ITIensenlinq.nl Willem en Tine de Wolf-Louwerse Sanne Jacobien van der Heijden-Douwes Sanne van der Heijden - Douwes Rie Brasser-PIasse Daan Huijssen ~Daniël~ Abraham Pieter den Engelsman 40 lfamilieberichten zaterdag 4 mei 2013 Wij bedanken iedereen die ons ter gelegenheid van ons 60-jarig huwelijksfeest een kaart met goede wensen heeft toegestuurd. Dat was echt een verrassing! 'Zeg me dat het niet zo is' Frank Boeijen Lieve, lieve Sanne, wat ben je dapper geweest. We zijn zo trots op je. Na een moedig gestreden strijd, die zij niet kon winnen, is tot ons onbeschrijfelijke verdriet veel te jong overleden onze allerliefste mamma, mijn lief, ons innig geliefde kind, zus, schoondochter, schoonzus en tante. We zullen haar verschrikkelijk missen. Leiden, 30 november 1974 Amsterdam, 1 mei 2013 Bussum Dirk van der Heijden Daan Anna Familie Douwes Jos Douwes t en Trudy Douwes-Stolk Marije Douwes en Maarten Jan Wilschut Familie van der Heijden Antoon en Annie van der Heijden Emmeke en Camiel Wammes-van der Heijden Thomas, Joost, Lucas, Klaas Joris van der Heijden en Renske Houben Mecklenburglaan 4a 1404 BH Bussum U kunt afscheid nemen van Sanne op zondag 5 mei van 14.00 tot 16.00 uur en maandag 6 mei van 19.00 tot 21.00 uur in het uitvaartcentrum van Monuta De Jager, Nieuwe Hilversumseweg 59 te Bussum. Wij zullen haar leven herdenken op woensdag 8 mei om 13.30 uur in de Koepelkerk, Brinklaan 40 te Bussum. Aansluitend begeleiden wij haar naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats, Nieuwe Hilversumseweg 70 te Bussum. Na de begrafenis kunt u ons ontmoeten in het uitvaartcentrum, gelegen naast de begraafplaats. Sanne hield van bloemen, maar zou het ook fijn vinden, als u een donatie doet voor het KIKA-fonds. Daartoe staan collectebussen in de kerk. Woensdagochtend 1 Mei kregen we het verdrietige bericht van het overlijden van ons nichtje Wij wensen Dirk, Daan en Anna, Trudy, Marije en Maarten-Jan veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Noordwolde: Nelly Stolk - de Bakker Kampen: Renée Dijkhuis Kaatsheuvel: Maas en Lenie Stolk - Drogendijk Westbroek: John en Anneke Dekker - Stolk Wij hebben afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma, overgroot-oma en tante Maria Jannetje Brasser-PIasse Rie 24 juli 1929 f30 april 2013 P.L.A. Brasser Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Correspondentieadres: Rijswijkselandingslaan 223 2497 CK Den Haag Rie is overgebracht naar de rouwkamer van Uitvaartzorg Memoriam Walcheren, Fagotweg 2 a te Middelburg, alwaar geen bezoek. Wij zullen haar gedenken in een afscheidsplechtigheid in de grote zaal van Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 38 te Koude- kerke, woensdag 8 mei om 14.00 uur. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn aldaar. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Vlissingen: Henk Plasse t Rie Plasse- de Bree Vlissingen: Rinus Plasse t Anneke Plasse- Wildeboer Neven en nichten Vlissingen, 30 April 2013 Herinner mij zoals ik was Bedroefd door het toch nog onverwachte overlijden, maar dankbaar voor zijn liefde en zorg, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde man, onze lieve papa en lieve, lieve opa Wemeldinge, 19 juli 1929 Vlissingen, 2 mei 2013 - Dag allerliefste Opa Heel veel liefs, dikke knuffel Danique Kapelle: Sjoerdje Huijssen - Veenbaas Uden: Ria en Jos Smeijers - Huijssen Danique Terneuzen: Rinus en Gonda Huijssen - van Zundert Nico en Dymphie Bruelisstraat 139 4421 CP Kapelle De samenkomst voorafgaande aan de crematie wordt gehouden op woensdag 8 mei om 13.00 uur in rouwcentrum Peter Butler aan de Maalstede la te Kapelle. Aansluitend is er aldaar gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in familiekring plaatsvinden. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dag lieve Opa We zullen je missen. Nico en Dymphie Uit het oog, nooit uit het hart Bedroefd om zijn afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat hij voor ons gedaan en betekend heeft, laten wij u weten, dat is overleden onze lieve vader, schoonvader, groot- en overgrootvader sinds 19-2-2008 weduwnaar van Elisabeth Snoek Kats, 13-8-1924 Goes, 2-5-2013 Goes: Jaap en Tiny den Engelsman - Kesteloo Amsterdam: Liesbeth en Bram Thomas Daan, Lieve Oud-Sabbinge: Wijnand en Silvana Luca, Mitchel, Rafael Amsterdam: Linda en Martijn Zorgcentrum 'Randhof' Correspondentieadres: Grote Kade 20,4461 BE Goes Indien u persoonlijk afscheid wilt nemen, kunt u telefonisch contact opnemen met Jaap en Tiny den Engelsman, tel. nr. 0113-216895. De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 7 mei om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Kloetinge. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'het Geerteshuis' aan de Jachthuisstraat 13 te Kloetinge. Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van Randhofvoor de fantastische en liefdevolle verzorging. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met woorden veel bereikt. Alles gaat voorbij. Ook aan een actief en zorgzaam leven komt een eind. Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader en (over)opa Jacobus Nieuwenhuijze echtgenoot van Leintje Koppejan 2 juli 1924 - 2 mei 2013 Leintje Koppejan-Nieuwenhuijze Leo en Anneke Nieuwenhuijze-Smallegange Sjaco en Annie Nieuwenhuize-Mol Leijdia en Jaap Jansen-Nieuwenhuijze Siep en Ineke Nieuwenhuijze-Oosting Kees en Jeannet Nieuwenhuijze-Van Waterschoot johan en Karin (in liefdevolle herinnering) Nieuwenhuijze-Smits Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het personeel van SVRZ locatie Boogstraat 88, voor de liefdevolle verzorging. Boogstraat 6 4458 CB 's-Heer Arendskerke De uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 6 mei om 11.00 uur in de Petrus kerk te 's-Heer Arendskerke, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Heer Arendskerke. Pa ligt opgebaard, Boogstraat 6. Gelegenheid tot afscheid nemen is er op zondagmiddag 5 mei van 16.00 tot 17.30 uur en op maandag mei voorafgaand aan de uitvaart dienst om 10.30 uur in de Petrus kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Arendshuis, Torenring 46. Mocht u geen rouwbrief ontvangen hebben, beschouw dan deze advertentie als zodanig. Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden onze oudste broer en zwager Jacobus Nieuwenhuijze echtgenoot van Leintje Nieuwenhuijze-Koppejan Wij wensen Leintje en de familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Vught: J. van Lpo-Nieuwenhuijze E. van Loo t 's-Heer-Arendskerke: J.B. Nieuwenhuijze T. Nieuwenhuijze-Geelhoed Kapelle: S. Almekinders-Nieuwenhuijze A. Almekinders t Neven en nichten 2 mei 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 40