oor 48 Ifamilieberichten i1i9nseniinq.ni Adriana-Cornelia de Visser-Houterman Cor Wieland Alphons René van Hooije Fons Gideon Meeuse Adri Taalman Martha Louise Lampe-van Damme Janneke den Besten Ditsy den Besten De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde webs'w U|tvaartverzorqi zaterdag 27 april 2013 Voor uw vriendschap tijdens haar leven en de vele blijken van medeleven die wij zowel schriftelijk als persoonlijk mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en omi zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, april 2013 Het is onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor het overweldigende aantal blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze pa, opa, overgroot-opa en vriend Bij deze betuigen wij aan allen onze welgemeende en hartelijke dank. kinderen, kleinkinderen, achterkleinkind en vriendin Zuiddorpe, april 2013 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van Nonkel Fons zeggen wij u hartelijk dank. Koewacht april 2013 Georgette en Peter Neven en nichten Het medeleven dat u betoond hebt na het overlijden van mijn lieve, zorgzame man, onze vader, schoonvader en opa hebben wij zeer gewaardeerd. Wij betuigen u onze oprechte dank voor uw kaarten, bloemen of aanwezigheid bij de crematieplechtigheid. S. Meeuse-Boom Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, april 2013 Het heeft ons goed gedaan dat zovelen met ons hebben meegeleefd na het overlijden van onze lieve moeder en oma cYVlaatf& clVljA-fuuj.ti- C/Kaei& Wij willen u hiervoor hartelijk bedanken. Kinderen en kleinkinderen Biggekerke, april 2013 Voor de vele blijken van medeleven en deelneming, welke wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de crematie van onze moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Suus Bode-van Kerkfort zijn wij u allen zeer dankbaar. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Een kaart, een woord, een brief, een handdruk of een ander gebaar hebben ons goed gedaan bij het verlies van mijn zorgzame man, onze pa en opa Gerard Hemelaar M. Hemelaar-Maas Kinderen en kleinkinderen Kloosterzande, april 2013 Voor al uw blijken van medeleven en de steun die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa willen wij u allen hartelijk bedanken. Het heeft ons moed gegeven om verder te gaan. Ursula Taalman-Jordan Martin en Edda, Vivien, Martin St. Jansteen, april 2013 Voor alle blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze vader, grootvader en overgrootvader Adrianus Drost willen wij u hartelijk danken. Speciaal willen wij hier nog de verplegenden en verzorgenden van het verzorgingshuis Swerf-Rust bedanken voor de intensieve zorg die zij met toewijding en liefde aan hem hebben verleend. de kinderen en (achter) kleinkinderen Middelburg, april 2013 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van Zeggen wij u hartelijk dank. Een speciaal woord van dank aan de mantel- en thuiszorg. J. B. van Opdurp, executeur - testamentair Familie van Damme Sluis, april 2013 Dankbaar en ontroerd kunnen we terugkijken op een goede viering bij het afscheid van Lucien van de Veire Onze dank voor zoveel welgemeende betuigingen van sympathie voor zijn leven. Het heeft ons goed gedaan. Rita van de Veire-Boerjan kinderen en kleinkinderen Braakmanlaan 8 4521 AA Biervliet Voor de vele blijken van medeleven en deelneming, welke wij mochten ondervinden na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Piet Sponselee willen wij u van harte danken. Tini Sponselee-Sey Gert en Inge Sponselee Ricardo, Sabine en Fabio UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon (0118) 62 33 59 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Zusterstraat 12, 4331 KJ Middelburg I. Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vc

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 48