mei 2013 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze collega Wij zijn geschokt en verdrietig en hoewel we ons nog maar nauwelijks realiseren wat er gebeurd is, weten we nu al dat we Jan Anton erg zullen missen. Hij was een trouwe, toegewijde collega waarbij eerlijkheid heel hoog in het vaandel stond. Jan Anton heeft sinds april 1983 bij ons bedrijf gewerkt. Wij wensen Maurice, Roy en de rest van de familie heel veel sterkte, moed en ondersteuning in de moeilijke en droevige tijden die nu zullen aanbreken. Wij gedenken Jan Anton met warmte en respect. Directie en collega's Den Breejen Zeeland BV Geschokt en met verslagenheid vernamen wij het plotselinge overlijden van een trouwe paardeman. Al zeker 10 jaar onze kopmenner die met veel plezier en verantwoordelijkheid de groep over het eiland begeleidde tijdens de tocht op de vrijdag na Hemelvaartsdag. Wij wensen Maurice, Roy en Femke veel sterkte toe. Bestuur St. Ruiter-en Menroutes Noord Beveland Geschokt hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van de vader van onze werknemers en collega's Maurice en Roy Wilderom Wij wensen Maurice, Roy en Femke heel veel sterkte toe met dit verlies. Directie en medewerkers Nutswerk B.V. Wemeldinge, mei 2013 Zomaar, geheel onverwachts nemen wij afscheid van Vader van onze vrienden Maurice en Roy Wij wensen hen, Femke en de naaste familie veel sterkte toe. Peter en Elise Johnny Patrick en Sylvia Rene Jeroen en Femke Luuk Dian en Marjon Lindsay Rick en Anouk Michael Michel en Rianne Bart Tim en Kirsten Jaap William en Zanne Roland Moritz en Willeke Jochen Armand en Saskia Robin Daniel en Anne Sander Wissenkerke, mei 2013 Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van een goede vriend en vader van Maurice en Roy Wij wensen Maurice en Roy en familie heel veel kracht en sterkte. Wij dragen jullie een warm hart toe Henk en Claudia, William en Zanne, Jochen en Shazia Ons bereikte het droeve bericht van het overlijden van ons zeer gewaardeerd bestuurslid na een moedig gedragen ziekbea. We dragen allen die hem dierbaar waren op aan onze Vader in de hemel in de wetenschap dat Hij vertroost. Wij denken met grote waardering terug aan Eric's inzet en betrokkenheid in ons team en zullen hem node missen. Namens het bestuur van de Gereformeerde JeugdKampen Zeeland (G.J.K.Z.) Voorzitter Jarno Hamelink Secretaris Leen Kers Axel, mei 2013 Wij stellen ons vertrouwen op de Heer onze God Want in zijn hand ligt heel ons levenslot We zijn verdrietig omdat vader van onze leerlingen Frangois, Anaïs en Corné Is overleden. Axel: Leerlingen en team van Gbs De Sterrenpracht, Bestuur GPO West Nederland Axel, 7 mei 2013 Bedroefd zijn wij door het overlijden van: Rishi Wij herinneren Rishi als een leuke, vriendelijk en aardige man. Wij wensen Rishi's familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Bewoners en personeel Beschermd Wonen Emergis Opril Westwal Goes ïêm A Wij willen iedereen die met ons heeft meegeleefd, in welke vorm dan ook, tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Corry Walhout-Melis heel hartelijk dankzeggen. Het vele meeleven is ons tot verwondering en grote steun geweest enTieeft ons erg goed gedaan. J. Walhout Kinderen en kleinkinderen Borssele, mei 2013 Bij beschikking van de kantonrechter te Middelburg d.d. 01 mei 2013 is Jeroen van Arenthals, geboren te Terneuzen op 02 april 1995, wonende te Laan van Othene 93, 4533 DC Terneuzen, onder curatele gesteld met benoeming van Marlon Madeleine Cornelia Wauters, Laan van Othene 93, 4533 DC Terneuzen tot curator. C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Sehoorkenszandweg 8b 4431 NC 's-Gravenpolder T:0113 311517 E: info@vanderhooftuitvaartzorg.nl W: www.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 43