LINTJESREGEN 2013 13 ZATERDAG 27 APRIL 2013 J. L. Hoogerhuis-den Boer, Renes- se, lid in de Orde van O.N. Rode Kruis-vrijwilligster, actief bij ont vangst gasten Henri Dunant, zet zich in voor Hervormd Kerkkoor. E. Hop, Renesse, lid in de Orde van O.N. Actief in kerkelijke ge meenschap, vrijwilliger Ziekenom roep, penningmeester Tennisvere- ning, voorzitter ver. 'Probus'. E.M. Janse, Arnemuiden, Lid in de Orde van O.N. Trainer en ander vrijwilligerswerk bij korfbalvereni gingen. Actief binnen protestant se gemeente Kleverskerke. G. Jobse, Oostkapelle, Lid in de Orde van O.N. Actief voor o.a. hulp Roemenië, rolstoelwandelin gen Simnia, kerktoren, schaak- en damvereniging en kerk. G.E. Kamerik, Kapelle, Lid in de Orde van O.N. Kerkenraadslid Ge reformeerde Gemeente Kapel- le-Biezelinge, pleegouder, oud-be stuurslid Stichting Pro Deo. J.H. Kesselaar, Middelburg, Lid in de Orde van O.N. Sinds 1966 vrij williger binnen de damsport. Ver der voorzitter Veilig Verkeer Ne derland, district Zeeland. H. Keurhorst, Kapelle, Lid in de Orde van O.N. Lid financiële com missie Gereformeerde Gemeente Kapelle-Biezelinge, raadslid ge meente Kapelle. T. Kieboom-Vos, Zierikzee, lid in de Orde van O.N., op veel manie ren actief in katholieke parochie, vrijwilligster in verpleeghuis Cor nelia, penningmeester Dorcas. C.J. Knuit, Hansweert, Lid in de Orde van O.N. Al meer dan 35 jaar bestuurslid Muziekvereniging Scheldegalm, vrijwilliger Podium Reimerswaal. A. Koeman-Lokerse, Waarde, Lid in de Orde van O.N. Vaste orga nist Gereformeerde Kerk Krabben- dijke, EHBO-vrijwilliger, lid van verschillende koren. A.L. Koole, Goes, Lid in de Orde van O.N. Bestuurlijke- en vrijwilli gersfuncties op het terrein van ge zondheidszorg. Leider hartreani- matiecursussen Noord-Beveland. R. Kroes, Hulst, Lid in de Orde van O N. Prins Carnaval De Vos sen (2004-2008), actief in toneel vereniging, OR 't Verlaet Westdor- pe en Nierpatiëntenvereniging. M. Kornelis, Schoondijke, Lid in de Orde van O N. Voormalig werk meester Dethon, topvrijwilliger W Schoondijke en rijdt ouderen naar activiteiten De Zonnebloem. R. de Kort, Vogelwaarde, Lid in de Orde van O.N. Secretaris Huls ter Vestingdagen, secretaris OR Dow, PvdA-Statenlid en oud-voor zitter Vakantiewerk Hontenisse. C. Laban, Tholen, Lid in de Orde van O.N. Ontwikkelingswerk in Ke nia, vrijwilligster Protestantse Kerkgemeenschap Halsteren en Nieuw-Vossemeer. J.F. Kousemaker, Tholen, Lid in de Orde van O.N. Medeoprichter en vrijwilliger Genealogische Werkgroep Tholen, vrijwilliger Streekmuseum De Meestoof. W.S. de Lange - Contant, 's-Gra- venpolder, Lid in de Orde van O.N. Vrijwilligster Asielzoekerscen trum, Groene Kruis 's-Gravenpol- der, Zeeuwse Vrouwenraad. M.B.A.F. Kriek, Koudekerke, Lid in de Orde van O.N. Eén van de oprichters van voetbalvereniging GPC Vlissingen in 1954. Sindsdien vrijwilliger bij de club. J.J.L. Lanooij-Van Dalen, Scherpe- nisse. Lid in de orde van O.N. Ver vulde bestuurlijke en andere func ties binnen kerk, Unicef en cul tuur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 13