Lieve koning, Wilt u meer geld besteden aan arme landen? Ter Weel Wij hebben onze lezers ge vraagd, wat zij de aanstaan de koning en koninging toewensen. Hier vindt u wat wij ontvingen. In de krant van aanstaande woensdag plaatsen wij bo vendien de wensen voor en herinneringen aan ko ningin Beatrix, die lezers ons ook stuurden. Wonen in een van onze zorgcentra betekent koninklijk wonen in een royale, prettige, comfortabele en zorgeloze woonomgeving. De medewerkers en vrijwilligers zetten zich elke dag met passie en plezier in. 'De klant is koning' geldt dus echt bij onze verpleeg- en verzorgingshuizen! Met de modernste technieken weten we de zorg efficiënt te houden zonder concessies te doen aan warmte, aandacht, gezel ligheid en gastvrijheid. Zodat we wonen, welzijn en zorg kunnen bieden die is aangepast op uw persoonlijke wensen en behoeften! Wilt u meer informatie? Bel 0900 - 22 UU 88 0 (lokaal tarief) of zie www.terweel.nl. Locaties: Goes, Krabbendijke, Yerseke, Hansweert en Kruiningen. ZORGGROEP Wense an lezers Beste aanstaande koning Willem Alexander en koningin Maxima. Het zal je maar gebeuren: geboren worden en kroonprins zijn. En als Argen tijnse verliefd worden op de kroonprins van Nederland. En dan nu de kroning in aantocht. Wat een taken, wat een voorbeeldstellin gen, wat een uitdagingen. Hoe behoud je je privéleven door dit alles heen.... Het lijkt me niet gemakkelijk in uw schoenen (en mantel) te staan. Het onlangs gehouden interview gaf mij het gevoel en de hoop dat u er iets goeds van wil maken. Ik wens u toe uw taken met voldoening te kunnen uitvoeren. Met empathie voor mens, dier en milieu. Met streven naar welzijn in de volle betekenis als uitgangs punt. Het mooier maken van de aarde, waarop wij leven met ons allen, zodat we iets beters door te geven hebben aan onze kinderen. En niet doorgaan met van hen te lenen, wat eigenlijk stelen is omdat we het niet meer terug kunnen geven. Een stem geven aan stemlozen. Het heet crisis te zijn. Less kan more zijn, als less maar niet too less is. Voor sommi ge mensen en dieren is het too less. Graag wil ik u vragen ofuuw invloed aan wilt Mijn wens voor Willem Alexan der is: Dat hij naast het koning schap en vaderzijn en welke plichten hij nog meer zal hebben af en toe tijd neemt voor stilte. Voor zomaar in zijn eentje niksdoen. En dan bedoel ik niet de ontspanning van tv kijken, sporten of een boek lezen. Nee, dan bedoel ik niks doen, stilte. Op zijn rug in het gras liggen en kijken naar de wolken. Of uit het raam staren, kijkend naar bomen die bewegen in de wind. Om zo te voelen dat alles met alles ver bonden is en dat hij daar deel van uit maakt. Om dankbaarheid te voelen voor het won der van de natuur die ons omringt. En om daarna met respect voor al wat en wie er op zijn weg komt zijn leven weer op te pakken. Lieke Bosveld, Zierikzee ij wensen u een fijn konings schap van Tim/Izaak/Thomas Algemene Basisschool, Middelburg, groep 5C:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 78