ZEELAND 35 VERWENNEN BEWEGEN DOEN EF WOENSDAG 8 MEI 2013 Zondag is het moederdag. De jaar lijkse dag waarop veel moeders van Nederland in het zonnetje worden gezet. Verras uw moeder met een gezel lig dag waarop alle kinderen aan wezig zijn. Zorg voor een onverge telijke dag en regel in het geniep een ontbijtje of een high tea. Maak bijvoorbeeld een mooie taart voor haar en schrijf er met glazuur een mooie boodschap op. Maak haar favoriete gerechten of maak een flinke stapel gelukskoekjes. Persoonlijk is het sleutelwoord bij moeders. Als je snel bent kim je nog een mooi pakket samenstellen bij de Tea Bar in Amsterdam. Bestel het via teabar.nl en je pakketje wordt thuis afgeleverd. Zo hebben ze een speciaal ladies giftpack met verschillende thee smaakjes, maar u kunt het natuur lijk ook zelf samenstellen. Koop theesoorten met de leukste namen zoals Femme Vitale en Hello Suns hine, White Wonder of Black Beau ty. Gegarandeerd dat uw moeder zal stralen. U iets te zoetsappig? Geef haar een dikke knipoog ter wijl u de thee Lady Grey geeft. Bij moederdag hoort een ontbijtje op bed. Vanavond is het zover: voor de vijf de keer op rij wordt de Stadsloop Biervliet gehouden. De trimloop staat bekend om de gezellige sfeer en het leuke parcours dat dwars door het stadje is uitgezet Ieder jaar trekt de loop weer meer deel nemers. Deelnemers kunnen kiezen uit vier afstanden: 2,5,5,7,5 en 10 kilo meter. Voor de kinderen is er een route van 750 of 1500 meter uitge zet. Het startpunt en de finish zijn beiden bij het dorpshuis aan de Hoogstraat 2 in Biervliet. Willem Beukelszoon geeft om 18.30 uur het startschot voor de kinderen, om 19.30 uur gaat het ka non af voor de volwassenen. Vanaf 18.00 uur kunnen deelnemers zich inschrijven in het dorpshuis. Loop mee, of kom in ieder geval kijken. Deelname kost 4,00 voor volwas senen en €1,00 voor kinderen tot en met 12 jaar. Bij het inschrijfgeld is een consumptie inbegrepen. Na afloop van de wedstrijd volgt de prijsuitreiking en een gezellig optreden van dweilband Leute Bo ven Alles in het dorpshuis. Loopgroep De Kuitenbijters organi seert de Stadsloop. In Biervliet wordt voor de vijfde maal op rij de Stadsloop gehouden. Vandaag komt de 'Pest Mij Maar Tou^ naar Goes. Henk Pieters trekt al zeven jaar door Nederland met de succesvolle tour. Alle kinderen van de basisscholen en sportver enigingen uit Goes en omstreken worden uitgenodigd om actief mee te doen. Henk Pieterse probeert zijn passie voor sporten over te brengen op de jonge kinderen. Onder de noemer 'Pass the Passion!' probeert hij te genwicht te bieden aan de over daad aan computerspelletjes, smartphones en social media. Pieterse probeert de kinderen weer enthousiast te maken voor sporten en hen tgelijkertijd be wust te maken van de gevolgen van pestgedrag. Dit doet hij op zo'n ludieke wijze dat een ieder in ziet wat pesten tot gevolg kan heb ben. Het evenement vindt plaats in Sporthal de Poel in Goes en begint om 12.30 uur. Aansluitend zullen de kinderen al basketballend naar het centrum vertrekken. Hier wor den demonstraties streetball gege ven. Iedereen tot 13 jaar kan mee doen. Zeeland Sport&Leisure organi seert samen met Pro Ball en Goes Marketing de Pest Mij Maar Tour. Weg met het computerspelletje, ga naar buiten!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 35