42 I familieberichten Björn van Loon Maatje Adriana Vercouteren-Quaak 0 niensenlinq.nl Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van Björn. Geschokt omdat het zo snel ging en intens verdrietig door dit grote verlies van Breda Gent 3 januari 1992 1 mei 2013 Zoon van Mark en Marijke van Loon Vriend van Fleur Wauters Broer van Hannemijne en Anaïs Halfbroer van Michiel Maatje van Rory Peetvader van Fynn Kleinzoon van Ad en Betsie t van Loon George, Tonny t en Sea Schoonzoon van Familie P. Wauters En verdere familie Hulsterweg 116 4583 SM Terhole U wordt in de gelegenheid gesteld persoonlijk afscheid te nemen van Björn in de familiekamer Camelia van het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen zondag 5 mei van 15.30 tot 17.00 uur. Graag willen wij samen met u afscheid nemen van Björn op dinsdag 7 mei om 16.30 uur in het crematorium naast het bovengenoemde uitvaartcentrum. Na het afscheid van Björn is er gelegenheid tot condoleren. Dresscode Black Zij die door omstandigheden geen kaart hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Met dank aan Brandweer Hulst, Ambulance personeel en medische zorg in het UZ te Gent. zaterdag 4 mei 2013 Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-medewerker en collega, de heer Max Priester Vanaf 1974 tot 1995 is hij werkzaam geweest bij de gemeente Borsele. Wij wensen zijn familie veel kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Het gemeentebestuur en de medewerkers van de gemeente Borsele E.J. Gelok, burgemeester J.P. van den Berge, secretaris Boordevol plannen zo herinneren wij jou met diep respect voor je echtheid zonder franjes we zullen je enorm missen Met diepe droefheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze gewaardeerde collega en maatje Björn van Loon Trots was hij op zijn werk en wat hij al bereikt had. Vol enthousiasme op weg om zijn opleidingen verder uit te breiden. Wij zullen ons Björn blijven herinneren als een gemotiveerde, hardwerkende en leergierige jongeman maar vooral als een betrokken en fijne collega. Namens directie en medewerkers Wisse Automotive Rien Joël Robert Patrick Florence Els Harold Bert Foort Timo Bas Stephan Karin Linda Renata Leo Jan Alex Davy Frank Wim Jaap Tim Robbert Adri John Jordi Alexander Imre Abdou Jeffrey Lennart Werner Geschokt en diep bedroefd zijn we door het overlijden, ten gevolge van een auto-ongeluk, op de leeftijd van 21 jaar, van Björn van Loon lieve peetoom van onze kleinzoon Fynn en petekind van onze dochter filda Hennny Willy Mercx-Jongeneel (Zaamslag) Jilda, Sean en Fynn (London) Stephan (Nuland) Het medeleven, dat wij na het overlijden van onze lieve moeder, oma en oud-oma hebben ontvangen, heeft ons veel troost gegeven. Onze hartelijke dank daarvoor. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Retranchement, mei 2013 Woorden schieten ons te kort bij het zien en lezen van alle oprechte blijken van medeleven bij het overlijden van mijn man, vader en opa Willy Schelfaut Dit deed en doet ons goed in deze toch moeilijke tijd. Hiervoor onze dank. R. Schelfaut-van Heese A. Van Laere-Schelfaut Kinderen en kleinkinderen Wij willen u hartelijk bedanken voor uw warme belangstelling en medeleven tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van onze broer, zwager en oom Johannes Pieter Ars - Jan - Familie Ars Mei 2013 Veelfijne herinneringen verzachten onze smart voorgoed uit ons midden voor altijd in ons hart Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve ma, oma en omaatje Maria Anna van Meelen-de Waal zeggen wij u hartelijk dank. Jo en Ria van Meelen-Morcus Theo en Marleen van Meelen-Roels Annelies en Rudie van Goethem-van Meelen Beppie en Peter Goossen-van Meelen Irene en Hans Bauer-van Meelen Rob en Petra van Meelen-Vermast Klein- en achterkleinkinderen Kloosterzande, mei 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 42