Elly Wielemaker-Lievense Lieve Elly, Elly Wielemaker-Lievense Elly Wielemaker-Lievense 38 I familieberichten vrijdag Elly Wielemaker-Lievense Elly Wielemaker Elly Wielemaker Elly aPril2013 0 fDensenlinq.nl Elly Wielemaker-Lievense Je hebt genoten van het leven en wij van jou Op een stralende lentedag moeten wij veel te vroeg afscheid nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve mama en trotse oma in de leeftijd van 51 jaar Zij was de motor van ons gezin Henk Iris en Timo, Zoë Valerie en Bart Yasmin 24 april 2013, Noordkerkepad 47, 4361 CJ Westkapelle. Elly is thuis. Op maandag 29 april om 11.00 uur nemen wij afscheid van Elly tijdens een bijeenkomst in de Moriakerk, Markt 67, Westkapelle. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Elly hield van kleur Indien u Elly gekend heeft of zich betrokken voelt bij ons, dan bent u van harte welkom. *'f Verslagen zijn wij door jouw plotselinge overlijden. Jij was voor ons een vast punt, een veilige haven. Wat je nalaat is een fijn gezin, veel warme herinneringen, maar ook zoveel onafgemaakte plannetjes. Onze liefde en aandacht gaan uit naar Henk, Iris, Valerie, Yasmin, Timo, Zoë en Bart. Elly, je bent en blijft voor altijd in ons hart. Jan Lievense en Koos Lievense-Minderhoud (in herinnering) Willemien, Hans, Annabel en Johny Onvoorstelbaar Totaal onverwacht en veel te vroeg moeten we afscheid nemen van onze lieve, hartelijke en altijd meelevende schoondochter, schoonzus en tante Lieve Elly, wat zullen we je missen! Pa en ma Wielemaker Wim en Christine Tim, Fons Marijke en Wim Heieen en Ronald Lisaf Joris 24 april 2013 Tot ons groot verdriet werd in de bloei van haar leven uit onze familie weggenomen ons geliefde nichtje We wensen Henk en de kinderen veel sterkte. Oom Arjaan en tante Jo en kinderen Oom Ro en kinderen Tante Corrie en kinderen Tante Mien en oom Janis Tante Nel Westkapelle, 24 april 2013 Vrienden voor het leven. Verbijsterd en verslagen zijn wij door het overlijden van onze lieve, vrolijke en altijd behulpzame vriendin Pirn en Anita, Milko en Sharon, Mandy en Kevin Aarnout en Anneke, Renée en Niels, Danny en Nathalie dag lieve Elly Onbegrijpelijk. We wensen Henk, Iris, Timo Zoë, Valerie Bart en Yasmin veel sterkte toe met dit verschrikkelijke verlies. Jorien, Christien, Renée, Jojanneke, Nadien, Marije, Renée, Hanneke, Gisella in herinnering Bedroefd en geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van Elly Wielemaker Wij wensen Valerie, Bart en familie veel sterkte toe. Theo Kirsten, Koen, Erwin Kelly, Stefan, Niels Irene, Leo, Danny Nathalie, Tomas, Menno Yolande, Erbert, Finy Linde, Iman Romy Plotseling is overleden onze lieve vriendin. Vanaf de kindertijd hebben we lief en leed gedeeld. Onze kinderen zijn samen met veel liefde opgegroeid en wat kon Elly daarvan genieten! Wat zullen we haar missen. Hennie en Rinus van de Sande Corrie en Adrie Meijers Westkapelle, 25 april 2013 Met groot verdriet en verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze lieve en behulpzame collega Wij wensen Henk, kinderen, kleinkind en verdere familie veel sterkte met dit grote verlies Postbezorgers Postnl. team Westkapelle Nellie, Sjack, Paul, Elizabeth, Janny Westkapelle, 24 april 2013. Wij zijn geschrokken en bedroefd door het overlijden van Wij wensen het gezin en de familie heel veel sterkte toe. Café Restaurant Kasteel van Batavia "In je zorg en pijn zal Ik je sterkte zijn We ontvingen het droeve bericht dat ons koorlid Elly Wielemaker is overleden Zij was al lid sinds de oprichting We wensen baar man Henk, kinderen en kleinkind sterkte toe om dit grote verlies te dragen Koor Exaudi uit Westkapelle Onverwacht en veel te jong moeten wij afscheid nemen van de vrouw van onze collega Henk, moeder en oma van Iris Timo, Zoë en Valerie Bart en Yasmin Wij delén in hun verdriet en wensen hen heel veel sterkte toe. Collega's Verbrugge Terminals We zijn heel verdrietig dat de moeder van één van onze HAVO-leerlingen, Yasmin Wielemaker, mevrouw E. Wielemaker onverwacht is overleden. Wij wensen Yasmin en haar familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens medewerkers en directie van Nehalennia ssg M.A. Wagensveld-Heeren Loc.dir. Nehalennia ssg afd. HAVO/VWO H.J. van Arenthals Rector Mondia scholengroep Wij zijn zeer verdrietig door het overlijden van de moeder van onze vriendin, klasgenote, Yasmin, mevrouw Elly Wielemaker Wij leven erg met Yasmin mee en zullen haar steunen bij het verwerken van dit grote verlies. Namens vrienden en klasgenoten van Nehalennia SSG, locatie Breeweg De heer S. Goedee, mentor De heer A.J.P. Oppenneer, teamleider HAVO-bovenbouw Nehalennia SSG

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38