Onze tip voor vandaag: Jutten langs de vloedlijn. Met de jutter van het museum Terra Maris over het strand struinen op zoek naar aanspoelsels. Van 14.00 tot 16.00 uur in Oostkapelle. Deelname: 4,00 p.p. Vooraf aanmelden via 0118 582620. Hebt u tips voor anderen? Mail het ons, naar redactie@pzc.nl KIJKEN DOEN Kom vanavond naar de Stadsschouwburg in Middelburg en geniet van de Huisvrouwen Monologen. Het is een herkenbare, maar vooral humoristische voorstelling over het leven van een doorsnee vrouw die 'alles goed wil doen' in haar carrière en gezinsleven. In de voorstelling gaan drie vrouwen met elkaar in dia loog over de invulling van hun leven. De één heeft al lang kinderen, de ander moet er nog aan beginnen en bij de derde is het nest leeg. Tijdens de voorstelling krijg je een inkijkje in hun huishouden. Maar achter alle hectiek ligt de centrale vraag: wat willen de vrouwen met hun leven en wat is er uitgekomen van hun verwachtingen? Sylvia Witteman, columniste bij de Volkskrant en het tijdschrift Jan, schreef de Huisvrouwen Monologen. De voorstelling begint om 20.00 uur en kost €25,00. Scène uit 'De Huisvrouwenmonologen' Palets in brand steken is zonde, je kunt er ook crea tief mee aan de slag. We brengen steeds meer tijd buitenshuis door en de tui nen worden zomerklaar gemaakt. Kan uw tuin nog wel een eyecatcher gebruiken? Met een paar oude palets kun je heel veel leuke dingen doen. Zet er eens een op z'n kant tegen een muur of schutting. Stop in de ruimte tussen de plakken van boven tot onder leuke plantjes en de zomer is in beeld. Of u nu een klein balkon heeft of een grote tuin: succes gegarandeerd. Nog op zoek naar originele tuinmeubelen? Stapel er dan een aantal op elkaar en u heeft een grappige tuintafel. Wel de palets even aan elkaar vastzetten natuurlijk. Han dig: zet er wieltjes onder zodat je de tafel kunt verrijden. Geef de palets een likje verf of laat ze onbehandeld. U kunt oneindig veel dingen creeëren van de palets: een bank is in een handomdraai gemaakt. Gebruik uw creati viteit en verzin zelf een tweede leven voor de palets.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 30