(Hensenlinq.nl familieberichten I 41 Wikje Abbring Hingst Jacoba Anna Louwerse Jacoba Anna Louwerse Rian van Wichen-Gabriëls Edith Borgt Jan Cornells Bal Jan h m Jan Bal Maria Cornelia de Laat Dag lieve oma zaterdag 4 mei 2013 Op 29 april 2013 is overleden onze zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Workum, 11 juli 1924 t Workum, 29 april 2013 sinds 12 december 1984 weduwe van Klaas Groenhof Auckje Brunner - Groenhof Kerst Brunner Wietze Renske en Antoine Hadewijch, Otto, Welmoed, Arend Doutsen Elbrich Brucht Groenhof Godelieve Groenhof - de Beule Isabelle Marnix en Sietske Het afscheid heeft in besloten kring plaats gevonden. Correspondentieadres: Fam. B. Groenhof Hazelaarlaan 7 1214 LK Hilversum Bedroefd om de leegte die zij achterlaat, maar met dierbare herinneringen aan haar liefde en zorg voor mij, deel ik u mee dat de Heere van mij heeft weggenomen, na een langdurig ziek zijn, mijn innig geliefde, zeer zorgzame tweelingzus in de leeftijd van 88 jaar. Middelburg A. J. Louwerse Dankbaar ben ik voor de jarenlange liefdevolle verzorging door de medewerkers van het extra-murale team en de medewerkers van Zorgcentrum Eben-Haëzer intern. 2 mei 2013 Briandlaan 12 4334 GP Middelburg Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op D.V. dinsdag 7 mei om 13.15 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Gapinge om 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Ter Hoogekerk. Geen bloemen Met droefheid delen wij u mee dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze lieve tante Sterke de Heere tante Anna in dit zware verlies. Neven en nichten: Fam. Louwerse-Teunissen Fam. Louwerse-Marijs Fam. Louwerse-Jobse Fam. Timmerman-Louwerse Middelburg, 2 mei 2013 Wij vernamen het droevige bericht, dat echtgenote van onze scheidsrechter Bram van Wichen op 1 mei jl. is overleden. Wij wensen Bram, zijn kinderen en kleinkinderen en de overige familieleden veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur, leden en overige scheidsrechters van de MIDZAVO-vereniging. Middelburg, 3 mei 2013 Wij melden u het heengaan van mevrouw weduwe van de heer Leen van Peperstraten geboren te Moerbeke op 5 december 1932 en overleden te Sint-Niklaas in AZ Nikolaas op dinsdag 30 april 2013. Rudy en Veronique de Moor - van Peperstraten, kinderen en kleinkinderen Allegonda f van Peperstraten Edwin en Dominique Verbiest - van Peperstraten en kinderen Els van Peperstraten haar kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Ons ma ligt opgebaard in het Uitvaartcentrum Schelfhout, Frans Van Brusselstraat 89 te Stekene, waar gelegenheid is tot groeten, op zaterdag van 18 uur tot 19 uur. De plechtige rouwdienst, gevolgd door de teraardebestelling, waartoe u vriendelijk wordt uitgenodigd, zal plaatshebben in de parochiekerk van de H. Filippus en Jacobus te Moerbeke-Koewacht, Kerkstraat, op maandag 6 mei 2013 om 11 uur. Bijeenkomst en gelegenheid tot een laatste groet in de kerk vanaf 10.40 uur met schriftelijke condoleances. Op maandag 6 mei zal Bakkerij de Moor - van Peperstraten gesloten zijn. www.begrafenissenschelfhout.be Bewonderenswaardig was zijn levenskracht Sterk was hij in zijn strijd tegen zijn ziekte Groot was zijn liefde voor zijn dierbaren Nu is hij in alle rust van ons heengegaan. Vol bewondering voor zijn persoonlijkheid en dankbaar voor alles wat hij voor ons en vele anderen heeft betekend, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht is overleden mijn lieve, zorgzame man, onze lieve vader, opa en overgrootvader echtgenoot van Johanna Klink 7 mei 1927 12 mei 2013 Jo Bal-Klink Rinus en Janet Jan en Angelique, Ma Jolanda en Ronald, JasperRobin, Nikki Marja en Henk Bianca en Daan, Stan, Eva Maroesja en Tom, Marisa, Thijs René en Ilse Jeroen Sander Haverstraat 31 4311 CN Bruinisse De herdenkingsdienst zal woensdag 8 mei om 13.15 uur gehouden worden in het Stiltecentrum van zorgcentrum "In 't Opper", Dokter de Kockstraat 13 te Bruinisse. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 14.15 uur plaatshebben op begraafplaats "Molenhof" aan de Molenweg te Bruinisse. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Stiltecentrum. Na een laatste moeilijke periode in zijn leven hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager en oom echtgenoot van Jo Bal-Klink Familie Klink Bruinisse, 2 mei 2013 Lieve Gerrit Rust nu maar, het is goed Ons whippetmeisje Kelly en ik missen je warmte en je knuffels maar het is goed ga maar rust maar. Alleen God weet hoeveel ik je mis Je liefhebbende vrouw Bianca Na vele moeizame jaren is overleden onze broer, zwager en oom Gerrit Meedendorp Wij wensen Bianca, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Fam. Meedendorp Sint Maarten in de Groe Goes Correspondentie adres: Bianca Meedendorp-van den Broeke De Spinne 55 4463CZ Goes Omdat wij dankbaar zijn voor al haar zorgen gedurende een lang leven, zijn wij verdrietig dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en overoma weduwe van Hermanus Hendrik Jacobus Steinmeier •29 juli 1916 12 mei 2013 's-Heer Arendskerke: Herman Steinmeier Sien Steinmeier - de Vries Goes: Peter Steinmeier Hannie Steinmeier - den Herder 's-Heer Abtskerke: Hennie Steinmeier Ina Steinmeier - Mol Hansweert: Yvonne Scheepers - Steinmeier Leo Scheepers Correspondentiead res Ploegstraat 12 4444 AJ 's-Heer Abtskerke Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van Zorgcentrum Ceder hof voor de liefdevolle verzorging. Onze moeder, oma en overoma is opgebaard op haar eigen kamer kamer 4 in Zorgcentrum Cederhof, Cederlaan 9 te Kapelle. Dinsdag 7 mei is er van 18.30 tot 19.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden woensdag 8 mei om 12.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Samenkomst in het crematorium om 11.50 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. We zullen je missen, je blijft in onze herinnering. Marja en Adrie Ramon, Janine Han en Karin Christina en Danny Ruben, Rebecca en Kevin Herwin en Ankie Lloyd, Levy René en Chantal Milou t, Sanne Jeanne en Jacco Denise, Cecilia Mirjam en Arthur Lotte Monique en René Richard en Angelique Daan Timothy en Fenna Leslie en Shirin Pascal

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 109