-lr- 46 Ifamilieberichten IHensenlinq.nl Elly Wielemaker ELLY Elly Wielemaker Elly Wielemaker-Lievense Elly Wielemaker Elly Elly Wielemaker Elly Wielemaker Gé ten Broeke Anton Meerman Jan den Engelsman Rie Janse - de Bad Jan van de Waeter Willem Mijnsbergen Maria Koppejan-Maljaars Janis Dingenis Kousemaker Theo van Driessche zaterdag 27 april 2013 Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van onze lieve vriendin Wij wensen Henk, kinderen en familie heel veel kracht en sterkte toe. Westkapelle Wim en Corrie Brenda en Marcel Bastiaan Nadien Rens en Malou Westkapelle, 25 april 2013 Veel te vroeg is totaal onverwacht overleden Wij wensen Henk Iris, Timo en Zoë Valerie en Bart Yasmin en verdere familie veel sterkte toe. Westkapelle: Plona Jojanneke en Thijs Puck Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van onze lieve buurvrouw, zij stond altijd voor ons klaar Jordy, Marianne en Dion Met ontsteltenis namen wij kennis van het overlijden van onze gewaardeerde medewerkster Elly was in dienst van ons bedrijf als postbezorgster in Westkapelle. Wij verliezen in haar een zeer plezierige collega. Wij wensen Henk en de kinderen veel sterkte toe bij het dragen van dit grote verlies. Management en medewerkers PostNL Middelburg Ons bereikte het droevige bericht, dat de echtgenote van ons lid Henk en moeder van ons jeugdlid Yasmin plotseling is overleden. We wensen Henk, Iris, Valerie en Yasmin en verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur en leden van W de Noormannen Wij zijn erg bedroefd door het plotseling overlijden van echtgenote van onze fiets vriend Henk. Wij wensen Henk, de kinderen en familie veel sterkte toe. Toerfietsclub "Onder d'n toren" Verbijsterd zijn wij door het onverwachte overlijden van de echtgenote van onze teamgenoot Henk. We wensen Henk en verdere familie veel sterkte toe. 45+ team W de Noormannen Geschrokken en bedroefd zijn wij door het plotseling overlijden van Wij wensen ons teamgenootje Yasmin en familie veel sterkte toe. Westkapelle: Team en begeleiders Noormannen B1M Aan het water met mijn honden Heb ik vaak mijn rust hervonden Een laatste groet nog bij de zee Dag lieve Pap. Dag lieve Gé. Het besef dat onze lieve Gé er niet meer is dringt langzaam tot ons door. Uw steun en medeleven in deze moeilijke tijd hebben wij zeer gewaardeerd. Bij deze willen wij u hiervoor hartelijk danken. H.C. ten Broeke - Verhagen Helga Busking - ten Broeke Pirn Busking Mar ten Broeke Kleinkinderen en achterkleinkind Vlissingen, april 2013 f H Een hand... een woord... een kaart het doet zo goed als je iemand missen moet. Ik wil iedereen bedanken voor het medeleven na het overlijden van mijn lieve man, vader en opa L. Meerman - v.d. Heijdt kinderen en kleinkinderen Vlissingen, april 2013 Het gemis zal altijd blijven, maar voor de hartelijke blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve vader, schoonvader, onze opa en overgrootopa betuigen wij u onze oprechte dank. Riet en Tonnie Hendrikse-den Engelsman Karin Hendrikse en Sander van Gelderen Lisanne, Jesper Middelburg, april 2013 Wij danken u voor uw medeleven na het overlijden van onze moeder en oma Het heeft ons goedgedaan. Wij proberen verder te leven met de herinnering aan een fijn en goed mens. Eugène en Karin Monique en Ko Nicolette en André en de kleinkinderen Bedankt voor een stil gebed voor die stille omarming voor die troostende ivoorden gesproken of geschreven Bedankt voor de handdruk wanneer woorden bleven steken voor alle gebaren van liefde en vriendschap Het doet ons goed, dat zoveel mensen met ons meevoelden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, vader en schoonvader Aangezien het ons onmogelijk is u allen daarvoor persoonlijk te bedanken, betuigen wij u op deze wijze hiervoor onze oprechte dank. Lucie van de Waeter-Marteijn Miranda en Jan-Paul Groede, april 2013 Zo stil Hoewel ik je nog iedere dag mis En waar je nu ook zijn mag Echt het is helder dat stilte nu jouw vriend geworden is. Door de hoeveelheid bewijzen van deelneming die wij mochten ontvangen van onze pa en opa kan ik in eerste instantie niets anders doen dan op deze wijze bedanken. Het heeft mijn gezin en mij heel erg goed gedaan te merken dat hij zo geliefd was. Ad Mijnsbergen Goes, april 2013 Dankbetuiging Voor uw warme belangstelling en medeleven tijdens de jaren van ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn innig geliefde vrouw, onze moeder en (over)oma zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons erg goed gedaan. J. Koppejan Kinderen en (achter) kleinkinderen. Oostkapelle, april 2013 Mede namens onze kinderen en kleinkinderen wil ik u hartelijk bedanken voor de vele blijken van meeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van Omdat we zoveel kaarten, mailtjes en telefoontjes gehad hebben is het niet mogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Maar weet dat we het zeer gewaardeerd hebben. Nel Kousemaker-Simons Breskens, april 2013 Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa. De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Marja van Driessche Roelands Kinderen en kleinkinderen Lamswaarde april 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 46