Jan Filius Marie Filius-de Looff <1 fHensenlinq.nl familieberichten I 47 Maria Neeltje Steketee - van de Wege Joost Tevel Voor uw medeleven en belangstelling in welke vorm dan ook aan ons betoond, na het overlijden van onze lieve vader, opa en overopa en onze lieve moeder, oma en overoma willen wij u hartelijk bedanken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, april 2013 Kees van der Weele Cornelia Adriana de Feijter - Dees Henk Brakman Sam Duvekot zaterdag 27 april 2013 Het heeft ons goed gedaan, dat zovelen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, oma en omi Dit heeft ons veel steun gegeven. Hiervoor onze hartelijke dank. Marga en Rein Geerviiet-Steketee Corry en Jack de Graaf-Steketee Langs deze weg betuigen wij onze oprechte dank voor de aanwezigheid van zovelen bij de crematie van onze lieve vader, schoonvader, opa en overgroot opa Alsmede de persoonlijke en schriftelijke belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden. In hem verloren wij een warm en sociaal bewogen mens maar het heeft ons bijzonder gesterkt, dat velen hem dierbaar waren en dat u zich zo betrokken voelde bij dit grote verlies. Moge hij nog lang in onze herinnering blijven voordeven. Namens kinderen, klein- en achterkleinkinderen Koudekerke, april 2013 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van Pietie Meerman Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Familie Meerman en De Ridder Nieuw- en Sint joosland, 27 april 2013 Klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, april 2013 Dit sterven is zo moeilijk te verwerken, zijn leven was ons zoveel waard. Het was een grote steun en troost voor ons zovele, vaak persoonlijke en hartverwarmende blijken van deelneming en medeleven te ontvangen na het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve vader, opa en opi Ook is het fijn te weten dat wij zovele vrienden hebben, die deze moeilijke tijd met ons hebben willen delen. Onze oprechte dank voor alles. C.A. van der Weele-Wage Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Zierikzee, april 2013 Voor de getoonde belangstelling en blijken van medeleven bij het overlijden van onze vader, mijn zoon, onze broer, zwager en oom Leendert Theodoor Vogelaar willen we iedereen hartelijk bedanken. Familie Vogelaar-van Maldegem Krabbendijke, april 2013 Veel fijne herinneringen verzachten onze smart voorgoed uit ons midden voor altijd in ons hart Voor de blijken van belangstelling van medeleven, die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader, opa en overgrootvader Pieter Kortckaas zeggen wij u hartelijk dank. J.P. Kortekaas-Louws kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Verdriet zal overgaan in heimwee naar een mooie tijd met veel goede herinneringen en heimwee naar een geliefde vrouw Tonya van de Kop Voor de hartverwarmende belangstelling, de bloemen, de vele kaarten en brieven, telefoontjes, het bezoek tijdens haar ziekte en na het overlijden van Tonya wi! ik u oprecht bedanken. Het heeft mij veel goed gedaan te mogen ervaren dat zij zo geliefd was. Uit aller naam, Anna Slijper Zwijndrecht, april 2013 In ons verdriet om het heengaan van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder mochten wij u hartelijk medeleven ondervinden. Wij betuigen u daarvoor onze oprechte dank. Terneuzen, april 2013 Kinderen en kleinkinderen Daar het niet mogelijk is u allen te bedanken, betuig ik u, mede namens mijn kinderen, langs deze weg onze oprechte erkentelijkheid voor de blijken van belangstelling na het onverwachte overlijden van mijn lieve man en onze vader Het heeft de kinderen en mij bijzonder gesterkt en getroost, dat u zich allen zo betrokken voelde bij dit grote verlies. Moge hij lang in ons aller herinnering blijven voortleven. Lia Brakman-van Schilt Anton Brakman Adriën Brakman De overweldigende belangstelling en deelneming welke u ons heeft betoond na het overlijden van mijn lieve man, onze sterke vader en vrolijke opa hebben ons diep getroffen. Wij zijn dankbaar voor de steun en troost die u ons gegeven heeft. Annie Duvekot - van Riel Kinderen en kleinkinderen Goes, april 2013 nieuw adres: Vredehoflaan 646 4382 CK Vlissingen april 2013 Oostburg, april 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 47