Bedreigingen waren Mosseldag Yerseke 'slechts bangmakerij' gaat mogelijk toch door 3 dagen genieten in Drenthe 85,-PP 30 WALCHEREN Kunstwerk Palet VOETBALCLINIC HOTEL' 3-dagen Drenthe arrangement: Speciale actie t/m 30 juni slechts 85,00 per persoon T 17^1 Tl DptiniC MIDDELBURG - Leerlingen van OPDC De Griffioen, een school voor spe- seerd op initiatief van Cios-student Jarreau Manuhuwa samen met de l~J\Z 111113 cjaa| onderwijs in Middelburg, kregen vrijdagmiddag voetballes van Gé- JVOZ (Jeugd Voetbal Opleiding Zeeland). De afdeling fun&voetbal hier- f *y1 rard (op de foto) en Dennis de Nooijer. Op de voetbalvelden van Zeelan- van organiseert en begeleidt diverse voetbalactiviteiten voor met name vJCl dl vl dja Middelburg werden ze in groepjes getraind. De clinic was georgani- jeugdige voetballiefhebbers, foto Izaak Verkeste MIDDELBURG - In de binnentuin van Palet bij de Brede School in Middelburg-Zuid is vrijdagmid dag een kunstwerk onthuld. Het kunstwerk is gemaakt door Ton van Huisstede, deelnemer van het ontmoetingscentrum (voor mensen met geheugenpro blemen) van SVRZ in Palet. Van Huisstede maakte het kunst werk voor de Brede School. In het kunstwerk zijn mozaïekstenen verwerkt. Hij werd daarbij geïn spireerd door mozaïekkunstena res Miss Mosa. Het kunstwerk werd onthuld door de wijkmanager Rianne van Iwaarden en Leo Westerhof, deel nemer aan het Ontmoetingscen trum. OOSTBURG - De bedreiging van twee leeftijdsgenoten door een 17-jarige jongen uit de gemeente Sluis, eerder deze week op sociale media, was slechts 'bangmakerij'. De jongens hadden onderling wel iswaar ruzie, maar de verdachte heeft nooit de bedoeling gehad zijn bedreigingen in de praktijk tot uitvoer te brengen. Dat heeft hij tegen de politie gezegd. De jon gen, die donderdag werd opge pakt, is gistermiddag vrijgelaten. Hij werd aangehouden nadat hij via sociale media bedreigingen had geuit aan het adres van twee bekenden. De politie deed donder dag huiszoeking en nam een com puter in beslag. Hoewel er geen signalen waren dat er daarna nog sprake was van dreiging, werd de directie van het Zwin College, waar de verdachte op school gaat, gevraagd alert te zijn. Directeur Frank Neefs: „Onder de docenten ontstond wel eventjes enige on rust. Onder de leerlingen hebben we niets gemerkt. De eindexa menklassen hadden laatste school dag, dus het liep toch al anders dan andere dagen." YERSEKE - Burgemeester Jan Huis man van de gemeente Reimers- waal praat waarschijnlijk volgende week met de nieuwe Stichting Mos seldag Yerseke over de organisatie van de Mosseldag dit jaar. Het bestuur van deze stichting be sloot vrijdag dat de Mosseldag 2013 doorgaat onder voorwaarde dat de 'procedures goed verlopen'. De procedures behelzen volgens burgemeester Huisman waar schijnlijk de alles omvattende ver gunning, waar een veiligheids plan onder hangt. „Binnenkort hebben we overleg met deze stichting om te bekijken hoe we het een en ander vorm kunnen geven. Ik ben blij te ho ren dat de Mosseldag dit jaar toch doorgaat", aldus Huisman. Het doorgaan van de editie 2013 hing lange tijd aan een zijden draadje. De gemeenteraad van Rei- merswaal besloot deze week nog geen financiële steun te geven aan de organisatie van de Mossel dag. Het is de nieuwe stichting dus toch gelukt de Mosseldag on der voorwaarden dit jaar door te laten gaan. Hotel Hoogeveen Mathijsenstraat 1 7909 AP Hoogeveen 0528-26 33 03 www.hethotel.nl Drenthe is een prachtige fiets- en wandeiprovincie. Maar ook de stad Hoogeveen is zeker de moeite waard! Vanuit Hotel Hoogeveen kunt u deze bruisende stad en z'n veelzijdige omgeving ontdekken. Als stad in het groen is Hoogeveen ook een ideaal startpunt voor fiets- en wandeltochten. Rondom doorkruisen de fietspaden de mooie bos- en heidegebieden en karakteristieke Drentse esdorpen met eeuwenoude kerkjes en Saksische boerderijen. Een verblijf in Hotel Hoogeveen is ook uitermate geschikt om een bezoek te brengen aan Giethoorn. De grachten, de boogbruggetjes en rietgedekte boerderijen geven Giethoorn een schilderachtig uiterlijk. Ga mee met een rondvaarttocht of ga zelf op pad met een fluisterboot of op de fiets. Hotel Hoogeveen is rustig gelegen aan een vijver- en bospartij, vlakbij het stadscentrum en beschikt 40 hotelkamers, met gratis wifi, een sfeervol restaurant, brasserie en terras. Tevens kan men fietsen huren in het hotel en er is een oplaadpunt voor elektrische fietsen. 2x overnachting in Hotel Hoogeveen 2x uitgebreid ontbijtbuffet 2x driegangendiner gratis fiets- of wandelroute met als extra: 1 dag gratis fietshuur Exclusief gemeentelijke heffingen 2,00 p.p.p.n en reserveringskosten 5,00 p p Toeslag alleengebruik 23,50 p.n. Deze aanbieding is alleen telefonisch te boeken onder vermelding van: WEG2704'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 30