Toerdeloo Smerdiek 3 dagen genieten in Drenthe 85,-PP. CA-YAC.Z 30 BEVELANDEN en THOLEN Goese wint 22 boeken bij De Leesfabriek HOTEL'" 3-dagen Drenthe arrangement: Fwaiuien Rozentuin Kats zet jonge Drenthe is een prachtige fiets- en wandelprovincie. Maar ook de stad Hoogeveen is zeker de moeite waard! Vanuit Hotel Hoogeveen kunt u deze bruisende stad en z'n veelzijdige omgeving ontdekken. Als stad in het groen is Hoogeveen ook een ideaal startpunt voor fiets- en wandeltochten. Rondom doorkruisen de fietspaden de mooie bos- en heidegebieden en karakteristieke Drentse esdorpen met eeuwenoude kerkjes en Saksische boerderijen. Een verblijf in Hotel Hoogeveen is ook uitermate geschikt om een bezoek te brengen aan Giethoorn. De grachten, de boogbruggetjes en rietgedekte boerderijen geven Giethoorn een schilderachtig uiterlijk. Ga mee met een rondvaarttocht of ga zelf op pad met een fluisterboot of op de fiets. Hotel Hoogeveen is rustig gelegen aan een vijver- en bospartij, vlakbij het stadscentrum en beschikt 40 hotelkamers, met gratis wifi, een sfeervol restaurant, brasserie en terras. Tevens kan men fietsen huren in het hotel en er is een oplaadpunt voor elektrische fietsen. 2x overnachting in Hotel Hoogeveen 2x uitgebreid ontbijtbuffet 2x driegangendiner gratis fiets- of wandelroute Speciale actie t/m 30 juni slechts 85,00 per persoon met als extra: 1 dag gratis fietshuur Exclusief gemeentelijke heffingen 2.00 p.p.p.n en reserveringskosten 5.00 p p Toeslag alleengebruik 23.50 p.n Deze aanbieding is alleen telefonisch te boeken onder vermelding van: WEG2704" THOLEN - Kinderopvang Toerdeloo, dat deze week failliet werd ver klaard, sluit ondanks een doorstart de vestigingen in Sint-Maartensdijk en Sint Philipsland. Toerdeloo maakt de doorstart met een andere organisatie: Zo Kinder opvang. Samen gaan ze verder on der de naam Zo Brabant. Toerde loo blijft als handelsmerk be staan. Het faillissement is daarom aangevraagd onder de fictieve naam Next Door. „Toerdeloo is een sterk merk", stelt directeur Jo- han Bosters. De vestigingen in Sint-Maartens dijk en Sint Philipsland gaan dicht vanwege de geringe belang stelling. „Ze waren maar twee da gen per week open, slechts een handvol ouders maakte hier ge bruik van", zegt Bosters. De vesti gingen in Tholen, Sint- Anna- land, Poortvliet en Scherpenisse blijven wel open. De fusie gaat ten koste van 47 ba nen bij Toerdeloo. Donderdaga vond is het personeel ingelicht, vrijdagmorgen werden alle ouders per mail geïnformeerd. Bosters: „We wilden niemand lang in onzekerheid laten en ook de opvang niet in gevaar breng en." GOES - De Goese Saskia Otten heeft 22 boeken gewonnen met een actie van het landelijke initia tief De Leesfabriek. De Leesfa briek is een nieuw initiatief voor lezende jongeren van 15 tot 25 jaar. Het" is een online platform waarop recensies over nieuwe en oude boeken staan. Alle boeken die Otten won, zijn geschreven door auteurs die aanwezig waren op de landelijke dag van de litera tuur. Ze kreeg de boeken vrijdag uit handen van onder andere Lies- beth de Vaal van Ostrea. Werk van drie van de exposerende kunstenaars: linksboven Jason van der Woude, linksonder Tommy van der Loo en rechts Willemijn Schaap. fotocollage Mechteld Jansen Hotel Hoogeveen Mathijsenstraat 1 790? AP Hoogeveen 0528-26 33 03 www.hethotel.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 132