ff Fons en Lucy Steijaert-Kerckhaert Corrie Rouw - Vriend Pieter Minnaard Sr. Sinds 12 augustus 2012 weduwnaar van Marie Minnaard Frank Jeannette Helena Cornelia Berre voets-Pik Jeannette Helena Cornelia Pik Jan Jakobus Weststrate weduwnaar van Maatje de Bat Aagje van Oord - Vermeer Adriaan Bimmel Voor al die mooie kaarten en uw persoonlijke gelukwens met mijn 80ste verjaardag zeg ik u hartelijk dank Het was erg gezellig!! Wij zijn getrouwd Wisse JC\\r-cxv\c^c\ 'Hoo0este0e^ Breedsendijk 16, 4401 BD^e^seke Wij danken eenieder die ons schriftelijk of mondeling hebben gefeliciteerd met ons gouden huwelijksjubileum Cantecleerplein 18 Nieuw-Namen Het zijn de namen die ik nooit vergeet. De tijd die ik mij nog herinner. Ik schilderde het leven. Dankbaar voorde vrijheid die ik kreeg, neemt de zee mij nu met zich mee... Verdrietig, maar ook dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u kennis dat dinsdag 23 april is overleden onze lieve vader, groot- en overgrootvader Op de gezegende leeftijd van 89 jaar. Mariam Mary en John Anneke Sofie Jacob Bouke t Sybren en Leanne Betty Danny en Sabrina Isabella Lucca Pieter en Marijke Onze welgemeende dank gaat uit naar de verpleging van Allévo zorgcentrum "Borrendamme" voor de goede en liefdevolle verzorging die jullie aan onze vader hebben gegeven. Allévo zorgcentrum Borrendamme Correspondentieadres: Vlakestraat 4 4301 XK Zierikzee De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Er is gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in de Groene zaal van Allévo zorgcentrum "Borrendamme", Scheldestraat 2 te Zierikzee. Donderdag 2 mei van 15.00 uur tot 15.30 uur. Ik ben moe van deze lange reis. Al wat ik vraag is een rustige slaap en dromen van hen die ik liefheb. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, delen wij u met verdriet in ons hart mede dat is overleden mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder en onze trotse oma Jeannette 27 februari 1950 Goes 17 april 2013 Rinus Berrevoets Edwin en Tessa Nova Finn De begrafenis heeft in kleine familiekring plaatsgevonden. Veel dankbaarheid en waardering gaat uit naar alle medewerkers van hospice 'Het Clarahofje' te Goes voor de liefdevolle zorg en begeleiding aan onze Jeannette. Correspondentieadres: Etty Hillesumlaan 7 4481 DE Kloetinge Met grote bewondering voor haar kracht, moed en levenslust hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve dochter, onze lieve zus, schoonzus en tante echtgenote van Rinus Berrevoets 27 februari 1950 Goes 17 april 2013 Lenie Pik-Visser Klaas Pik, in liefdevolle herinnering Jankees Pik Jeanne Pik-Machielse Mariëtte de Dreu-Pik Rien de Dreu Irene Pik, in liefdevolle herinnering Paula Langenberg-Pik Daan Langenberg Nichten en neven Tot onze diepe droefheid geven wij u kennis dat, na een korte periode van afnemende krachten, door de Heere van onze zijde is weggenomen onze geliefde, zeer zorgzame vader en opa in de leeftijd van 86 jaar. 's-Gravenpolder: Hans Weststrate Marleen Weststrate-van Zweden Jaco en Miranda Janine Kruiningen: Jaap Weststrate Netta Weststrate-van Iwaarden Matilda en Marco Sjaak en Carolien Janita Oostdijk: Zephrien de Wilde-Weststrate Harold de Wilde Marjon en Gertjan Julian en Jacomien Maurice 26 april 2013 Correspondentieadres: Lavendeldijk 10,4415 AK Oostdijk Onze vader en opa is opgebaard bij Harold en Zephrien, waar D.V. maandag 29 april van 19.30 - 20.00 uur gelegenheid is tot afscheid nemen en condoleren. De rouwdienst wordt gehouden D.V. donderdag 2 mei om 13.00 uur in dorpshuis 'Apeldoorn', 2e Vlietweg 9 te Oostdijk. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in bovengenoemd dorpshuis gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Te midden van haar gezin dat haar zo dierbaar was en dat zij altijd met onvoorwaardelijke toewijding omringde, is overleden onze liefdevolle mama, schoonmoeder en oma weduwe van K. H. van Oord Zwijndrecht, 17 mei 1933 Goes, 25 april 2013 Peter en Miranda Maurice, Cynthia. Julia, Davey Marianne en Peter t Cees, Anna Jan en Corinda Tom, Fleur Corrie en Pieter Henk, Suzanne, Cas Els Christopher, Lily Eddy Correspondentieadres: J. A. van der Goeskade 14-04,4461 BH Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 2 mei tussen 13.30 en 14.00 uur in de aula van het uitvaartcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend vindt de afscheidsbijeenkomst plaats om 14.15 uur in bovengenoemde aula. Daarna is de begrafenis om 15.00 uur op de Alg. Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. 'k Zal eeuwig zingen van Gods goedertierenheên; Psalm 89 1 Verdrietig om zijn heengaan, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, delen wij u mee dat in de Heere is ontslapen onze lieve vader, opa en overgrootvader sinds 21 april 2002 weduwnaar van Leintje Jobse in de leeftijd van 81 jaar. Antwerpen Simon en Ria Bimmel-van Belzen Martha en Andrew, Judith, Albert MiddelburgLien Bimmel Andre en Adriëtta Linn, Tess, Britt Karin, Peter, Jan Oostkapelle Jaap en Nel Bimmel-Dekker Mirjam en Abraham Esther en Bram Sarah en David-Jan Eva Huib en Anneke Middelburg Ina en Minne Bergstra-Bimmel Carla en Joeri Femke, Nynke Anneke en Bram Veerle, Jelle Wietse en Laura Middelburg Bert en Ellen Bimmel-Joosse Levi, Daniël, Maria en Lennert, Johannes, David Middelburg Anneke en Harold Duvekot-Bimmel Emma, Roos Middelburg Marian en Ronald van der Hooft-Bimmel Evi, El ine Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum Eben-Haëzer voor de liefdevolle verzorging 26 april 2013 Zorgcentrum Eben-Haëzer Correspondentieadres Titus Brandsmakwartier 6 4333 EM Middelburg Er is gelegenheid tot condoleren op maandag 29 april van 18.45 tot 19.15 uur In Zorgcentrum Eben-Haëzer, Briandlaan 2 te Middelburg. Op woensdag 1 mei om 9.45 uur zal een rouwdienst gehouden worden in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk te Middelburg om 11.00 uur. Ook na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de begraafplaats. geen bloemen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 44