46 Ifamilieberichten 0 H1ensenlinq.nl Rini Landman Rini Landman Marinus Landman Willem Pieter Rentier Maria Louiza Bronsveld - Delmotte (Mary) Wouter van Dongen woensdag 8 mei 2013 Toen kwam die onverwachte dag, de dag dat de stilte kwam Ineens ben je er niet meer. We zullen je missen, Maar nooit vergeten! Rust zacht Rini Kees, Nel en Marco het is goed geweest je kunt niet meer we begrijpen je wel maar toch doet het zeer rust zacht Joop en Lusan Kim Bikkel «SS» Joyce en Wendy Dinky «Si- Ma Speelman Burgh-Haamstede, 6 mei 2013 Als ik van tranen een trap kon maken, van herinneringen een brug, dan klom ik naar de hemel en nam jou mee terug. Dikke kus, rust zacht. Je liefhebbende zusje Anita Cees Pascal en Justin Burgh-Haamstede, 6 mei 2013 Je was zo moe. Iedere dag werd je wereld kleiner. De mogelijkheden minder. De levenswil nam af. Het laatste beetje is op. Ga maar het is goed zo. Nog steeds niet beseffend wat ons is overkomen, maar met dankbaarheid voor al zijn liefde en aandacht voor ons en anderen, delen wij u met droefheid mede dat we veel te vroeg afscheid moesten nemen van mijn lieve zorgzame man, onze vader en opa in de leeftijd van 61 jaar C.A. Landman - Speelman Leon en Claudia llonka en André Jaimy 6 mei 2013 Bernhardstraat 18 4328 BS Burgh-Haamstede De crematieplechtigheid zal plaats vinden op zaterdag 11 mei om 11.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Onze welgemeende dank gaat uit naar Dr. Steutel en de medewerkers van Buurtzorg Burgh-Haamstede voor alle goede en liefdevolle zorg die jullie aan Rini hebben gegeven. Met leedwezen heeft de werkgeversorganisatie in de schildersbedrijfstak het bericht ontvangen dat Marinus Wesdorp ons is ontvallen. Dhr. Wesdorp heeft vele jaren bestuursfuncties bekleed in de voorgangers van onderhoudNL tevens was hij drager van de Gouden speld van verdienste. S.J.A. van der Tol, secretaris Met droefheid delen wij u mede dat de Heere na een ernstige ziekte nog onverwachts van ons heeft weggenomen onze geliefde zwager en oom weduwnaar van Hendrika Dekker in de leeftijd van 78 jaar. Middelburg: M. Dekker J. Dekker Kapelle: E. Boogaard - Dekker R. Boogaard Middelburg: L. Dekker - Zwemer Middelharnis: J. Paul - Dekker D. Paul Neven en nichten "Jezus ontvangt zondaars, en eet met hen. Lukas 15 vers 2 Met droefheid delen wij u mee dat, na een periode van ziekte, de Heere tot Zich heeft genomen onze lieve vader, schoonvader en opa Willem Pieter Rentier weduwnaar van Hendrika Rentier-Dekker Geboren te Nieuwerkerk (Zld), 17 juli 1934 Overleden te Barendrecht, 6 mei 2013 Wij zijn dankbaar voor alles wat God ons in hem gegeven heeft. Nunspeet: Mattie en Aart Schuiteman-Rentier Jan en Ingrid, Henrieke en Henk, Wim, Aart en Eline, Niels, Joanne, Matthijs Barendrecht: Els en Freek van Toor-Rentier Willem, Justin, Marcus Amersfoort: Cees en Marika Rentier-Pretorius Nairn, Elian (in liefdevolle herinnering) Barneveld: Christiaan en Margreeth Rentier-Dekker Elyse, Judith, Rhodé Dordrecht: Jacobi en Kees de Wildt-Rentier Henriëtte, Jan-Willem, Hannah Van der Dussenvliet 29 2992 WK Barendrecht Er is gelegenheid tot condoleren op D.V. zaterdag 11 mei van 9.45 tot 10.45 uur in de "Zuiderhavenkerk" van de Gereformeerde Gemeente, Ploegwei 1 te Barendrecht. Aansluitend wordt om 11.00 uur de rouwdienst gehouden in voornoemde kerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats "Den Ouden Dijck", 3e Barendrechtse- weg 460 te Barendrecht omstreeks 12.15 uur. Liever geen bloemen. Zwijgzaam, stil en zonder vragen, wilde hij zijn ziekte dragen, hij vocht met'al zijn levenskracht, voor elke nieuwe dag en nacht, zo is hij langzaam, moegestreden, uit ons midden weggegleden, en na een dappere maar ongelijke strijd, uit zijn lijden nu bevrijd. Lieve Ome Rini We gaan U missen! Rust zacht, Liefs Chris, Miranda en Stephan Heer, reeds lang had ik in gedachte dat ik U kon verwachten. Blij dat U bent gekomen, om na een lang leven in het eeuwige te worden opgenomen. Verdrietig, maar gesterkt door de fijne herinneringen die wij aan haar hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zus, tante en vriendin sinds 18 april 2009 weduwe van Leendert Cornelis Bronsveld in de leeftijd van 93 jaar. Dordrecht: Alfons en Corry t Delmotte Goes: Anneke en Tony Duinkerke Gapinge: Jolande en Ko Goedbloed Neven en nichten 2 mei 2013 Correspondentieadres: Reaganlaan 2,4463 WV Goes De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. j- Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze medebewoonster Mary Bronsveld Wij zullen haar missen in ons midden. Bewoners van "Het Gebouw De Houttuinen" Goes Zie op mij in gunst van boven; Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat door de Heere van ons is weggenomen, na een geduldig gedragen ziek zijn, mijn geliefde man en onze lieve, zorgzame vader en opa in de leeftijd van 76 jaar. Sint-Laurens Dordrecht Sint-Laurens Serooskerke M. van Dongen-Wisse Marian en Richard Coen en Dominique Ewout Maarten Shannah Mauro Jaap en Nadine Luca Jan-Pieter en Crista Wij danken de medewerkers van RST voor de langdurige, liefdevolle verzorging. 7 mei 2013 Burg. Baaslaan 20 4333 LK Sint-Laurens Op vrijdag 10 mei is er gelegenheid tot condoleren van 19.00 tot 19.30 Qur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen in deze kerk op D.V. zaterdag 11 mei om 10.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats, Noordweg te Sint-Laurens. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de Ter Hoogekerk. Geen bloemen. r"

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 46