LINTJESREGEN 2013 15 ZATERDAG 27 APRIL 2013 A.K. van Sabben-Terlouw, Seroos- kerke, Lid in de Orde van O.N. Als vrijwilliger actief in onder meer thuishulp, patiëntenvereniging, hulporganisatie Dorcas en kerk. J. van Sabben, Serooskerke, Lid in de Orde van O.N. Actief binnen o.a. Nederlandse patiëntenvereni ging Zeeland, cliëntenraad Zorg- stroom, Dorcas en de kerk. A. Sandee, Kamperland, Ridder in de Orde van O.N. Voorzitter Socië teit Noord-Beveland, vrijwilliger Agriterra, voorzitter Stichting Eu robus Noord-Beveland. L. Scherbeijn, Aardenburg, Lid in de Orde van O N. Directeur basis school Sint Jan, voorzitter muziek- fanfare Aardenburg, actiefin ten nisclub Sjef, CDA en voetbalclub. F.M. Slabbekoorn-de Waard, Ka- pelle, Lid in de Orde van O.N. Mantelzorger, oprichter en pen ningmeester Stichting Zending en Evangelisatie Wereldwijd. P.C. Sonke, Goes, Lid in de Orde van O.N. Voorzitter Recreanten commissie, Organisator en docent van looptrainingen voor gevorder de (wedstrijdgerichte) lopers. H.M. Suurmond-Noordzij, Oost-Souburg, Lid in de Orde van O.N. Vrijwilliger bij Stichting Acti viteiten Souburg, de speeltuinver eniging en voetbalclub RCS. A. Thomaes-Cammaert, Hoofd plaat, Lid in de Orde van O.N. Ac tief in fruitteeltbedrijf en bestuur lijk in rk kerk, verzorgingshuis Em- maus en Zonnebloem-afdeling. R. Thomas, Hulst, Lid in Orde van O.N. Gids VW Hulst, secretaris Ba siliekkoor, mede-oprichter stich ting Oud Westdorpe, jurylid carna valsoptochten en actief in ANWB. B. Verhagen, Noordgouwe, lid in Orde van O.N. Leven lang actief voor anderen vanuit geloofsbele ving, schreef eigen '13 levensles sen', voorzitter schildersclub. B. Voermans, Sas van Gent, Lid in Orde van O.N. Vrijwilliger KBO, clubgebouw St. Albert, secretaris Stadsraad Sas en penningmeester bolclub Ons Genoegen. A.C. Volwerk, Tholen, Lid in de Orde van O.N. Bestuurslid en vrij williger Tennisvereniging Eegedi- ma (sinds 1979) en Stichting Uit op Tholen (1986). J. M. de Waaij, Zierikzee, lid in Or de van O.N. Jarenlang actief in ker kelijk werk, bestuurslid pensioen fonds Zeelandia, penningmeester trimclub 'Hard voor het hart'. M.J. Walraven, Zoutelande, Lid in de Orde van O.N. Oprichter Stich ting damevenementen Zeeland, verder actief binnen o.a. stichting Wings to Victory en de kerk. D. Wentzler-Waumans, Sint-Jan steen, Lid in de Orde van O.N. Ac tief in Sinterklaas- en Oranjecomi té, vrijwilligster peuterspeelzaal en organisator wandelvierdaagse. M. van 't Westeinde, Nisse, Lid in de Orde van O.N. Diverse be stuursfuncties zoals ZLTO, Waar devol Cultuurlandschap, Neder landse Fruittelers Organisatie. C. de Witte, Terneuzen, Lid in Or de van O.N. Sinds 1993 vrijwilli ger verpleeghuis Ter Schorre, met name bewoners activeren door met hen te fietsen en wandelen. M.J.M. Zandee, Oost-Souburg, Lid in de Orde van O.N. Krijgt de onderscheiding omdat hij twintig jaar vrijwilliger is bij de stadsge westelijke brandweer. J.P.C. van Zielst, Tholen, Lid in de Orde van O.N. Voorzitter mannen- vereniging tot de wet en de getui genis, kerkvoogd PKNgemeente Tholen, lid comité Stad Tholen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 15