t Aloysius van den Bergen MV1 Maria Gertrudis Wilhelmina Roozen-Houben Betty Rossingh - Pellikaan fld riaan Moerman fld rie Moerman Adrie Moerman Wij bidden dat God je zal omgeven met zijn liefde Diepbedroefd berichten wij u dat, na de ontvangst van de Ziekenzegen, in 'De Blaauwe Hoeve' is overleden, mijn goede dierbare man, onze zorgzame vader, schoonvader en lieve opa echtgenoot van Prudentia Anna de Rooy in de leeftijd van 82 jaar. StoppeldijkveerPrudens van den Bergen-de Rooy Goes Anneke en Gerard Hermans-van den Bergen Sebastiaan en Griet Deborah en Mark Suzanne en Ronald StoppeldijkveerFons van den Bergen Vogelwaarde Paul van den Bergen en Sonja Blansjaar Aafke, Fleur Zuiddorpe Caroline en Rob van de Walle-van den Bergen Evita en Roel en dochters Femke en Joey en dochter Kevin, Doortje Kloosterzande Laurent van den Bergen St. Jansteen Charlotte en Ronnie van Waes-van den Bergen Vincent, Daniël, Eva, Louisa Terneuzen Benedicte en Erik van der Peijl-van den Bergen Merel Philip van den Bergen - in liefdevolle herinnering - 26 april 2013 Stoppeldijkveer 8 4543 NP Zaamslag De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 2 mei om 10.30 uur in de parochiekerk H.H. Petrus en Paulus, Kerkstraat 15 te Boschkapelle (Vogelwaarde) waarna aansluitend de begrafenis volgt op de R.K. Begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in het Dorpscentrum, Populierenstraat 41 te Vogelwaarde. Woensdag 1 mei is er van 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid van Wies te nemen in familiekamer 2, Blaauwe Hofke 90 te Hulst. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. We zijn zeer dankbaar voor alle liefde en zorg die hij al die jaren van velen mocht ontvangen en in het bijzonder van het team van Truffinoweg 240 van 'De Blaauwe Hoeve'. Historische Scheepswerf C.A, Meerman a Bedroefd nemen wij kennis van het overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerker en vrijwilliger Kees Dieleman Besturen, medewerkers en vrijwilligers van Stichting Behoud Hoogaars en Stichting Historische Scheepswerf C.A. Meerman Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Kees Dieleman Wij verliezen in hem een zeer gewaardeerd medewerker. Wij wensen zijn vrouw Leny, kinderen en kleinkinderen veel troost en sterkte toe in deze moeilijke periode. Namens het bestuur van de stichting Behoud Loodsensteiger Vlissingen Jan Mastenbroek, voorzitter M.van Ravesteijn, secretaris Op 24 april 2013 overleed onze dierbare vriend Fred Weemaes Echtgenoot van Marieke Weemaes-de Witte Fred was een vriend uit duizenden. We zullen hem enorm missen. Frans en Marleen, Willy en Elly, Rudy en Sheila, Paul en Els, Paul en Thea, Jos en Marian, Jo en Maria Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Toon Hermans Na alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve papa, opa en overgroot-opa Desiré Joseph Maria Weemaes Dees weduwnaar van Martha Louisa Maria Weemaes-Broeckaert eerder weduwnaar van Anna Mathilda Borm Hij overleed in de leeftijd van 92 jaar. Spijkenisse: Marlies en Koos Schiereck-Weemaes Bas en Sandra, Maud, 9? Sander en Simone, Elise Joep en Sabine V Gooramadda (Aus): Jos en Kathy Weemaes Anneke en Werner Joleen en Deon Familie Weemaes Familie Borm Familie Broeckaert 25 april 2013 Blaauwe Hofke 63, Hulst Correspondentieadres: Thetfordstraat 176, 3203 LJ Spijkenisse U kunt afscheid nemen in familiekamer 1 van DELA, locatie "De Blaauwe Hoeve", Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op woensdag 1 mei van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 2 mei om 11.00 uur in de kapel van "De Blaauwe Hoeve", Truffinoweg 2 te Hulst, waarna om 13.00 uur de crematie plechtigheid volgt in de aula van crematorium, Bellamy- straat 28c te Terneuzen. Na afloop van de uitvaartdienst is er gelegenheid tot condoleren in de kapel. Met verdriet en grote dankbaarheid nemen wij afscheid van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Gerdo weduwe van Jan Roozen 27 juni 1926 te Asten 22 april 2013 te Terneuzen Peter-Paul en Marion Roozen-Debbaut Mich iel en Marjolijn Tineke en Joost Armin Gertrud Roozen Jean-Pierre Frederick Marc Michaël en Frieda Roozen-de Dobbelaere Thomas Sophie Rachel Jos en Marleen Roozen-Lans Antoine en Esther Lola Daniël Rémy en Myrthe Correspondentieadres: Lange Wolstraat 109 4524 CA Sluis Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus en schoonzus Willie Idzerda-Koster Er valt weer een lege plaats in onze familie maar wij koesteren de herinnering aan haar. Zierikzee: Leen Koster Sien'Koster-Visser Hein Koster Corrie Koster-van Dongen t Jaap Koster Truus Koster-Vleeshouwer t Marga Duits Neven en nichten Op 20 oktober overleed mijn vader Jan Rossingh. Bizar en onverwacht heb ik nu ook afscheid moeten nemen van mijn lieve moeder Groningen, 25 oktober 1950 t Vlissingen, 24 april 2013 Zwolle: Charles Rossingh Correspondentieadres: Wismarstraat 93, 8017 VA Zwolle De crematieplechtigheid vindt plaats op woensdag 1 mei om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Na afloop van de plechtigheid kunt u mij condoleren. Een leven vol arbeid Met liefde en verdriet Ik ging u hier verlaten Treur om mijn heengaan niet Ik ging niet meer naar de kerk Maar geloofde wel in God Heb gepoogd hier goed te leven Zeker naar Zijn groots gebod Het is de naastenliefde Denk daar in Godsnaam aan Zij die dit eerlijk geven Kunnen rustig sterven gaan Met grote droefheid geven wij u kennis van het overlijden van ons aller geliefde man, pa, opa en grootopa echtgenoot van Tiny Traas Nieuwdorp, 15 juni 1925 t 's-Heer Arendskerke, 25 april 2013 Hij was ons allen zeer dierbaar. s-Heer Arendskerke: M.G. Moerman Nisse: Nico Moerman en Nel de Roo Breda: Tineke Utrecht: Anke S? en Alexandros Terneuzen: Anne Marie en Jan de Ruijter-Moerman Arnhem: Lennard en Elianne Mirre, Joppe, Berit Maastricht: Anniek en Edward Mats, Jolie Rotterdam: Lisca en Philip Arendstraat 17, 4458 AN 's-Heer Arendskerke De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op woensdag 1 mei om 13.00 uur in de Petruskerk, Torenring te 's-Heer Arendskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Eindewege. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis Heer Arendhuis, Torenring 46 te 's-Heer Arendskerke. 24 april 2013 Met verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zwager Johan en Corry Traas-Nieuwdorp Lauran (in Herinnering) Baarland, 25 april 2013 Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze geliefde zwager en oom Koos Reinders-Traas Marco en Ivette Marcel en Monique

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 45