(J) lllensenlinq.nl Oi/arJads/] Cornelis de Pooter Eric Eric de Pooter Wilhelmina Adriana Petronella Philipse - van Leth Pluum Pieter Philipse 46 Ifamilieberichten woensdag 8 mei 2013 Prijs de Heer, mijn ziel. Prijs, mijn hart, zijn heilige naam. Vergeet niet één van zijn weldaden. Psalm 103 De Here heeft verlost en thuisgehaald Zijn kind, onze lieve papa, zoon, broer, zwager en oom 31 mei 1976 6 mei 2013 Francois Anaïs Corné Frans en Dien de Pooter-van Dixhoorn Conny en Bram Oppeneer-de Pooter Dennis, Wouter, Céline Carolien (in herinnering) Nadine en René de Haan-de Pooter Weststraat 35 4571 HK Axel De samenkomst van Woord en gebed wordt gehouden op zaterdag 11 mei om 10.30 uur in de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 19 te Axel. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Alleen schriftelijke condoleance. Met ongeloof en verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega Eric de Pooter Gedurende een lange periode heeft Eric zich in diverse functies met veel toewijding ingezet voor onze afdeling Leidingen. Eric was een harde werker die altijd bereid was om nieuwe dingen te leren. We zullen hem mede daardoor blijven herinneren als een gewaardeerde collega met veel technische vakkennis en gaan zijn inzet en betrokkenheid erg missen. Wij wensen zijn kinderen, ouders en verdere familie veel sterkte toe met het verwerken van dit enorme verlies. Medewerkers en directie H4A Bouw Infra B.V. H4A (Holding de Vier Ambachten B.V.) Je hebt je strijd ten einde toe gestreden, tot God je riep, Hij nam je bij de hand. Met verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze vriend. Leon en Martine Goossen Izmar en Miranda Meesen Jan en Heieen Verhelst Enige en Algemene kennisgeving Op 6 mei 2013 is overleden onze moeder, schoonmoeder, bonma en bonmama sinds 1994 weduwe van f 25-02-1921, Vlissingen t 06-05-2013, Oostburg Vlaardingen: Oostburg: Breskens: Oostburg: Hans t Anneke en Kees Frank en Mariëlle SeraMano Eric Peter en Emmy Monique en Jeffrey Siënna, Yasmine Martin en Leonie Ilse, Ira Peter Wij willen het personeel van Verpleeghuis "De Stelle", afd. "Boterbloem bedanken voor de liefdevolle verpleging. Correspondentieadres: Ceres 7, 4501 GX Oostburg. Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Pluum vrijdag 10 mei van 11.00 tot 11.20 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend om 11.30 uur zal de afscheidsdienst plaatsvinden aldaar, na de dienst bent u uitgenodigd in de koffiekamer van het crematorium. "Jezus ontvangt zondaars, en eet met hen. Lukas 15 vers 2 Met droefheid delen wij u mee dat, na een periode van ziekte, de Heere tot Zich heeft genomen onze lieve vader, schoonvader en opa Willem Pieter Rentier weduwnaar van Hendrika Rentier-Dekker Geboren te Nieuwerkerk (Zld), 17 juli 1934 Overleden te Barendrecht, 6 mei 2013 Wij zijn dankbaar voor alles wat God ons in hem gegeven heeft. Nunspeet: Mattie en Aart Schuiteman-Rentier Jan en Ingrid, Henrieke en Henk, Wim, Aart en Eline,Niels, Joanne, Matthijs Barendrecht: Els en Freek van Toor-Rentier Willem, Justin, Marcus Amersfoort: Cees en Marika Rentier-Pretorius Nairn, Elian (in liefdevolle herinnering) Barneveld: Christiaan en Margreeth Rentier-Dekker Elyse, Judith, Rhodé Dordrecht: Jacobi en Kees de Wildt-Rentier Henriëtte, Jan-Willem, Hannah Van der Dussenvliet 29 2992 WK Barendrecht Er is gelegenheid tot condoleren op D.V. zaterdag 11 mei van 9.45 tot 10.45 uur in de "Zuiderhavenkerk" van de Gereformeerde Gemeente, Ploegwei 1 te Barendrecht. Aansluitend wordt om 11.00 uur de rouwdienst gehouden in voornoemde kerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats "Den Ouden Dijck", 3e Barendrechtse- weg 460 te Barendrecht omstreeks 12.15 uur. Liever geen bloemen. Bedroefd delen wij u mede dat, na een kortstondig ziekbed, is overleden Paulus Proost weduwnaar van Catharina Proost-Vreeke in de leeftijd van 84 jaar. Vader en schoonvader van: Jan Proost Gerard Proost Marijke Proost en Paul Huijskens Opa van: Evelien, Ramon en Mandy Angelique, David Broer en zwager van: L. Kole-Proost C. Proost L. Proost-Bakker 6 mei 2013 Correspondentieadres: Westsingel 96,4461 DN Goes Woensdag 8 mei is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid van Paul te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst voor familie en belangstellenden wordt gehouden vrijdag 10 mei om 13.00 uur in het kerkgebouw van de Protestantse Gemeente, Plein 1 te 's-Heer Hendriks kinderen. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in het Heer Hendrikhuis gelegenheid tot condoleren. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. En toch telkens weer zullen we je tegenkomen. Zeg nooit: "Het is voorbij. Slechts je lichaam werd ons ontnomen, niet wie je was en ook niet wat je zei... Tot ons groot verdriet is toch nog onverwacht van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze ma en oma Josephina Joseph Marie Buijze-Bisschop Fientje echtgenote van Gilles Buijze Graauw en Langendam, 27 mei 1937 t Terneuzen, 6 mei 2013 Terneuzen: Gilles Buijze Axel: Mariëlla en Bas van der Vleuten-Buijze Aura, Elena, Kristel Philippine: Bianca en Olaf van Haelst-Buijze Gelein, Levien, Omèr P.C.Hooftstraat 12,4532 EN Terneuzen U kunt afscheid nemen van ma in het uitvaartcentrum van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op vrijdag 10 mei van 19.00 tot 19.30 uur. De dienst van woord en gebed wordt gehouden op zaterdag 11 mei om 11.00 uur in de aula van genoemd crematorium. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Uit Canada bereikte ons het droevige bericht, dat na een ernstige ziekte is overleden onze geliefde zus, schoonzus en tante Lena Koene-Jacobse weduwe van Joost Koene in de leeftijd van 78 jaar. Sterke de Heere haar kinderen en kleinkinderen in dit grote verlies. Middelburg: Goes: Oost-Souburg: Middelburg: Oost-Souburg: Kapelle: Meliskerke: Driewegen: Meliskerke: Apeldoorn: Grijpskerke: Leida Dekker-Jacobse Kees en Annie Jacobse Jan en Ria Jacobse Piet en Nel Jacobse Christien en Cor de Rijke Mattie van Pagee-Jacobse Wim en Lenie Jacobse Lein en Sina Jacobse Rinus en Tineke Jacobse Mia en Gert Timmerman Chris Jacobse en Elly Deurloo neven en nichten Goderich, 6 mei 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 88