Sia Maria de Kam-de Looff 30 Ifamilieberichten O fTlensen inq.nl Sia de Kam - de Looff Hanny Meeuwse-van Cadsand Johanna Suzanna Meeuwse-van Cadsand Dees Weemaes maandag 29 april 2013 De Heer is mijn Herder. Psalm 23 Verdrietig, maar dankbaar voor de zeer lange tijd dat zij in ons midden was, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en 'ouwe' oma sinds 5 november 2005 weduwe van Izaak de Kam in de leeftijd van 92 jaar. Kamperland: Aart de Kam Kats: Tonny de Kam, in liefdevolle herinnering Leni de Kam-Verlinde Wissenkerke: Emiel en Sandra Alicia, Nina Kortgene: Thomas en Linda Mats Goes: Larissa en Michiel Sem Wij zijn dankbaar voor de goede verzorging die zij heeft ontvangen in zorgcentrum Cleijenborch Colijnsplaat, 27 april 2013 Correspondentieadres: Langeweg 2, 4493 PT Kamperland De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op donderdag 2 mei om 14.00 uur in het Jhr. Mr. de Casembroothuis, Alexiaplein 3 te Kamperland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kamperland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot samenzijn en condoleren in het Jhr. Mr. de Casembroothuis. Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve man Frans Clementina Albert Zéphir Buyle Bert echtgenoot van Heieen Meulblok ft 16 september 1944 f Terneuzen, 27 april 2013 Ik ben niet bang om dood te gaan, maar ik wil nog zoveel doen. Bert Ossenisse: Heieen Meulblok Dorpsstraat 2,4589 KP Ossenisse U kunt afscheid nemen van Bert in het uitvaartcentrum van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op vrijdag 3 mei van 13.15 tot 13.45 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag om 14.00 uur in de aula van genoemd crematorium. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. In plaats van bloemen graag een donatie voor het KWF, hiervoor zijn in het crematorium collectebussen aanwezig. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Iemand die zo diep in je hart zit, kun je door de dood niet verliezen. De herinnering is geboren. Het mooie blijven we herinneren en koesteren... Na alle fijne jaren die we samen met haar mochten beleven, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve ma en oma Maria Louisa Kint-de Booij Rie weduwe van Petrus Leonardus Kint ft Kloosterzande, t Sint Jansteen, 14 februari 1932 28 april 2013 Molenschot: Wim en Jacqueline Kint-Loonen Sint Jansteeri: Astrid en Paul Vervaet-Kint Niels Tessie Mandy Correspondentieadres: Aida 5,4564 ES Sint Jansteen U kunt afscheid nemen van ma en oma in het uitvaart centrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 1 mei van 18.30 tot 19.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 2 mei om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Martinus, Groenendijk 40 te Kloosterzande, waarna om 16.00 uur de crematieplechtigheid volgt in de aula van het cremato rium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Verdrietig zijn wij bij het overlijden van onze vrijwilligster Rie Kint-de Booij Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Vrijwilligsters Welfare Rode Kruis Kloosterzande Mijn genade is u genoeg 2 Cor. 12:9a Verdrietig om zijn heengaan, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, delen wij u mee dat in de Heere is ontslapen mijn lieve man, onze lieve vader, opa en overgrootvader Dirk Bijl echtgenoot van Janna Filius eerder gehuwd geweest met Fré van Rijswijk ft Vlissingen f Middelburg 9 Augustus 1919 27 April 2013 Middelburg: J. Bijl-Filius Gorinchem: Hans en Hannie Bijl Rotterdam: Kees en Christine Bijl Wellandport Canada: Annelies en Henry Homan Krimpen a/d IJssel: Dick en Martine Bijl Middelburg: Frits en Judith Bijl Klein- en achterkleinkinderen Correspondentie adres: J.J. Bijl de Bonte Koe 7 4207 AP Gorinchem De afsbheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 2 Mei 2013 om 10.30 uur in de Gereformeerde kerk, Klein Vlaanderen 75 te Middelburg. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de hal van de kerk. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden op de begraafplaats te Zwijndrecht. Geen bloemen. Wij zijn zeer dankbaar voor de liefde en zorg die hij van het team "Molenwater" in het Gasthuis mocht ontvangen. 20.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 4536 HM Terneuzen. Na een periode van afnemende gezondheid is overleden onze geliefde zus, schoonzus en tante Vlissingen: D. de Looff (in herinnering) E.P. de Looff - de Bruine Wissenkerke: J.D. de Looff (in herinnering) M.W. de Looff - Verburg Neven en nichten Met droefheid delen wij u mede dat, na een moeizame levens avond, door de HEERE is weggenomen onze zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Adriana de Marée-Kolijn sinds 24 augustus 1975 weduwe van Christiaan Cornelis de Marée in de leeftijd van 87 jaar. Terneuzen Joop en Nellie de Marée-Dieleman Ronnie en Chantal Frank Saskia en Boris Norwich (Ont. Canada): Frans en Corrie de Marée-Kamerik Frances en Derek - Celine, Stephen, Tyler Kraggenburg Kees en Leni de Marée-Verbrugge Sarike Chris Gerleen 27 april 2013 Correspondentieadres: Stuvesande 364 4532 MK Terneuzen De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op woensdag 1 mei om 14.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van verzorgingshuis Bachten Dieke, in het bijzonder afd. Scheldehof, voor de liefdevolle verzorging. Geen bloemen. I De herdenkingsdienst zal worden gehouden in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 4536 AK Terneuzen, op zaterdag 4 mei om 10.30 uur. Aansluitend is de begrafenis op de Zuiderbegraafplaats. Hierna kunt u de familie condoleren in de Opstandingskerk, waar ook gelegenheid is om elkaar te ontmoeten. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Lieve Hanny, genoeg gevochten... Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze schoonzus en tante Nisse Addy en Jan Jansen-Meeuwse Bonaire Anneke Rotterdam Niek en Daphne De LIEFDE overwint alles Na een aantal jaren geknokt te hebben tegen verschillende slopende ziektes hebben we, tot ons verdriet, terug moeten geven aan haar Schepper onze lieve zorgzame vrouw, (schoon)moeder, oma en schoondochter - Honny - echtgenote van Jacobus Michiel Meeuwse Terneuzen, 25-01-1947 Terneuzen, 27-04-2013 Terneuzen Jack Meeuwse Terneuzen Robin Meeuwse Benito, Guillermo sterdam Xiana eerMario en Jikkemine Meeuwse-Garnier Pi eter, Michiel Terneuzen Carlo Meeuwse Terneuzen Jo Meeuwse-de Zwart Schuberthof 72 4536 AN Terneuzen U kunt afscheid nemen op donderdag 2 mei van 19.30 - Op 25 april overleed onze broer en schoonbroer Wij wensen Marlies en Koos, Jos en Kathy, hun kinderen en kleinkinderen sterkte om dit verlies te dragen. Familie Weemaes Rosa - Riet - Door en Lenie - Jo - Cis - José Jan en Marie Louise

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 30