akkoord r 1 en marine OPENLUCHTVOORSTELLINC complete woningstoffering erkende schilder Bluesharp speler Steve Baker geeft les in Bax-shop 24 SCHOUWEN-DUIVELAND voor ga je naar Laat uw huis weer stralen Neem contact op met de aaiy.EirfiNPS MECJQEL'MCIIS Wilgenstraat 1 Dreef 14 Oosterland Bruinisse Tel: 0111 641213 Tel: 0111 484012 www.duivelandsmeubelhuis.nl en maak kans op 1000,- retour! met Panda Watermensen in wel Bij beschikking van de Kanton rechter d.d. 11 april 2013 is mevr. C. Koelewijn, geboren op 2-4-1995, wonende te 4331 NE Middelburg, Domburgs schuit- vlot 14, onder curatele gesteld met benoeming van mr. B. Kwakkenbos, kantoorhoudende te 4481 AW Kloetinge, Juliana- straat 2 tot curator. Wesdorp Schilders- en afwerkingsbedrijf Korte Achterweg 10 4307 AK Oosterland Tel. 0111-641551 - www.wesdorp-schilders.nl Schildersbedrijf Gebr. Koster BV Deltastraat 41 4301 RC Zierikzee Tel. 0111-412567 - www.kosterco.nl door Joeri Wisse DEN OSSE - De gemeente Schou- wen-Duiveland heeft overeenstem ming bereikt met Herman Klaassen en Defensie over de nieuwe lig plaats van duikschip de Panda en twee schepen van de marine. Als alles volgens planning ver loopt, kunnen de drie schepen vanaf juli terecht in de haven van Den Osse. Aan de strekdam waar al rondvaartboten en sport vissers liggen, is ruimte voor een nieuwe steiger. De Panda en de twee schepen van de defen- sie-duikgroep lagen jarenlang in de haven van Scharendijke. „Bij de privatisering van de haven heb ben we met de gemeenteraad afge sproken dat wij een inspannings verplichting hebben om een nieu we ligplaats in één van de havens in de Grevelingen te vinden", zegt wethouder Wim Stouten. Daar is met het voorstel om een steiger in de haven van Den Osse aan te leggen, invulling aan gege ven. De steiger kost, inclusief aan leg van krachtstroom en water, zo'n twee ton. De gemeente be taalt deze kosten, maar door de ha vengelden worden die terugver diend. Overigens gelden voor de marine en de Panda reguliere ha ventarieven. Wel werkt de ge meente met langdurige contrac ten. Zo moet Herman Klaassen, ei genaar van de Panda, voor vijftien jaar tekenen. Defensie werkt niet met zulke lange contracten, maar de gemeente krijgt wel op papier dat de marine de intentie heeft om de komende vijftien jaar ge bruik te maken van de steiger. Klaassen is blij dat hij na een lan ge tijd van onzekerheid duidelijk heid over de toekomst heeft. Hij is echter wel teleurgesteld in de gang van zaken. Zo stond de ge meente volgens hem niet open voor alternatieven die hij aan droeg. De Panda ligt nu tijdelijk aan de loswal bij Brouwershaven. Als het aan Klaassen ligt, zou hij daar -net als hij in Scharendijke deed- zeven maanden per jaar wil len liggen. Die optie was volgens hem bij de gemeente niet be spreekbaar. GOES - Een van meest virtuose be spelers van de bluesharp, Steve Ba ker, geeft woensdag 8 mei een workshop in Bax-shop in Goes. Bluesharpspelers kunnen dan tus sen 19.00 en 21.00 uur gratis hun licht op komen steken over onder meer ademtechniek, de tongslag, blues basics en toonvorming. De bluesharp is een mondharmoni ca. De Bax shop zit aan de Olym- piastraat in Goes. uw erkende schilder f/g11 kwaUtert- glaszetter behanger l_ Schildersbedrijf Ad de Wit Boumanstraat 12 4306 CR Nieuwerkerk Tel. 0111 -641555 - www.addewit.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 54