PZC Gratis naar de Veluwse Bron! Spaar mee en geniet van een heerlijk dagje ontspannen ^oVnfe37eVeluwseBron VeluwseBron www.pzc.nl/veluwsebron Heeft u ook zo'n zin om een dagje heerlijk te ontspannen? Even weg uit de hectiek van alledag, zodat u helemaal tot rust kunt komen. Uw krant biedt u een bijzondere mogelijkheid. Spaar mee en ontvang een gratis dagentree voor wellnessresort de Veluwse Bron t.w.v. 30,95 per persoon. ABONNEE VOORDEEL Stuur de volle spaarkaart(en) voor 22 juni 2013 naar: Tourbizz BV 4818 PC Breda PURg OWT3P*ww"*o Deze actie is alleen geldig voor (proefabonnees Maximaal 2 spaarkaarten per e-mailadres. Deze actie is alleen geldig bij een volledig gevulde spaarkaart met origi nele zegels en niet in combinatie met andere acties. Als de volle spaarkaart uiterlijk 22 juni in ons bezit is, dan ontvangt u de mail met unieke code vóór 30 juni. De Veluwse Bron De Veluwse Bron ligt tussen Apeldoorn en Zwolle midden in de mooie Veluwse natuur van Ernst. Een droomplek waar rust en ontspanning de boventoon voeren. Heerlijk genieten op de Veluwe. Het wellnessresort ligt op een 21 hectare groot landgoed en biedt meer dan 9.000 m2 aan de mooiste wellnessfaciliteiten. In het hoofdgebouw zijn unieke faciliteiten te vinden, waaronder een compleet Oosters badhuis met hamam, een uitgebreide rasul, een ware gletsjergrot, een zwembad van natuursteen en een riant kruidenbad. Het wellnessdorp tussen het hoofdgebouw en het paviljoen is uniek in zijn soort. Want waar in Nederland is er een Wildobserva- tie sauna, een Veluwse sauna, een Pakistaanse Zoutmijnsauna of een compleet Kelo-saunadorp te vinden? Verspreid over het buitenterrein liggen diverse baden, waaronder een ruim zwembad, een zoutwaterbad, diverse whirlpools en een heuse Kneipp Kuurtuin. En dat alles aan een prachtig groot meer, waar het zuivere water als natuurlijke kwel omhoog borrelt. Meer informatie vindt u op www.veluwsebron.nl Hoe werkt het? 1. Vraag eén spaarkaart aan via: www.pzc.ni/veluwsebron U kunt per mailadres maximaal twee spaarkaarten aanvragen. Wees er snel bij, want er is een gelimiteerd aantal spaarkaarten beschikbaar. 2. Na het invullen van uw gegevens ontvangt u per mail de spaarkaart(en). 3. Print de spaarkaart(en) uit en begin met sparen. Verzamel per spaarkaart 4 originele zegels uit de krant en plak deze op de spaarkaart. Tussen 8 mei en 8 juni staan er wekelijks zegels in de krant. 4. Stuur uw volle spaarkaart(en) vóór 22 juni 2013 op en ontvang voor elke (originele) spaarkaart per e-mail een unieke code. 5. Verzilver uw code in de speciale shop voor een gratis entreeticket. 6. Uw gratis entreeticket voor de Veluwse Bron is geldig in de periode van 1 juli 2013 t/m 31 januari 2014. Met uitzondering van de Herfstvakantie (12 okt. t/m 27 okt. 2013) en de Kerstvakantie (21 dec. 2013 t/m 5 jan. 2014). Tip: U kunt de gratis kaart ook cadeau geven aan familie of vrienden!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 88