ATM VESTA Exclusief Genieten aan de kust van FRIESLAND KRAS.NL zaterdag 4 mei 2013 banenI 9 TERMINAL FLUSHING BV Maintenance Operator (m/v) Part of Shanks Group (Junior) Mechanical Engineer Technisch uitdagende functie om ongebruikelijke oplossingen tot realiteit te brengen. A Zoekt per direct Vesta Terminal Flushing B.V. (VTF) is een zelfstandig opererende olie op- en overslag terminal. Naast de opslag van vloeibare bulk producten voor diverse klanten, verzorgen wij de overslag via zee-, binnenvaart en wegtransport. Veiligheid, nauwkeurigheid en klantgerichtheid gaan bij ons voorop, hand in hand met een goede sfeer binnen een professioneel team. Ter vervanging zijn wij op zoek naar een Maintenance Operator. Werkzaamheden Verantwoordelijkheden: Traceren van de oorzaak en het verhelpen van technische storingen aan de VTF instal laties, materieel en materialen; Uitvoeren van inspectie rondes, (klein) onderhoud en reparatie werkzaamheden; Coördineren van én supervisie over werkzaamheden van onderhoud en reparatie con tractors, zowel in technisch als in veiligheidsopzicht; Actieve deelname aan het verbeteren en uitvoeren van het onderhoud- en inspectie systeem; Actieve deelname aan opzetten, implementeren en bijhouden van een reserve onderde len systeem Verantwoordelijk voor het onderhoud en de technische staat van de VTF terminals; Verantwoordelijk voor het correct registreren van de uitgevoerde inspecties en onder houd in het onderhoud- en inspectie systeem; Ervoor zorg dragen dat materieel, materialen, gereedschappen, PBM's en dergelijke op een juiste wijze worden gebruikt zowel door de collega's als ook door derden contractors. Profiel: Wij zoeken een gemotiveerde medewerker die niet bang is om de handen uit de mouwen te steken en om verantwoordelijkheid te dragen. Je werkt samen in een hecht team op een zich uitbreidende terminal. Wij vragen voor deze functie: Afgeronde relevante technische MB04-opleiding (bv Werktuigbouwkunde, Scheepwerk tuigkunde); HBO werk en denk niveau; Min. 3 jaar ervaring in een soortgelijke functie bij voorkeur in tank op- en overslag en of petrochemische industrie; In bezit van rijbewijs B en eigen vervoer; Beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift; Vol-VCA diploma. Certificaat Voldoende Onderricht Persoon Laagspanning, BHV+EHBO opleidingen en of Certificaat Gasmeten Ex-Ox-Tox zijn een pré. Aanbod: Een gevarieerde en interessante baan in een dynamisch en zich uitbreidend en bedrijf; Een collegiale en informele werksfeer; Salaris indicatie plm. 2,500.= bruto per maand, afhankelijk van opleiding en leeftijd. Hebt u interesse in deze functie stuur dan uw schriftelijke sollicitatie en CV, graag binnen veer tien dagen, naar onderstaand adres: Vesta Terminal Flushing B.V. t.a.v.: Supervisor Operations Postbus 313 4380 AH Vlissingen www.vestaterminals.com Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt nadrukkelijk niet op prijs gesteld. Afvalstoffen Terminal Moerdijk B. V., gelegen aan het Hollandsch Diep, is een succesvolle en veelzijdige verwerker van diverse afvalstoffen. Het volcontinue bedrijf is onderdeel van Shanks Group plc en heeft een strategie die is gebaseerd op groei, innovatie en di versificatie. ATM verwerkt jaarlijks 1,5 miljoen ton afvalstoffen, die voor ruim 90% geschikt wordt voor hergebruik als bouw- of grondstof. ATM en de 210 medewer kers zijn zich zeer bewust van het groot maatschap pelijk belang van de activiteiten. Duurzaamheid is een essentieel onderdeel van de bedrijfsvoering. De cultuur bij ATM wordt gekenmerkt door een informele werksfeer en een no-nonsense aanpak. Zie voor meer informatie: atmmoerdijk.nl en shanks.nl ATM biedt de geschikte kandidaten een goede beloning en een prima pakket secundaire arbeids voorwaarden binnen een bedrijf waar wederzijdse loyaliteit en daadkracht in ruime mate aanwezig zijn. U kunt uw sollicitatiebrief met uw curriculum