üvsr tednn 38 Ifamilieberichten mensenlinq.nl Rian van Wichen-Gabriëls echtgenote van Bram van Wichen Joyce Muilenburg-de Ruiter Lieve oma Dignus Jan Hartoog Dick Hartoog Pieternella Buijs-Vader Lena Cornelia Beun-Nagtegaal Drs. Tjerk Herbert de Jong donderdag 2 mei 2013 NMP Denk aan mij terug, maar niet in de dagen van pijn en verdriet. Denk aan mij terug in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Woensdag is veel te vroeg van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, oma, dochter, zus, schoonzus en tante Roosendaal, 18 september 1953 Oost-Souburg: Heinkenszand: t Goes, 1 mei 2013 Bram van Wichen Jacquelien en Alex de Haan-van Wichen Kirsten en Björn Oost-Souburg: Evelien en Michael Vermaat-van Wichen Damian en Cloë Roosendaal: Toon en Anny t Gabriëls Roosendaal: Cor en Lia Gabriëls-Verdoes Jeroen en Bas Prins Hendrikstraat 23 4388 KL Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 6 mei van 19.00 tot 19.30 uur in het rouwcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 7 mei om 12.30 uur in kerk De Open Haven, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te ontmoeten in De Ark, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg (naast de kerk). Wij wensen Marco, Jona, Anne en verdere familie veel steun, liefde en kracht toe na het overlijden van Leiding en Judoka's Judoklassen Sportschool Geelhoed en bestuur Stichting Judo Zeeland "Je deed alles voor ons." Kirsten "Ik zal je grappen missen." Damian "Voor altijd in mijn hart." Björn "Je stond altijd klaar voor ons." Cloë Dikke kusjes van ons V D' eenvoudigen wil God steeds gadeslaan. Diep bedroefd geven wij u kennis dat, na een korte, ernstige ziekte, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve broer, zwager, oom en oud-oom Dick in de leeftijd van 62 jaar. leder die hem kende weet welke speciale plaats hij bij ons innam. Yerseke: Jan Hartoog Janneke Hartoog-Neels Bruinisse: Lieneke Bosman-Hartoog RinuS Bosman (in liefdevolle herinnering) Bruinisse: Chris Hartoog Ada Hartoog-Minnaard (Achter) neven en nichten 30 april 2013. Correspondentieadres: Hartoogstraat 3 4401 GA Yerseke De rouwdienst wordt D.V. zaterdag 4 mei om 10.00 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in genoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig, maar met diep respect voor de strijd die hij heeft geleverd om bij ons te kunnen blijven, is na een ernstige ziekte veel te voeg overleden, onze bijzondere oom Vol bewondering en dankbaarheid zien we terug op de jarenlange liefdevolle verzorging door Jan en Janneke Kees en Lianne William en Linet Leony en Lowie Ludy en Andre Jan en Tanja Diana en Mare Lenny en Wim Iwan Collin en Madeion li-' Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, moeten wij u tot ons verdriet mededelen dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Nell - Oost en West Souburg, 26 september 1922 Oost-Souburg, 29 april 2013 Oost-Souburg: Pieter Buijs Vlissingen: Will Prior-Buijs Salvador Prior Sylvie en Arnt Alex Nadine Jordi en Wendy Evy Romy Noa Anke Both-Buijs Bas Both Middelburg: Correspondentieadres: Dhr. P. Buijs Dongestraat 1 4388 VJ Oost-Souburg De begrafenisplechtigheid zal in besloten familiekring plaatsvinden. De eik is geveld. Dankbaar voor het leven, dat wij in goede en slechte tijden met elkaar mochten delen, geven wij met droefheid kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma, overgrootmoeder en betovergrootmoeder sinds 15 juni 1962 weduwe yan Jan Beun in de hoge ouderdom van 103 jaar. J.S. Kooning-Beun J.H.A. Kooning, in herinnering J.B. Beun G. Beun-Beeke Kleinkinderen, achterkleinkinderen en achterachterkleinkinderen Goes, 25 april 2013 Onze dank gaat uit naar de huisarts, dokter van der Werff en het personeel van zorgcentrum 'Randhof' voor de zeer goede verzorging. Correspondentieadres: De Spinne 14463 CX Goes De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden op woensdag 1 mei. Verdrietig defen wij u mede dat op de hoge feeftijd van 93jaar, in zijn eigen woning, overleden is onze bijzondere vader en schoonvader, onze befangsteffende grootvader en trotse overgrootvader SujjricCus Henicus ifermanüfes "Opa Tiep" geduwd met (jonnie idermanides - Klappenburg f K fevers derde 13 november 1919 Vfissingen 26 aprii20i3 Tim 'idermanides en Esther Vendrid Anoud Stephen Lisa J°V 'Marfous Tené Jens idoortje Aude en Tep idermanides 'Kruid idandie Tas Cjuust (jonnede 'Arthur Victor Correspondentieadres: ToufevardEvertsen 72, 4382 A(j Vfissingen T)e begrafenis heeft in besfoten dringpfaatsgevonden. Na een kort ziekbed heeft Tjerk, te midden van zijn vrouw en kinderen, moedig het leven vaarwel gezegd. Tot het laatste moment hebben wij van zijn humor mogen genieten. Voorburg 16 januari 1942 Middelburg: Middelburg 1 mei 2013 Tiny de Jong-Schlecht Jan Kerst de Jong f Middelburg: Marjan de Jong-Lu ij end ijk Amsterdam: Herbert de Jong Bo Leidschendam: Karijn de Jong en Peter Ottengraf Annaluca Jelle Senna Venlo: Allard Luijendijk de Jong Giekerk: Marijke en Lex Schade-de Jong Neven en nichten Tjerk zal in besloten kring worden gecremeerd. Correspondentieadres: M.A. de Jong-Luijendijk Herenstraat 41 4331 JS Middelburg vit

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38