Colofon de emotie... familieberichten Wat blijft is O fllensenlinq.nl familieberichten I 43 Truida van Eenenaam-Wisse Sander de Fouw Dies Jacobs Anna Erasmus - du Bois Nel Maat-Dieleman van Heugten alia De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden familieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant p zaterdag 4 mei 2013 Ik weet niet hoe het verder moet.. Samen afscheid nemen van is een dankbare troost voor nu en later. Wij danken u hartelijk voor f uw medeleven en belangstelling. Ella en Eddy Goes, 4 mei 2013 Het gemis zal altijd blijven De lege plek, het doet zo'n pijn In gedachten zal hij altijd bij ons zijn Langs deze weg willen wij u hartelijk bedanken voor de vele blijken van medeleven, in de vorm van lieve woorden, kaarten, bloemen en belangstelling na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Het heeft ons veel steun gegeven. Ina de Fouw- de Muijnck Alexander, Marina, Chanel, Joost Vince Mei 2013 Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van belangstelling In medeleven te hebben mogen ontvangen na het 'overlijden van onze lieve vader en opa Daardoor heeft u laten merken, wat hij voor u betekende. Wij zijn u daar erg dankbaar voor, want het geeft ons het gevoel dat we 't gemis delen met velen. Onze oprechte dank voor u schrijven, uw bloemen, uw aanwezigheid en uw troostende woorden. Kinderen en kleinkinderen. Goes, mei 2013. Voor uw belangstelling en deelneming die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en kleine oma zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Breskens, mei 2013 Langs deze weg willen wij u bedanken voor uw steunbetuiging na het overlijden van onze zuster en tante F.C.Dieleman Terneuzen, mei 2013. Het deed ons goed dat u in de droeve dagen na het plotseling overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Simon Bakker er blijk van hebt gegeven aan ons te willen denken en met ons mee te leven. Hiervoor betuigen wij u onze welgemeende dank. Sien Bakker-Paauwe Karin en Dick Steve, Charlene Yerseke, mei 2013 Dat zo'n stil mensje, zoveel realties weet los te maken. /rv* JC Voor uw overweldigende reacties, kaarten en bezoek naar aanleiding van het overlijden van onze moeder en oma zijn we iedereen erq dankbaar. Wij willen u op deze manier heel hartelijk bedanken. Het hèeft ons goedgedaan. Kwadendamme, april 2013 Kinderen en kleinkinderen Tot ons groot verdriet hebben wij kennisgenomen van het plots overlijden van onze regisseur Peter van Herk Wij wensen de familie en vrienden veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Wij zijn Peter dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, we zullen hem en zijn humor erg missen, Namens de leden, oud-leden en alle betrokkenen van Toneelvereniging Thalia Breskens Wij zijn erg geschrokken van het bericht van het plotseling overlijden van onze oud-voorzitter en actief vrijwilliger van onze vereniging Peter van Herk Wij wensen zijn kinderen, kleinkinderen, Ineke en alle familie en vrienden veel sterkte toe. Bestuur en leden van korfbalvereniging B.K.C. Breskens Met verslagenheid hebben we kennis genomen van het plotseling overlijden van de heer Peter van Herk Wij danken hem voor de jarenlange prettige samenwerking tijdens de 5-decernberfeesten op onze school. Wij wensen kinderen en familie veel sterkte toe. Namens het team van OBS Breskens, leerlingen en ouders info@scu.nu www.scu.nu Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 111