vitae binnen 14 dagen sturen naar vacatures@atmmoer- dijk.nl of naar onderstaand postadres t.a.v. Els Schuijlenburg (P&O) Acquisitie naar aanleiding van deze advertenties wordt niet op prijs gesteld. Vanwege uitbreiding zijn wij op zoek naar een (Junior) Mechanical Engineer voor de afdeling Engineering. Je gaat binnen ATM deel uitmaken van een team bestaande uit engineers met verschil lende affiniteiten, die de engineering zoveel mogelijk binnenshuis houden. Vanaf initi atie word je al bij een project betrokken, dat kan ontstaan vanuit maintenance, proces of management. Bij ATM is de engineer van begin tot einde verantwoordelijk voor zijn eigen project en doet de engineering, berekeningen en selectie van equipment zoveel mogelijk zelf. Daarbij draagt hij zorg voor de totale uitvoe ring t.a.v. werkvoorbereiding, uitbesteding, kwaliteit en begeleiding bij de bouw. De pro jecten zijn heel divers en worden toebedeeld aan een engineer naar capaciteiten, interesse en beschikbaarheid. Door de grote diversiteit aan projecten kun je binnen de afdeling zelf goed sturing geven aan je carrière. Profiel van de geschikte kandidaat: HBO werktuigbouwkunde; Enige jaren ervaring als engineer (bij voorkeur in de procestechniek); Ervaring met een tekenprogramma (bij ATM wordt gewerkt met Autocad en Inventor); Meer belangstelling voor techniek dan voor status; Als spil in het project de juiste prioriteiten kunnen stellen; Bereid om incidenteel ook op ongebruikelijke tijden te werken. ,.A Afvalstoffen Terminal Moerdijk B.V. Vlasweg 12 31 (0)168-389 289 F: +31 (0)168-389 270 E: vaca PW Moerdijk The Netherlands s@atmmoerdijk.nl 11: www.atmmoerdijk.nl Friesland ontdekken? Dat kan met deze aanbieding! Tijdens deze autovakantie verblijft u in het charmante vissersdorpje Makkum, gelegen aan het IJsselmeer. Vanuit Makkum kunt u gemakkelijk de gezellige 'Elfstedentocht'-steden zoals Sneek, Bolsward en Franeker bezoeken. Maak een wandeling over het Makkummer zandstrand en de gezellige boulevard of bewonder de mooie omgeving met een fietstocht... U, als lezer van deze krant, ontvangt 15 korting per persoon met als uiterste boekingsdatum 17 mei. Op naar een geweldig uitstapje naar prachtig Friesland! Beachhotel de Vigilante**** Dit comfortabele hotel ligt in het recreatiegebied "De Holle Poarte', direct aan het zandstrand en de boulevard van het sfeervolle vissersdorp Makkum. Het hotel beschikt over èen lounge met openhaard, restaurant met uitzicht op het IJsselmeer, bar, terras, cafetaria, poolbiljart, bowling en surfberging. Uw nieuwe landzijde-kamer is voorzien van een telefoon, televisie, radio, airconditioning, douche en toilet. Bovendien kunt u uw auto gratis parkeren bij het hotel. Het hotel wordt door klanten beoordeeld met maar liefst een 8+! y -*4 r 3- t/m 5-daagse autovakantie Makkum inclusief verblijf, ontbijt en gratis parkeren! Aankomstdata en prijzen Aankomst van 29 april t/m 30 oktober 2013. Normale prijs Lezersprijs 3 dagen vanaf 69" nu vanaf 54 4 dagen vanaf C--89" nü vanaf C 74 5 dagen vanaf £-449" nü vanaf C 104 Prijzen zijn per persoon o.b.v. 2 personen. Inclusief: 3/4/5 dagen (2/3/4 nachten) verblijf in het Beach Hotel de Vigilante met ontbijtbuffet. Exclusief: vervoer, niet genoemde maaltijden, reis- en annulerings verzekering, toeristenbelasting ca. 1,50 p.p.p.n. (verplicht, ter plaatse te betalen) en reserveringskosten 19,50 per boeking (verplicht). Ga voor alle informatie naar www.kras.nl/LR51702 Voor meer informatie en boekingen: Typ in de adresbalk www.kras.nl/LR51702 Kies uw datum, prijs en klik op BOEK NU. Voer bij 'stap 1' de actiecode WEG40003 in en u ontvangt 15 korting per persoon. Telefonisch boeken? Bel 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR51702 en actiecode WEG40003. Boeken met deze actiecode is mogelijk t/m 17 mei 2013. /fS^) waarom zou je meer betalen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 53