12 LINTJESREGEN 2013 zc.nl K. Coppoolse, Serooskerke (W), Lid in de Orde van O.N. Actief bij koor Capella Veerensis. Eerder ouderling en in schoolbestuur. Knapt antieke rijtuigen op. W. van den Dikkenberg, Sint-An- naland, Lid in de Orde van O.N. Voormalig voorzitter werkgroep Taal en Lezen (KLS), voormalig re dactielid Criterium. W.J.L. Elema, Goes, Lid in de Or de van O.N. Sinds 1980 diverse vrijwilligersactiviteiten, met name op kerkelijk gebied. Verzorgt druk werk van het kerkblad. A.H. Cornelisse, Waarde, Lid in de Orde van O.N. Vrijwillig mole naar molen De Hoed, een van de drijvende krachten achter het pro ject MeerWaarde. M.M. Hage, Poortvliet, Lid in de Orde van O.N. Bestuurslid FNV af deling Tholen, ledenadministra teur en systeembeheerder gym nastiekvereniging Excelsior. F.H. van Dis-van den Bos, Tholen, Lid in de Orde van O.N. Vrijwilli ger Hervormde gemeente Imma- nuel Tholen, vrijwilliger Koninklij ke Muziekvereniging Concordia. C. Elema-van Steenis, Goes, Lid in de Orde van O.N. Coördinator van bloemengroet Oosterkerk Goes, collectant voor diverse goe de doelen. G. Dousma-Eisen, Kapelle, Lid in de Orde van O.N. Secretaris Com missie Verbouw Mozeskerk Bieze- linge, coördinator van de Nood hulp in Zeeland. P.Gideonse, Wemeldinge, Lid in de Orde van O.N. Koster Protes tantse Gemeente Wemeldinge, vrijwilliger Protestantse Gemeen te Wemeldinge. J. S. M. Hanse, Kerkwerve, lid in de Orde van O.N. Actief in oude renzorg, Allévo, oprichter buurt vereniging, adviseur dorpsraad, be stuurslid Vekabo. W. Cappon, Oostburg, Lid in de Orde van O N. Oud-landbouwer, dirigent koor Zandvreugd, actief in de Vrije Evangelische Gemeen te en lid Ziekenpastoraat. J. Coppoolse-Louwerse, Seroos kerke (W), Lid in de Orde van O.N. Organiseert bloemschikda- gen, brengt maaltijden rond en be zoekt ouderen en zieken. AJ.S.A. Dijkstra, Vlissingen, Lid in de Orde van O.N. Krijgt de onder scheiding omdat hij twintig jaar vrijwilliger is bij de stadsgeweste lijke brandweer. N. Hamelink-Vlaander, Zaamslag, Lid in Orde van O N. Actief in Christelijk Gereformeerde Kerk, zorgcentrum De Molenhof en lei der zondagsschool Samuël. P.J. van Dijke, Sint-Annaland, Lid in de Orde van O.N. Penningmees ter en vrijwilliger Rabobank Oos- terschelde, Vereniging Zeeuwse Musea en Smash '76. N. Goudswaard, Westkapelle, Lid in de Orde van O.N. Zet zich sa men met zijn partner P. Lous in voor hulptransporten en -projec ten in Polen. W. van Haelst, Westdorpe, Lid in Orde van O N. Oud-voorzitter dorpsraad, vrijwilliger W Ria-W, commissie Dijkfeesten en mede oprichter stichting Polderblues. M. van den Driest, Domburg, Lid in de Orde van O.N. Was vrijwilli ger bij onder meer zwemvereni ging en voetbalvereniging. Nu bij Jazz by the Sea en op school.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 12