14 LINTJESREGEN M.H. Miltenburg-Stouthart, Vlis- singen, Lid in de Orde van O.N. Vanaf 1982 mantelzorger. Verder vrijwilligerswerk binnen de kerk. Eerder ook voor Oranjefonds. G.C. Minderhoud-Alewijnse, Dom burg, Lid in de Orde van O.N. Vrij willigster bij de voetbalvereniging, zwemvereniging De Vrienden kring, kerk en Oranjevereniging. G.C. Minnaard - Geense, Krabben- dijke, Lid in de Orde van O.N. Mantelzorger, vrijwilligerswerk binnen de Hervormde Ontmoe tingsgemeente. M. de Munck, Middelburg, Lid in de Orde van O.N. Sinds 1957 ac tief bij koor Soli Deo Gloria. Mede oprichter en vrijwilliger bij stich ting Radio Walcheren. W. M. Munter, Bruinisse, lid in de Orde van O.N. Bestuurslid St. Prot. Bejaardenzorg, Raad van Toe zicht Allévo, actief in volleyballver- eniging Forza en kerkenraad. J.M.C. Murre, Goes, Lid in de Or de van O.N. Dorpsblad De Schalm, schrijver van diverse boe ken, organisator herdenkingen Watersnoodramp Wolphaartsdijk. P. Nijskens, Kloosterzande, Lid in Orde van O.N. Secretaris campag neteam CDA Hulst/Zeeland, voor zitter Huurdersbelangen Woon- goed en actief in W Hontenisse. C.J. Oostrom, Goes, Officier in de Orde van O.N. Directeur Coroos Conserven BV in Kapelle, sinds 1998 lid van Rotary Club Goes-Reimerswaal. N. Peterse, Oostburg, Ridder in de Orde van O.N. Oud-directeur vormingscentrum Hedenesse, o.a. voorzitter 4 mei-comité, stichting Steunfonds en oecumene-groep. M.J. Roose-de Muijnck, Oostka- pelle, Lid in de Orde van O.N. Or ganiseert samen met haar man hulpprojecten voor schoolkinde ren in Gambia. P. Roose, Oostkapelle, Lid in de Orde van O.N. Organiseert samen met zijn vrouw hulpprojecten voor en in Gambia (Stichting helpt schoolkinderen in Gambia). J.E. Rooze, Ellewoutsdijk, Lid in de Orde van O.N. Activiteiten voor Stichting 't Kerkje van Elles- diek, Bijbelvertaalgroep Zeeuws dialect, dorpsraad enzovoorts. J. C. van Leeuwen, Zierikzee, lid in de Orde van O.N. Vrijwilliger Gors, begeleider beschermd wo nen, ambtsdrager Chr. Geref. kerk, deelnemer aan bloedbank. A. de Loos-Brys, Clinge, Lid in Or de van O.N. Sinds 1989 actief in parochiekerncommissie Clinge, tot 2012 vrijwilliger kinderkoor, actief in fanfare en toneelgroep. L Reijn-Thuy, Heikant, Lid in de Orde van O N. Vrijwilliger zorgin stelling Curamus, verricht sinds jaar en dag hand- en spandiensten aan zelfstandig wonende ouderen. P. Lous, Westkapelle, Lid in de Or de van O.N. Zet zich samen met haar partner N. Goudswaard in voor hulptransporten en -projec ten in Polen. 3 G. Reijn, Heikant, Lid in de Orde van O.N. Vrijwilliger zorginstelling Curamus in Sint Jansteen, mede oprichter Progressief Hulst en oud bestuurslid dorpshuis 't Heike.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 14