Uvdfrd dan O d1ensenlinq.nl familieberichten I 45 G. de Visser en J. de Visser-Wisse Willy Anthonia Delst-van der Weele Willy "V Jan Anthonie Wilderom Jan-Anton Wilderom Jan-Anton Wilderom Jan-Anton Jan Anton Wilderom woensdag 8 mei 2013 1953 8 mei 2013 Vandaag is het 60 jaar geleden dat onze lieve ouders, groot- en overgrootouders in het huwelijk traden. Wij wensen hen voor de toekomst het goede toe, zoals verwoord in hun trouwtekst Ps 84:12. Oosterland: Aagtekerke: Koudekerke: Meliskerke: Leeuwarden: Domburg: Aagtekerke: Aagtekerke: Catrien en At Broer-de Visser Koos en Piet Verhulst-de Visser Riet de Visser Jannie en Levien Melse-de Visser Sam en Rina de Visser-Boogaard Ko en Anja de Visser-Overbeeke Gilda de Visser Annemarie en Johan de Visser- de Visser Klein- en achterkleinkinderen. Reigersberg 19 4363 BN Aagtekerke Bedroefd om de leegte die zij achterlaat, maar met dierbare herinneringen en dankbaar wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat is overleden mijn lieve vrouw, onze lieve zus, schoonzus en tante Geboren te Eikerzee 17 mei 1929 Overleden te Goes 6 mei 2013 Ellemeet: Jan Deïst Ellemeet: Lenie ten Haaf-Delst Brouwershaven: Jan van der Weele Mientje van der Weele-Verwijs Huijbergen: Nico Deïst Gerrie Delst-Heetbrink Zierikzee: Cor Deïst Neven en nichten Correspondentie-adres: Fam. J. van der Weele Van de Plasschestraat 34 4444 AG 's-Heer Abtskerke Vrijdag 10 mei is er van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in het mortuarium van het Adm. de Ruyter ziekenhuis aan de Koning Gustaafweg 2 te Zierikzee. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van onze' nicht Willy Delst-van der Weele Brouwershaven: Flip en Suus Hanse Brouwershaven: Jan en Ria Hanse Degene die ik liefheb heb ik verlaten Om degene die ik liefhad terug te zien. Tot onze grote ontsteltenis en droefheid is, voor ons veel te vroeg, geheel onverwacht overleden onze vader Weduwnaar van Elisabeth Catharina Wilderom-Serier sinds 5 oktober 2001 in de leeftijd van 58 jaar. 6 mei 2013 Maurice Wilderom Roy Wilderom en Femke van Alphen Beatrixstraat 12 4491 GE Wissenkerke De afscheidsdienst zal gehouden worden maandag 13 mei om 13.00 uur in het dorpshuis "Onder de toren", Voorstraat 20 te Wissenkerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Wissenkerke. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen vanaf 12.30 tot 12.50 uur in het dorpshuis. Indien u geen kaart heeft ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geschokt zijn wij allemaal toen we hoorden dat onze oudste broer, zwager en oom Is overleden in de leeftijd van 58 jaar. Wij wensen Maurice, Roy en Femke kracht toe om dit verdriet te kunnen dragen. Geersdijk: Tonny Wilderom en Willeke Verbruggen Michel en Rianne Robin en Linda Femke Kamperland: Marco en Elly Wilderom-Faasse Martijn en Lenneke Jolien Wissenkerke: Peter en Margo Wilderom-Odijk Pedro Kamperland, 6 mei 2013 Wij zijn diepbedroefd door het plotselinge overlijden van onze schoonzoon, zwager en oom Wij wensen Maurice, Roy en Femke veel sterkte toe. Middelburg :C.J. Serier (in herinnering) J.J. Serier-Boot Middelburg Karin en Peter Wisse-Serier Stefan en Martin Serooskerke :Conny Serier en Jacco Pleune Jasper en Miranda Vol ongeloof hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze neef Jan-Anton Wilderom in de leeftijd van 58 jaar. Wij wensen Maurice, Roy, Femke, Koos en verdere familie veel sterkte. Ome Bas en Tante Jo Helma en Ad Jan en Gerrie Leo en Ton ja en de kinderen Kamperland, 6 mei 2013 Samen zoveel lief en leed gedeeld... Het wordt het nooit meer zoals het was, zonder jou, op 'Zeelucht' Simon, Henriëtte, Niels en Laurens Geschokt en verslagen vernamen wij het plotseling overlijden van onze beste buurman Jan-Anton Wilderom We leven mee met Maurice, Roy en Femke en wensen hen en de familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Kees en Nelleke de Smit José en Rinus, Anouk, Britt Karin en Alex, Noah, Evan Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het onverwachtte overlijden van Vader van onze oud medewerker en collega Maurice Wij wensen Maurice Roy Femke en naaste familie veel sterkte met dit zware verlies. Peter en Marianne de Looff John en Marloes Baaij en medewerkers Hotel de Kroon Boude wijn Afscheid nemen doet pijn. Bedankt voor alles, jij was er ook voor ons. Marian Lokker en kinderen Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden Boudewijn Koole Boudewijn heeft in zijn arbeidzame leven vele jaren gewerkt als controleur stamboekhouder op Walcheren. Vele fokveedagen zijn onder zijn bezielende leiding tot stand gekomen. Zijn inzet voor de veehouderij en vee fokkerij op Walcheren heeft onze sector veel goed gedaan. Wij wensen, namens de Walcherse veehouders, de familie veel sterkte toe. Veeteeltstudieclub Walcheren - de Bevelanden Ons bereikte het droevige bericht dat ons lid Boudewijn Koole op 5 mei 2013 op 88-jarige leeftijd is overleden. Een lange staat van dienst voor het CDA in veel verschil lende functies met name als voorzitter van het CDA Vlissingen en raadslid, waarvoor wij dankbaar zijn. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie kracht en sterkte toe. CDA afdeling Vlissingen Jaap Ventevogel, bestuursvoorzitter Ko Poelman, secretaris GBedroefd zijn wij door het overlijden van: Rishi Wij herinneren Rishi als een leuke, vriendelijk en aardige man. Wij wensen Rishi's familie veel sterkte "toe met het verwerken van dit verlies. Bewoners en personeel Beschermd Wonen Emergis Opril Westwal Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 45